پاتوق بچه های دامپزشکی

varia

Well-known member
ممنون آقا رضا. ضمن تبریک بابت قبولی کارشناسیت. از بابت ایجاد این تایپیکم تشکر

vet lab sciences

New member
ممنون آقا رضا. ضمن تبریک بابت قبولی کارشناسیت. از بابت ایجاد این تایپیکم تشکر

خواهش می کنم دکترجان.کاری نکردیم:smiliess (4):
ان شا الله قبولی خودت تو رشته ی مورد علاقت (پزشکی مولکولی) !

آخرین ویرایش:

Soroush Star

New member
تبریک میگم داداش رضا عزیزم ... :applause:

اولین پل در مسیر موفقیت به سلامتی عبور کردی ، ایشالا Ph.D ببینیمت ... :painting:

من خودم 2 سال قبل وضعیت تورو داشتم (کاردانی به کارشناسی)

رشته دامپزشکی دوست داشتنی هست ولی متاسفانه بهای مورد نیاز بهش نمیدن ( البته اینجا ) درسهای سنگین داره ، البته هر رشته ای سنگینی خودشو داره .

milad_f67

New member
با اینکه خیری از دامپزشکی ندیدم ولی پرچم بچه های علوم آزمایشگاهی دامپزشکی همیشه بالاست:auizz3ffy9vla57584x

TaTi

مدیر بخش
یه دقه من نبودم ببین چه خبر شده!!!!
TaTi_BBT_ferantic جان ، اااااااااااااای باااااااااابااااااااا
چقدر خجالتمون دادید!!!!!!!
نگید اینجوری من خجالت می کشم!!
مهندس TaTi هرچقدر هم درسخون باشم _که نیستم_ از شما درسخون تر نیستم!! دوستان شما یه سری به انجمن های بهداشت و صنایع غذایی بزنید ، متوجه میشید من چی می گم!!
درسته بچه های دامپزشکی خیلی خیلی درسخونن ولی من اینطوری نیستم!!
منظور از علی آقا کیه مهندس؟؟!!
بله دوست عزیز fidelity . متشکر.
درسته دکتر majid واقعا سنگین تر و بهایی که بش میدن به مراتب کمتر از پزشکیاس.

وااااای واااااااااای چی میگی آقا رضا؟؟؟؟!!!!! آقایون که خجالت زده نمی شن ماشاا...

بعدم من اگه درسخون بودم که الان از اعضای ارشد سازمان فضایی ناسا شده بودم و برا خودم ماهی یکبار میرفتم ماه و میومدم!:sad:

ولی خداییش من با بچه های دامپزشکی سرو کار داشتم همه عینک ته استکانی شدن ترم های 4 و 5 به بعد..:smilies:..زبون بسته ها ....الهی...نازی:tsimuzpzwoap1t9y3o7

کلا همیشه لابلای صفحات کتابن ...!!!

علی آقا ، همین گلچین خان انجمن هستن دیگه ،،، مگه حضورشون مشرف نشدین؟!!!!:motat:

vet lab sciences

New member
تبریک میگم داداش رضا عزیزم ... :applause:

اولین پل در مسیر موفقیت به سلامتی عبور کردی ، ایشالا Ph.D ببینیمت ...

من خودم 2 سال قبل وضعیت تورو داشتم (کاردانی به کارشناسی)

رشته دامپزشکی دوست داشتنی هست ولی متاسفانه بهای مورد نیاز بهش نمیدن ( البته اینجا ) درسهای سنگین داره ، البته هر رشته ای سنگینی خودشو داره .

به به به به! دادادش سروش عزیز!:28:
میگفتی یه گاوی گوسفندی خروسی پیش پات قربونی می کردیم.:25r30wi::bunnyearsmiley:
آره به خواست خدا ، به نظرم روی اولین پل قرار گرفتم و تونستم از اولین ایست و بازرسی! (کنکور) به خوبی عبور کنم.
ان شا الله . همچنین من.
کاملا صحیحه ولی یه مقدار انتخاب رشته ی ارشدم سخت بود چون واقعا هردو رشته ی انگل و میکروب شناسی رو دوست داشتم ولی با کلی بالا و پایین کردن و بنا به دلایلی میکروبیولوژی رو انتخاب کردم.

vet lab sciences

New member
تبریک رضاجانم بابت همه پیشرفتت ... :(40): :smilies-azardl (113

به به دکتر حمید!:ad54ad:
ممنون ممنون.:thumbsupsmileyanim:
قدم رنجه نمودید و ما را با حضورتان در این تاپیک دلگرمی و شعف بخشیدید!!
نه بابا تازه اول راهیم دکترجان! :

من هنوز اول راهم توی این مسیر دشوار ، می تونم ستاره باشم لحظه هر لحظه به پیکار !

البته با عشق ، علاقه و همت والا ، مسیر دشوار (سختی درسی و غیر درسی) هموار میشه.

vet lab sciences

New member
با اینکه خیری از دامپزشکی ندیدم ولی پرچم بچه های علوم آزمایشگاهی دامپزشکی همیشه بالاست:auizz3ffy9vla57584x

به به آقا میلاد . درسته ولی وقتی با عشق می خونیش هرچی خستگی و ناملایماته از تن و یادت بیرون میره!
بله بله همیشه بالاست.
:auizz3ffy9vla57584x

vet lab sciences

New member
وااااای واااااااااای چی میگی آقا رضا؟؟؟؟!!!!! آقایون که خجالت زده نمی شن ماشاا...

بعدم من اگه درسخون بودم که الان از اعضای ارشد سازمان فضایی ناسا شده بودم و برا خودم ماهی یکبار میرفتم ماه و میومدم!​

ولی خداییش من با بچه های دامپزشکی سرو کار داشتم همه عینک ته استکانی شدن ترم های 4 و 5 به بعد..:smilies:..زبون بسته ها ....الهی...نازی:tsimuzpzwoap1t9y3o7

کلا همیشه لابلای صفحات کتابن ...!!!

علی آقا ، همین گلچین خان انجمن هستن دیگه ،،، مگه حضورشون مشرف نشدین؟!!!!:motat:

نه خجالت که آقا و خانم نداره!!
نه دیگه دارید شکسته نفسی می کنید!!
فارغ از تعارف ، پشتکار و همتتون قابل تحسینه.:applause:
درسته. من عینکم نیمه (0.5) ولی فکر کنم یه کوچولویی شماره چشام رفته بالاتر! البته همیشه نمیزنمش ها!
درسته!!
گفتم علی آقا همون گلچین جانه ولی خواستم بیشتر مطمئن شم!
چرا ، مشرف شدم ولی این تواضع دکتر منو کشته !! به قول قدیمیا باید با مقاش حرف از دهنش بیرون بکشی!!!

TaTi

مدیر بخش
نه خجالت که آقا و خانم نداره!!
نه دیگه دارید شکسته نفسی می کنید!!
فارغ از تعارف ، پشتکار و همتتون قابل تحسینه.:applause:
درسته. من عینکم نیمه (0.5) ولی فکر کنم یه کوچولویی شماره چشام رفته بالاتر! البته همیشه نمیزنمش ها!
درسته!!
گفتم علی آقا همون گلچین جانه ولی خواستم بیشتر مطمئن شم!
چرا ، مشرف شدم ولی این تواضع دکتر منو کشته !! به قول قدیمیا باید با مقاش حرف از دهنش بیرون بکشی!!!

آقا اینجا پاتوق بچه های دام پزشکیه یا وانت هندونه فروشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:25r30wi:
این همه مهربونی و محبت :28:جوون مرگمون نکنه خوبه !!!!

بزنم به تخته ...

راستی خوندن علوم مربوط به دام و دیگر حیوانات آدما رو مهربونتر می کنه یا سنگدل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:33:

از بابت ابعادی که باهاش سرو کار دارین گفتما ... آخه دیدم چجوری حیوونای زبون بسته رو می گیرین وقتی می خواین معاینه شون کنید یا واکسن بزنید!

Hamidvet

New member
آقا اینجا پاتوق بچه های دام پزشکیه یا وانت هندونه فروشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:25r30wi:
این همه مهربونی و محبت :28:جوون مرگمون نکنه خوبه !!!!

بزنم به تخته ...

راستی خوندن علوم مربوط به دام و دیگر حیوانات آدما رو مهربونتر می کنه یا سنگدل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:33:

از بابت ابعادی که باهاش سرو کار دارین گفتما ... آخه دیدم چجوری حیوونای زبون بسته رو می گیرین وقتی می خواین معاینه شون کنید یا واکسن بزنید!

فقط وقتی باید سنگدل بود که حیوون با آدم راه نمیاد ، وا نمیسته ... اونم باید طبق اصول خاص "معاینه" گرفت تا اسیبی بهش نرسه ..

varia

Well-known member
دوستان دوتا از دوستام که امسال دکتری وزارت بهداشت رو دادند باهاشون حرف زدم گفتند که خوب بوده، براشون آرزوی موفقیت میکنم. بیولوژی تولید مثل و انگل شناسی

اگه قبول بشند(که احتمالش خیلی بالاست) درصدهاشون و رتبه هاشونو اینجا میارم.

vet lab sciences

New member
دوستان دوتا از دوستام که امسال دکتری وزارت بهداشت رو دادند باهاشون حرف زدم گفتند که خوب بوده، براشون آرزوی موفقیت میکنم. بیولوژی تولید مثل و انگل شناسی

ان شالله که موفق باشند.
بله بچه های دامپزشکی درسخونترینن.البته بجز بنده!

Hamidvet

New member

مزسی گلچین جان ؛ مخصوصا راجع به اون انگل شناسیه!!

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
1.jpg

to o man

New member
سلام میخواستم بدونم برای ارشد دامپزشکی چه کتاب تستی و از کدوم انتشارات بخرم بهتره؟

vet lab sciences

New member
Oh my god!!!!!!!!!!!!!:smiliess (15):
نگاه کنید بچه ها سروش جان بالاخره زیر یه پستی رو لایک زد!!!!!!!!!!:thumbsupsmileyanim:
اصلا باورم نمیشه!!!!!!:5::5:

بالا