پاتوق بچه های بیوشیمی

abbasali

New member
سلام دوستان گرفتار مسائل درسی بودیم . امیدوارم حال همگی خوب باشه و ترم تحصیلی خوبی و پشت سر گداشته باشین ... منم استائ پایان ناممو معلوم کردم و تقریبا مشغول جمع اوری اطلاعاتم

BBT

New member
سلام دوستان گرفتار مسائل درسی بودیم . امیدوارم حال همگی خوب باشه و ترم تحصیلی خوبی و پشت سر گداشته باشین ... منم استائ پایان ناممو معلوم کردم و تقریبا مشغول جمع اوری اطلاعاتم
سلام
افرین عباس علی جان
موضوعت رو هم مشخص کردی؟
چرا اطالاعات اینجا رو ویاریش نکردی هنوز ؟:whistle:

سلام به همگی بعد از 4 ماه برگشتم مرخصی گرفتم فقط تو خدمت تونستم کمی بیوشیمی بخونم بخونید واقعا میگم

biomar

New member
دوستان کسی اینجا هست که در حال حاضر کلا.س فشرده ی دک. اح.سانی رو بیاد!؟:bunnyearsmiley: نبوووووود!؟ :whistle:

biomar

New member
چرا اینجا اینقدر سوت و کوره!؟ من پارسال از انجمن بیوتک مینالیدم که اینقدر غیر فعال و خاموش بودن و اتفاقا انجمن بیوشیمی رو براشون مثال میزدم که چه بچه های فعالی داره!!!! بالاخره اونجا رونق گرفت و حالا که رشتمو تغییر دادم بیوشیمی اینطوری شده!! بابا یه حرفی یه فعالیتی یه جوابی!
به هم انرژی بدیم و.... بیایید بچه ها شده یک روز در میون ده دقیقه سر بزنید وقتی ازتون گرفته نمیشه نذارید انجمن بیوشیمی اینقدر سالکت باشه

abbasali

New member
سلام اقا سایت سنگین شده.چندبار خواستم ویرایش کنم اذیت کرد بیخیال شدم.دوباره امتحان میکنیم ..........دیگه فک کنم همه استادراهنماهارو مشخص کرده باشن :rose:

BBT

New member
بله استاد موصوع پایان نامه سمینار و...
شما بچه هاتون بیشتر چه موصوعاتی برمیدارن

abbasali

New member
ببخشید پاسخ با نقل قول امکانش نبود.نمدونم مشکل از نت منه یا انجمن سنگین بالا میاد. ما دوست داریم بیشتر اینجا باشیم ولی درست نمدونم بودنمون چه سودی میتونه برا دوستانمون داشته باشه ..
زمینه ها متفاوته من فقط موضوع خودمو دوتا از دوستان و میتونم بگم که سرطانه ... بقیه دوستان اطلاع دقیقی از موضوعشون ندارم ..

BBT

New member
موفق باشی عباس علی جان
ظرفیت دکتری هم مثل این که میخوان کم کنن تقریبا زیر ده نفر ( اینطور که حرفش هست )

bioshimi93

New member
سلام دوستان
حالتون خوبه؟امروز آزمون جامع داشتم سوالات بیوشیمی خیلی سخت بود خیلییی
دیگه ناامید شدم
امیدوارم برای دکترا بیشتر از 10 نفر بردارن من که فعلا تو ارشد موندم
:65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

abbasali

New member
سلام
خیلی کمهههههههههههههههههههههههههههههههههههه چقدر سخت میشه رقابت .... البته کلا این وزارت بهداشته؟ تربیت مدرس شاملش میشه؟

ازمون جامع اصلا مهم نیست ..من خودمم ازمونهای کلاسی و جامع خوبی نداشتم .شکست و خرابکاری الان اگه درست تحلیل شه مایه پیروزی فردای شماست ...شما که هدفتون ازمون جامع نبود
بعضی موقع شکست باعث باز شدن چشم ادمه باعث میشه این 20 روز حداکثر تلاش و کنین ..فقط 20 روز مونده فکر نکنین تلاش کنین با همه توان
انشا... حتما موفق میشین

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

abbasali

New member
خواهش میکنم دوست گرامی.باعث خوشحالیه اگه کمکی بتونیم کنیم.همه ما این مراحل وطی کردیم..:rose:

BBT

New member
نمیدونم چرا اینطور شدم
اصلا نمیتونم تمرکز کنم رو درس و امتحانا
شما هم اینطوری ان

abbasali

New member
اره پیش میاد ناصرجان برا همه هست ...یه مقدار استقامت اولیه کنی حل میشه ..من خودم ترم اولمو بد گذروندم ولی این ترم زودتر شروع کردمو الان وضعم
البته مسایل و حواشی زندگیم بی تاثیر نیست ... کمتر توی نت بودن توی گوشی بودن اینا واقعا هم زمانو میخوره هم تمرکزو میبره ......هم خستگی ذهنی و روانی داره

- - - Updated - - -

BBT

New member
اره پیش میاد ناصرجان برا همه هست ...یه مقدار استقامت اولیه کنی حل میشه ..من خودم ترم اولمو بد گذروندم ولی این ترم زودتر شروع کردمو الان وضعم
البته مسایل و حواشی زندگیم بی تاثیر نیست ... کمتر توی نت بودن توی گوشی بودن اینا واقعا هم زمانو میخوره هم تمرکزو میبره ......هم خستگی ذهنی و روانی داره

- - - Updated - - -

:a2d3:
اره همینطوره
باید نت و گوشی رو کمترش کنم :smiliess (10):
در کل تو ارشد ادم فکر و مشغله و درگیری ذهنی اش بیشتر میشه
تمرکز رو درس کمتر
امیدوارم این ترم به خوبی خوشی تموم شه :black_eyed:

abbasali

New member
من زمان کنکورم یه سری سایتای ارتباط مجازی مث فیس و بستم بعد نتمو کامل بستم و واواخر گوشیمم ج نمدادم
همون موقع بعضی دوستام ایراد میگرفتن که روشنفکر باش برنامه داشته باش نه اینکه ببندیش ... ولی هرکس بهترین دوست و مشاور خودشه
ما یطورایی عادت کردیم که بدون دلیل اطرافمونو شلوغ کنیم به بهانه اینکه تنها نمونیم ..
من اعتقادم اینه اقا ناصر ادمی که در قدیم یه زمانی با ما بود زمانش گذشت ...نه اینکه ارتباط و قطع کنیم ولی دیگه نباید باهاش زندگی کنیم ...
یا مثلا یه سری اطرافمونن که میدونیم که دلیلی نیست باهاشون باشیم ولی اصرار داریم که نگهشون داریم ..
واین باعث میشه از چند نفریم که در زمان حال توفیق اشنایی و استفاده ازشونو داریم غافل شیم و یا بکسانی که باید توجه کنیم بی توجه شیم ...
اینا باعث زجر روانی و فرسودگی ذهنیه ... اینکه که چرا محبت و حضور ما جایی که باید باشه نیست و این بازخوردش خلا بدی و برای ادم داره که هی روش اشتباهشو تکرار کنه ....
بخصوص توی نت که محدوده تصورات و تخیلات ما درش بینهایته ...
من از زمانی کهارتباطاتمو واقعیتر .قابل پذیرشتر و قابل لمستر ولو خیلی محدودتر کردم ...روحیه بالا .. حس ارامش خیلی بیشتر و روان سالمتروخوشبینتری دارم...
ببخشین پرحرفی شد ...
حدس زدم شاید سودمند واقع شه ...بعنوان یک تجربه :rose:

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:
بالا