وقتی شما دوتا به هم نمی رسید!!!

..RANA..

New member
منظورتو میفهمم!منم با همینش مشکل دارم دیگه!!!بااینکه میشه بوجودش اورد!یا اینکه براش یه جایگزین پیداکرد!پس چرا این همه ماجرای عذاب اور؟!!من کلا فک کنم هیچوقت مشکلم با این احساسات یا اصطلاحات حل نشه!!!چون اصلا نمیتونم درکشون کنم:shocked:
من خیلی وقته که فهمیدم زندگی کثیفتر از اون چیزیه که فک میکردم..... زیاد بش فک نکن اعصابت خورد میشه.... بیخیال:riz304:

konjkave

New member
هییییییییییییییییییییی بسوزه پدر عاشقی
عشق زیباترین ووصف ناپذیرترین حس دنیاس فقط یه شرط داره این که واقعی باشه و کسی که عاشقشی لیاقت عشق داشته باشه

گاهی واقعا نمیشه کاری کرد
................................
راهی است راه عشق که هیچش کناره نیست
انجا جز آنکه جان بسپارند چاره نیست
هرگه که دل به عشق دهی خوش دمی بود
در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

کاش خدا بخواد
اگه صلاحش هست

TaTi

مدیر بخش
ادامه ادامه توو هرشرایطی..........

تو هر شرایطی ؟!!!
این خیلی تحسین برانگیزه ...
و البته خیلی آرمانی ...!
در واقعیت امر ، نقش اون هزار و یک دلیل مخالفت (که از زمین و آسمون می باره) رو در آینده و خوشبختی این دونفر نمیشه نادیده گرفت ...!
واقعا قدرت عشق تا چه اندازه میتونه مقاوت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه اندازه ؟

sa@@ra

New member
اینفدر راحته اگه به عشقتون نرسیدید بزاریدش کنار و نفر بعد؟
م به شخصه ادمیم که تنها یبار عاشق شدم و این یک بارم اگه خدای نکرده به سرانجام نرسه دیگه به تفر بعد قکر نمیکنم جون همه توانمو گذاشتم و دیگه نمیتونم کسیو جایگزی او کنم لباس که نیست

خزر

New member
من همین اتفاق تو زندگیم رخ داد بخاطر مخالفت خانواده ها مجبور شدیم از هم بگذریم ولی بسختی گذشت........... :ph34r-smiley:

وقتی خانواده مخالف باشه و نتونی راضیش کنی کاری نمیشه کرد جز اینکه فراموش کنی

آخرین ویرایش:

swan20

New member
م به شخصه ادمیم که تنها یبار عاشق شدم و این یک بارم اگه خدای نکرده به سرانجام نرسه دیگه به تفر بعد قکر نمیکنم جون همه توانمو گذاشتم و دیگه نمیتونم کسیو جایگزی او کنم لباس که نیست
دقیقا!شاید شماومن!وکلا دخترا اینطوری به قضیه نگا میکنیم!یعنی کلا وابسته تریم!ولی فک کنم در مورد آقایون اینجورینیست!مثلا من یکی از دوستام چندوقت پیش ازدواج کرد ویه بنده خدایی که خیلی ادعا میکرد بهش علاقه داره و خودشو یه 3-4سالی بخاطرش کشته بود خیلی راحت تومراسم عروسیه دوستم شرکت کردن!بعدش شادانو خندان به زندگیش ادامه داد!یایه نمونه دیگه که همین چندهفته پیش دیدم!یه نفربود که به دوست صمیمی من خیلی خیلی علاقه داشت!یعنی کلا خانواده اون اقا هم درجریان بودن ولی این دوست بیچاره من خجالتی ترازاونی بود که با این آقا دوست بشه یا تلفنی صحبت کنه آخرشم پسره ازطریق خانوادش اقدام کرد!دوستمم بااینکه به اون پسره علاقه داشت!جواب رد داد!که فک کنم بخاطرترس واسترس زیادش بود!حالا فک میکنین اون پسره چیکارکرد؟3هفته بعدبایکی از بستگان دوستم نامزد کرد!!!یعنی حتی از دوستم نپرسید چرانه!!!بیچاره دوستم:sadsmiley:
حالا هی دوستام از من میپرسن توچرا اینقد سنگ دلی!!!

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
دقیقا!شاید شماومن!وکلا دخترا اینطوری به قضیه نگا میکنیم!یعنی کلا وابسته تریم!ولی فک کنم در مورد آقایون اینجورینیست!مثلا من یکی از دوستام چندوقت پیش ازدواج کرد ویه بنده خدایی که خیلی ادعا میکرد بهش علاقه داره و خودشو یه 3-4سالی بخاطرش کشته بود خیلی راحت تومراسم عروسیه دوستم شرکت کردن!بعدش شادانو خندان به زندگیش ادامه داد!یایه نمونه دیگه که همین چندهفته پیش دیدم!یه نفربود که به دوست صمیمی من خیلی خیلی علاقه داشت!یعنی کلا خانواده اون اقا هم درجریان بودن ولی این دوست بیچاره من خجالتی ترازاونی بود که با این آقا دوست بشه یا تلفنی صحبت کنه آخرشم پسره ازطریق خانوادش اقدام کرد!دوستمم بااینکه به اون پسره علاقه داشت!جواب رد داد!که فک کنم بخاطرترس واسترس زیادش بود!حالا فک میکنین اون پسره چیکارکرد؟3هفته بعدبایکی از بستگان دوستم نامزد کرد!!!یعنی حتی از دوستم نپرسید چرانه!!!بیچاره دوستم:sadsmiley:

سوان به ادمش بستگی داره نمیدونم ولی اگه طرف عاشق باشه مرد باشه میمونه نیازی به اصرارو استرس نیست
همه دوستام جالبه که با کسای که دوست بودن یا دوست داشتن ازدواج کردن و یا همهی فامیلمون
برعکس اونایی که همینجوری و بر اساس پیشنهاد بقیه ازدواج کردن طلاق گرفتن:smiliess (12):
البته عمومیت نداره ولی من هرچی دیدم اینجوری بوده ه اینکه نباشه ولی اره اونطوری ام که شما میگی زیاده:smiliess (12):

swan20

New member
سوان به ادمش بستگی داره نمیدونم ولی اگه طرف عاشق باشه مرد باشه میمونه نیازی به اصرارو استرس نیست
همه دوستام جالبه که با کسای که دوست بودن یا دوست داشتن ازدواج کردن و یا همهی فامیلمون
برعکس اونایی که همینجوری و بر اساس پیشنهاد بقیه ازدواج کردن طلاق گرفتن:smiliess (12):
البته عمومیت نداره ولی من هرچی دیدم اینجوری بوده ه اینکه نباشه ولی اره اونطوری ام که شما میگی زیاده:smiliess (12):
خوب دقیق نمیدونم!شاید من چون همیشه آدم محافظه کاری بودم:ph34r-smiley:ریسک تجربه بعضی وابستگیارو نداشتم!ولی خوب مورد دومی که گفتم!من فک میکردم پسره خودش مستقیما پاپیش بذاره واز دوستم دلیل نه گفتنشو بپرسه!وخوب اینجوری استرسی که دوستم داشت هم بریزه!نه اینکه انتقام بگیره!البته من اسمشو گذاشتم انتقام!دوست بیچارم که میگه همش تقصیر خودش بوده وخودش باید جواب مثبت میداده!ولی من که میگم اس احساس اون پسره از اولش عشق نبوده!اصلا علاقه هم نبوده!وقتی یاد حال وروز دوستم میفتم دوست دارم برم پسررو خفه کنم:sdasdasd:

darab

New member

من معتقدم وابستگی یا ترک وابستگی به دختر یا پسر بودن ارتباطی نداره. مثلا من تو دوستام کسایی رو دیدم که خیلیییییییییییی راحت از پسری که بهشون علاقه داشته گذشتن و با یه پسری که به اصطلاح شرایط بهتری داشته ازدواج کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!! با نظر سارا کاملا موافقم. من به شخصه انقدر سرمایه عاطفی و انرژی واسه کسی که دوستش دارم میذارم که ناخودآگاه جایی واسه یه آدم دیگه نمیمونه.البته خداروشکر

خوب دقیق نمیدونم!شاید من چون همیشه آدم محافظه کاری بودم:ph34r-smiley:ریسک تجربه بعضی وابستگیارو نداشتم!ولی خوب مورد دومی که گفتم!من فک میکردم پسره خودش مستقیما پاپیش بذاره واز دوستم دلیل نه گفتنشو بپرسه!وخوب اینجوری استرسی که دوستم داشت هم بریزه!نه اینکه انتقام بگیره!البته من اسمشو گذاشتم انتقام!دوست بیچارم که میگه همش تقصیر خودش بوده وخودش باید جواب مثبت میداده!ولی من که میگم اس احساس اون پسره از اولش عشق نبوده!اصلا علاقه هم نبوده!وقتی یاد حال وروز دوستم میفتم دوست دارم برم پسررو خفه کنم:sdasdasd:

دختری که ناز کنه باید منتظر گل به خودی هم باشه.

mikhak s

New member

زمانی که پای احساسو علاقه پیش میاد دیگه خجالت معنی نمی ده. مخصوصا وقتی خواستگار هم کرده.چه دلیلی داره وقتی علاقه داره میگه نه؟ این کار برای من چیزی جز ناز کردن معنی نمیده . اسوان جان اگه دوستت الان عذاب میکشه مقصر خودشه نه پسره. ناز کردنو خجالت تو این مورد جایی نداره.

mikhak s

New member

نه سارا جان اصلا راحت نیست ولی وقتی میبینی تنها راهیه که طرفت میتونه به آرامش برسه با جونو دل این کارو انجام میدی یعنی ازش میگذری. فراموشی برای چنین کسایی هیچ وقت پیش نمیاد چون جایگاهشون تو قلب طرف مشخصه. امیدوارم این عشقت زودتر به سرانجام برسه

mikhak s

New member
" عشق " میان شما دو نفر به جایی رسیده که بدون یکدیگر نمی توانید (نمی توانید) زندگی کنید !

اما ...

می دانید به هزار و یک دلیل

مثل مخالفت خانواده ها

نمی توانید زندگی مشترک را با یکدیگر شروع کنید !

چه کار می کنید؟؟؟:tsimuzpzwoap1t9y3o7

از هم میگذریم چون آرامش طرف مقابلم برام خیلی مهمه دوست ندارم عذاب کشیدنشو ببینم. الان بعد از مدت ها هر وقت همو میبینیم یه لبخند شیرینه که بینمون ردو بدل میشه و هنوز همو فراموش نکردیم ولی دیگه قبول کردیم مال هم نیستیم.

sa@@ra

New member

نه سارا جان اصلا راحت نیست ولی وقتی میبینی تنها راهیه که طرفت میتونه به آرامش برسه با جونو دل این کارو انجام میدی یعنی ازش میگذری. فراموشی برای چنین کسایی هیچ وقت پیش نمیاد چون جایگاهشون تو قلب طرف مشخصه. امیدوارم این عشقت زودتر به سرانجام برسه

:tsimuzpzwoap1t9y3o7:tsimuzpzwoap1t9y3o7

به قدری دوستت دارم كه گاهی قلبم می گيرد و نمی دانم چه خاكی به

سرم بريزم. بيش از توانم دوستت دارم!(وصف حال من)
مرسی میخک
:riz304:

STRUCTURE 66

New member
" عشق " میان شما دو نفر به جایی رسیده که بدون یکدیگر نمی توانید (نمی توانید) زندگی کنید !

اما ...

می دانید به هزار و یک دلیل

مثل مخالفت خانواده ها

نمی توانید زندگی مشترک را با یکدیگر شروع کنید !

چه کار می کنید؟؟؟:tsimuzpzwoap1t9y3o7

بدون شوخی میگم !!! من بدون دغدغه به زندگی ادامه میدم . باورم هست که جهان همان یک نفر نیست !!!

ماها آدم ها دوست داریم تو ققفس باشیم . دوست داریم اسیر بشیم !!

بالا