وقتی خیلی خیلی خیلی از درس خوندن خسته میشید چی کار می کنید

elham.2012

New member
من زیاد از درس خوندن خسته نمیشم. ولی خب اگه خسته شم و حوصلم سر بره سعی میکنم با دوستام برم بیرون یا سرمو با نت گرم میکنم یا .... خلاصه یه کاری میکنم بهم خوش بگذره تا خستگی یادم بره
16069_give_heart.gif

roshan

New member
یا میخوابم یا نقاشی میکشم و یا گیتار میزنم .... اگر هم باز حوصلم سر جاش نیومد میرم بیرون قدم میزنم و وقتی شلوغی خیابونا و آلودگی صوتی حسابی کلافم کرد برمیگردم خونه و با کمال میل درس میخونم :rolleyessmileyanim:

varia

Well-known member
والا من که تا حالا خیلی خیلی خیلی از درس خوندن خسته نشدم! اگه خسته هم شم خستگیم با یه ربع پیاده روی تو حیاط رفع میشه.

ariyana

New member
میرم سر یخچال، محتویاتش رو تا جایی که بتونم و خوشم بیاد میبرم تو اتاقم بعد همراه با آهنگ همه رو میزنم!!!!!!:rolleyessmileyanim:

marjan_h67

New member
آهنگ گوش میدم یا فیلم میبینم...:riz481:
اگه فایده نداشت زنگ میزنم به خواهرم و سر دلش غر میزنم واسه درسا..:smiliess (13):
اونم بیچاره فقط گوش میده:riz304:

بارلی

New member
من وقتی از درس خوندن خسته می شوم کتاب و می بندم حداقل یه روز کامل به خودم استراحت می دهم ، دوش می گیرم ، فیلم میبینم، آشپزی می کنم ، به دوستام زنگ میزنم هر کاری به جز درس فرداش حالم بهتر میشه ، این خسته شدن طبیعیه چون استرس کنکور در کنار دائم درس خوندن کم کم ادم و تحلیل می بره ، برای شروع دوباره نیاز به تجدید قوا داریم ، هر کسی یه جور این نیرو را دوباره بر میگردونه ، برای من که تا حالا جواب داده:smilies-azardl (113

helena

New member
یرم سر یخچال سعی میکنم آب بخورم تا ذهنم تازه بشه
اس م اس میدم به دوستام.ولی وقتی برای ارشد میخوندم خیلی دوستام بهم اس میدادن که من ناچار شدم یه ایرانسل بخرم و اون خطمو خاموش کنم و فقط خانوادم و دوسه تا از دوستام که در جریان درس خوندن هم بودیم شمارمو داشتن.
فک کنم برای خانمها هیچ چیز قشنگتر و دلباز تر از بازار رفتن وقدم زدن نیست...............

estel

New member
و اما من خوب یا میخوابم یا حرکان موزون یا هم که فیلم نیگا میکنم

silverclove

New member
من هر وقت خسته میشم دلم میخواد یه نسیم خنک بخوره به صورتم
صورتمو یه آبی میزنم . بعد میرم پنجره رو باز میکنم. چشامو میبندم و سرمو از پنجره میگیرم بیرون.
پیاده روی هم خوبه. در مورد من جواب میده.
گاهی وقتام دراز میکشم و چشامو میبندم. اگه چشام خسته شده باشه یه چرت کوچولو که دیگه اصن حرف نداره.
اس ام اسم خوبه. البته اگه به درازا بکشه خرابکاری محسوب میشه.

leyla-h

New member
کاری که خوشحالم بکنه انجام میدم مثلا میرم تو اینترنت میچرخم یا درست کردن غذارو به عهده میگیرم راه دوم هم خودمو سرگرم میکنه هم مامانمو خوشحال

masoud13

New member
من وقتی خیلی خیلی خیلی از درس خوندن خستم درس میخونم تا به خودم نشون بدم هنوز اراده ی منو هیچ بنی بشری نداره :a2d3:

شیده

New member
من یکی ازاین کارا رو انجام میدم :دوش گرفتن_رقصیدن_نیم ساعت چشامو میبندم به کسایی که دوستشون دارم فکر میکنم_یه خوراکی میخورم _ گاها هم گریه میکنم از دست این مسئولای وزارت بهداشت با این اوضاعی که برامون ساختن

shima.p

New member
به این فک میکنم که توو فامیل همه ارشدو گرفتن بوسیدن گذاشتن کنار دنبال phd هستن ولی من هنوز یه کنکوری ام واسه ارشد پس دوباره انرژی میگیرم میخونم

shamila

New member
درسی که دوست دارمو میخونم و یا یه چرخی میزنم:smilies-azardl (181

sara67

New member
1. میخوابم یکم...

2. با یه هندزفری باحال با آآآآآآآآآآآاخرین صدای ممکن یه آهنگ تند مثه ساسی مانکن گوش میدم...

3. دیگه اگه تو مرحله حاد باشم میرم یه فیلم طنز از کلوپ میگیرم نگاه میکنم....

بالا