واسه انتخاب هدیه به هم کمک کنیم ...

shany1990

New member
بچه ها یه سوالی داشتم نمی دونستم باید کجا مطرحش کنم گفتم شاید اینجا جاش باشه راستش اگه خدا بخواد خواهرم با رتبه خوبی که آورده امسال دارو قبول میشه :thanks:منم میخوام براش یه هدیه نوپ بگیرم باخودم فکر کردم چه بهتر که یه چیز کاربردی باشه و تو دانشگاه به دردش بخوره خواستم اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید:riz304: راستی دوستان برا منم دعا کنید منم امسال ارشد شرکت کردم دعا کنید جلو فامیل رو سقید بشم و قبول بشم:rolleyessmileyanim:

..RANA..

New member
طلا بگیر واسش.... هیچ کادویی مثل طلا دخترا رو خوشال نمی کنه:thanks:...... دعا می کنیم واست اما ...استجابتش با خداست

sara77

New member
بچه ها یه سوالی داشتم نمی دونستم باید کجا مطرحش کنم گفتم شاید اینجا جاش باشه راستش اگه خدا بخواد خواهرم با رتبه خوبی که آورده امسال دارو قبول میشه :thanks:منم میخوام براش یه هدیه نوپ بگیرم باخودم فکر کردم چه بهتر که یه چیز کاربردی باشه و تو دانشگاه به دردش بخوره خواستم اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید:riz304: راستی دوستان برا منم دعا کنید منم امسال ارشد شرکت کردم دعا کنید جلو فامیل رو سقید بشم و قبول بشم:rolleyessmileyanim:

جیگررررررررررررررررر مایه تیله چقد داری؟//؟؟؟

shany1990

New member
ranaی عزیز از راهنماییت متشکرم ولی من و خواهرم خیلی اهل طلا ملا نیستیم مایه تیله رو هم جورش میکنم 500تومنی دارم ولی با این تورم به 500 تومن چی میدن؟ :shocked:

biosta

Well-known member

بهتره از خودش بپرسی چه وسیله یا وسایلی احتیاج داره ،

padide

New member
به نظر من براش لباس بخر. البته طلا هم گزینه خوبیه.
در کل یه چیزی بگیر که همیشه با دیدنش به یاد تو و تلاش خودش بیافته.

parastar tbz

New member
میتونی با کمک پدر و مادرت براش یه لپ تاپ بخری

خیلی تو دانشگاه به درد میخوره برای درس خوندنش.و مفیدتره.

IL-2

Well-known member
مبارک باشه...
منم با گوشی و لپ تاپ موافقم.... خ به دردش میخوره...

shany1990

New member
از کمک همتون خیلیییییییییییییییییییی ممنونم راستش خودش گوشی داره یعنی دوسال پیش با پول تو جیبیش خرید النم یه دوسالیه پول تو جیبیشو پسنداز کرده برا لپ تاپ واسه خودش یه پا وزیر اقتصادیه:5: واسه همبن من تو کف موندم براش چی بگیرم شدبدا تو آمپاسم اونم نه آمپاس ها آمممممممممممممپپپپپپاسسسسسسسسس:smiliess (2):

aseman63

New member
میتونی ی ربع سکه بخری با یک کیف پول چرم.:rolleyessmileyanim:(با توجه ب پولتون اینا گفتم):whistle:

بالا