همکاری دوستان برای ازمون ارشد 93 حتما بخونید ضرر نداره

toni

New member
سلام به همه دوستان.می خواستم ببینم کسی هست ازمونهای ارشد تغذیه خلیل ی شرکت کنه؟من خودم ازمون سنا شرکت کردم.اگر کسی هست شرکت میکنه بیاد باهم در مورد ازمونهای ازمایشی بحث کنیم(عوض کردن سوالای ازمون هم{سنا با خلیل ی} و ...).من مشهد و محمود اباد شمال مقیمم.اگر کسی مایل به همکاری بود به من ایمیل بزنه یا sms tell .خوشحال میشم از همکاریتون.09355405788.حسین جاویدی.
h.javidi111@yahoo.com

آخرین ویرایش:

biotech92

New member
احتمالا منظورشون اینه که سوالای ازمونا را به هم بدیم...

toni

New member
میگن سنج شم بسته و ازمون تغذیه داره.هر کی استفاده کرده بگه چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ever4ver

New member
سلام
من بسته تغذيه سنجش رو گرفتم
جالب نيست
دنيال خلاصه قاسمي و جعفر نژزادم
كسي ميدونه از كجا ميتونم تهيه كنم؟
چون ميگن جزوشون خيلي سنگينه و خلاصه بهتره

celine

New member
سلام
من بسته تغذيه سنجش رو گرفتم
جالب نيست
دنيال خلاصه قاسمي و جعفر نژزادم
كسي ميدونه از كجا ميتونم تهيه كنم؟
چون ميگن جزوشون خيلي سنگينه و خلاصه بهتره

سلام بله ق ا سمی سنگینه ولی جعفر نژاد به نظر من خیلی مطالبش کمه ولی خب همه میگن اینا از همه ها بهتره
موفق باشید

celine

New member
به نظر من همون طوری که نوتر توی تاپیک انتخاب منابع نوشته بخونی خوبی
برای بیو هم بهتره هر دوتا یعنی ج جع فر نژاد و کتاب ضروریات بیوشیمی رضا محمدی رو بخونی

nut rition

New member
بچه ها کدوم ازمون بهتره بالاخره سنا یا ؟ میگن سنا جامعه اماریش خیلی بیشتره. این هفته سنا ازمون داره اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه؟

toni

New member
tavajoh

salam dooste aziz.are jome sob azmoone sanaye. manam midam.dar morede azmoona in shekli migan
ke sanjeshhh be dard nemikhore ham amari payine ham tajrobe ziadi nadare
khaaliliiiii kheili sakhte va az chand nafar ke porsidam migan adamo na omid mikonevaliiiii yadetoon bashe ke sale pish goftan ke az azmoonaye nazdike 13 ta soal too konkoore arshad amade
azmoone sanjesh ke hichi
sana hodoode 170 tomane va 300khoordeyi inam hazinash
manke migam biaym baham hamkari konim shoma khodetoon nemikhayn

parnian re

New member
salam bahar jan man taze ozve sate shodam mishe mano rahnamaie koni ke che juri barname hamegani arshade taghziye salaye pisho peida konam? mamnun:sadsmiley:

بالا