همه قبول شده هابیاییداینجا،ماکنکوری های93کارتون داریم.......

supercoil

New member
سلام بچه ها
من ارشد ژنتیک انسانی دانشگاه تهران قبول شدم هر سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم کمکی کنم

sahar_nurse

New member
سلام...ی سوال داشتم...امتحان دانشگاه تربیت مدرس جدا از امتحان وزارت بهداشت هست؟؟؟ لطفا توضیح بدین...ممنون

sahar_nurse

New member
سلام...میشه بگید چه کتابایی؟؟؟؟لطفا از برنامتون بگید چطوری درس میخوندید ممنوووووووووون

sahel 91

New member
سلام من بیوتگنولوژی همدان قبول شدم. ساعات درس خوندنم خیلی زیاد نبود ولی هر روز میخوندم(آهسته و پیوسته).به نظر من کنکور مثه یه دو استقامت میمونه کسی برنده میشه که تا تهش بره و کم نیاره:13:
از هر فرصتی برای زبان خوندن استفاده میکردم. مرور و تست خیلی مهمند. از منابع معتبر استفاده کنید.:smiliess (10):

aaaa

New member
سلام...ی سوال داشتم...امتحان دانشگاه تربیت مدرس جدا از امتحان وزارت بهداشت هست؟؟؟ لطفا توضیح بدین...ممنون
قبل سال 90 جدا بود ولی دو سالی هست که همراه با وزارت بهداشت امتحان می گیرن (تنها گرایش های پزشکی)

alireza-j

New member
سلام بچه ها
من ارشد ژنتیک انسانی دانشگاه تهران قبول شدم هر سوالی داشتید خوشحال میشم بتونم کمکی کنم

سلام دوست عزیز تبریک میگم واقعاً کارتون عالی‌ بوده. اگه می‌شه این چندتا سوال رو جواب بدید.
۱.سال اولتون بود کنکور دادید؟ اگه آره با دروس ترمتون چه‌جوری کنار اومدید؟
۲. واسه سلولی و بیوشیمی چی‌ خوندید؟
۳. من کتاب امری ترجمه نوری دلویی رو میخونم خیلی‌ باهاش مشکل دارم، اگه می‌شه روشتون برای این کتاب چی‌ بود؟
۴. کتاب هزاره خوندنش لازمه؟ شما خوندیدش؟ تا جایی که نگاه کردم نزدیک ۹۰% کپی پیست امری هستش.
۵.آزمون آزمایشی‌ چی‌ شرکت کردید؟ برنامتون واسه مرور چطور بود؟
۶. از کی‌ شروع به خوندن کردید؟
۷. درصد هایی که خودتون حساب کردید چند بود؟
۸. از چه کتاب تستهأیی استفاده کردید?

خیلی‌ خیلی‌ ممنون میشم جواب بدید

diyana.m

New member
سلام شما ژنتیکم خوندی؟؟منم به سلولی ملکولی دانشگاه تهران خیلی علاقه مندم همچنین به ایمنی نمیدونم ژنتیک چکارکنم بخونم یانه؟؟آخه یدرس اضافیه ک تو ایمنی کاربردی نداره...اگه میشه درصدای وزارت علومتون بذارید..تشکر

بله البته زیاد خوب نشد درصدم ج ز وه های خودمو خونده بودم با مروری بر ژنتیک نجات مهدیه
به نظرم نذارین کنار بخونینش
سلولی 60
میکروب 69
بیوشیمی 48
مجموعه 35
زنتیک 38
زبان 40
تقریبا این حدودا بود

omid9030

New member
تبریک میگم به همه دوستانی که قبول شدن
اما فکر نمیکنید یه چیز رو ازقلم انداختین؟
شما ها کنکور ازمایشی شرکت کردین؟
سنا خوبه یا دکتر؟؟

omid9030

New member
سلام بچه ها
اها این خوبه جای بچه های ژنتیک اینجا خالی بود
دوست عزیز میشه جواب علیرضا رو بدید ؟؟
خیلی من من مشتاق هستم جوابتون رو بشنوفم
مرسی

omid9030

New member
میشه یکی اینجا بگه منظورتون از خوندن مفید چیه ؟؟
هی میگید مطلوب خوندم ..مفید خوندم...
بابا استرس تمام وجودم رو گرفته
نمیدونم چطوری استارت بزنم ...
اخه من سرباز هستم..نمیدونم میشه امسال قبول بشم ؟
اخه من از ساعت 5عصر تا 11شب وقت دارم
البته میشه صبح ها مرور کنم
حالا این خوندن مفید یعنی چه؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

آخرین ویرایش:

negin ka

New member
میشه یکی اینجا بگه منظورتون از خوندن مفید چیه ؟؟
هی میگید مطلوب خوندم ..مفید خوندم...
بابا استرس تمام وجودم رو گرفته
نمیدونم چطوری استارت بزنم ...
اخه من سرباز هستم..نمیدونم میشه امسال قبول بشم ؟
اخه من از ساعت 5عصر تا 11شب وقت دارم
البته میشه صبح ها مرور کنم
حالا این خوندن مفید یعنی چه؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

بنظر من خوندن مفید یعنی اینکه وقتی ی مطلبو میخونی قشنگ درکش کنی بفهمیش بعد بری دنبال مطلب بعدی چرا ک مطالب بهم مرتبطه اگه درک نکنی تو ادامه خوندن ب مشکل برمیخوری
یچیزی ک با راهنمایی دوستان فهمیدم اینه که زیاد به کمیت اهمیت ندی مثلا نگی امروز باید 3 ساعت فلان درسو بخونم یا از صبح تاشب بخونی ولی هیچی نفهمی بلکه بگو امروز این مبحثو بخونم حالا تا هرجا ک کشیدم البته این نظر منه ها حالا خوددانی!! هرکی ی قلقی داره!!!ضمنا من باین نتیجه رسیدم مث لاک پشت آهسته و پیوسته برو
:wacsmiley:

saharandishe

New member
سنا خوبه یا دکتر؟؟

جواب این سوال برای من هم مهمه,اگه میشه نظرتون روبگید؟

negin ka

New member
تا اونجا ک من در جریانم س ن ا خیلی بهتر از دکتره!!!!!!!ج ز وه های دکتر فقط خود ایمنیش خوبه آزموناشم که شرکت کننده نداره 2برابر س ن ا باید براش هزینه کنی که نصف س ن ا ارزش نداره!!!
بچه ها تروخدا درباره گرفتن کتاب و ج ز وه دقت کنید گول تبلیغاتو نخورید من خیلی پشیمونم:sadsmiley:

amir.reza139011

New member
من اقتصاد بهداشت قبول شدم هيچ و كلاسي هم ثبت نام نكردم فقط منابع رو خوندم آزمون آزمايشي هم شركت نكردم موفق باشين دوستان!!!

Immunity

Well-known member
سنا خوبه یا دکتر؟؟
سلام بچهااا.......کنکور یه پروسه اس که از خوندن مرور کردن تست زدن آزمون دادن تشکیل شده...حالا اگه هرکدوم ازین مراحل ناقص باشه باید تلاش بیشتری صرف کرد..بنظرم همه موسسات ازموناشون تویه سطحه فقط چیزی که مهمه تعدادنفرات شرکت کنندس(فكر كنم سنا از همه بيشتره)..چون ماتو آزموناباید خودمونو بادیگران بسنجیم...نکته دیگه اینکه تحلیل ازمون فراموش نشه

raven

Member
سلام بچه ها

شما خودتون چه منابعی رو مطالعه کردید روشتون چی بود؟از لحاظ برنامه ریزی
من که دیگه واقعا موندم بین این منابع هرکس یه چیز پیشنهاد میده بعد نفر بعدی گفته های نفر قبلی رو نقض میکنه :(

بالا