همه قبول شده هابیاییداینجا،ماکنکوری های93کارتون داریم.......

shoeleh.

New member
من ايمني دانشگاه ايران قبول شدم و توصيه اي كه براتون دارم اينه كه از همون اول كه شروع كردين به خوندن درسا تستم همزمان باهاش كار كنين,اينكه بگين تو دور دوم تستو شروع ميكنم اشتباه ترين كار ممكنه.
البته اين نظر منه و ازشم نتيجه گرفتم.
موفق باشين:rose:

با عرض تبریک. لطفا درصد ومنابع رو ذکر کنید.ممنونم

hakimbashi

New member
سلام...منم قارچ شناسی پزشکی تربیت مدرس قبول شدم
اگر کسی هست در خدمتم

parsa90

New member
منم با جون ودل در خدمتم البته اگه تفکیک بشه برای هر رشته بهتره مثلا بچه های ایمونو یه تایپیک تو خود فروم ایمنی بزنن و بقیه رشته ها هم همینطور

biology89

New member
سلام بچه ها
منم به لطف خدا قبول شدم ایمونولوژی تبریز و سلولی مولکولیه تهران(در حال تصمیم گیری بین این 2تام:dadad4:)
خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر میاد انجام بدم
میشه از درس خوندنتون،منابع و ...برا وزارت علوم بگید

diyana.m

New member
میشه از درس خوندنتون،منابع و ...برا وزارت علوم بگید

من از مهرماه شروع کردم واسه وزارت علوم خوندن اگه بخوام به طور متوسط بگم روزانه 6یا 7ساعت میخوندماولش خیلی استرس داشتم که زمان مطالعه ام کمه ولی خیلی زود همینو ادامه دادم چون بیشتر از این اگه میخوندم با لذت نبود توصیه میکنم ساعت مطالعتونو با هیشکی مقایسه نکنید جز خودتون ببینین چقد تو طول روز واقعا کشش دارینو میتونین بخونین من با همین 6 و7 ساعت روزانه 1ماهم اضافه وقت آوردم و شروع میکردم به مرور خلاصه هام
در مورد منابع
زیست سلولی مجد همراه البرت
بیوشیمی لنینجر
زبان رضازاده +لزگی
میکروب اموزگار واسه پوران پژوهش
ژنتیک من منبع خوبی نداشتم براش از بچه هایی که زنتیک میخونن بپرسین
باز اگه سوالی بود خوشحال میشم کمکی کرده باشم

diyana.m

New member
تبریک.
لطفا درصدها ومنابعی رو که خوندید رو بگین .ممنون.

درصدامو که هنوز نمیدونم هروقت دادن به روی چشم حتما
در مورد منابع هم تو تایپیک مربوط به ایمنی گفتم
باز سوالی داشتین در خدمتم:riz304:

diyana.m

New member
سلام تبریک میگم.یعنی هم واسه علوم خوندی هم بهداشت...؟ واسه درس میکروب و ملکولی و بیوشیمی کمکم میکنین؟ممنون همچنین از کی شروع کردین و واسه تست چیو انتخاب کردین

سلام
به واسه هردوتاشون خونده بودم البته اونقدی که واسه علوم خوندم واسه بهداشت نخوندم
میکروب آموزگار واسه پوران پژوهش
سلولی مولکولی مجد +البرت
بیوشیمی لنینجر
از مهرماه شروع کردم واسه علوم هر روز تقریبا 6یا 7ساعت میخوندم تا کنکور هر درسیو میخوندم تستاشم میزدم بیشتر سوالای کنکورای سالای قبلو میزدم حالا کتاب تست زیاد حضور ذهن ندارم
در مورد ساعات مطالعه و زمان مطالعه بیشتر به خصوصیات خودتون توجه کنین هرکس یه روش خاصی داره دنبال این چیزا بودن و از بقیه پرسیدن بیشتر استرس آدمو زیاد میکنه کاری که خودمم میکردم

N.ABD

New member
سلام دوستان من پرستاری ایران قبول شدم فقط کتاب بخونید به ها اتکا نکنید موفق باشید:a2d3:

negin ka

New member
بچه هایی که قبول شدن تبریک
بچه های ایمنی میشه بگن چقد رو باکتری وقت گذاشتن؟!!!

Immunity

Well-known member
من از مهرماه شروع کردم واسه وزارت علوم خوندن اگه بخوام به طور متوسط بگم روزانه 6یا 7ساعت میخوندماولش خیلی استرس داشتم که زمان مطالعه ام کمه ولی خیلی زود همینو ادامه دادم چون بیشتر از این اگه میخوندم با لذت نبود توصیه میکنم ساعت مطالعتونو با هیشکی مقایسه نکنید جز خودتون ببینین چقد تو طول روز واقعا کشش دارینو میتونین بخونین من با همین 6 و7 ساعت روزانه 1ماهم اضافه وقت آوردم و شروع میکردم به مرور خلاصه هام
در مورد منابع
زیست سلولی مجد همراه البرت
بیوشیمی لنینجر
زبان رضازاده +لزگی
میکروب اموزگار واسه پوران پژوهش
ژنتیک من منبع خوبی نداشتم براش از بچه هایی که زنتیک میخونن بپرسین
باز اگه سوالی بود خوشحال میشم کمکی کرده باشم

سلام شما ژنتیکم خوندی؟؟منم به سلولی ملکولی دانشگاه تهران خیلی علاقه مندم همچنین به ایمنی نمیدونم ژنتیک چکارکنم بخونم یانه؟؟آخه یدرس اضافیه ک تو ایمنی کاربردی نداره...اگه میشه درصدای وزارت علومتون بذارید..تشکر

salehi_3m3

New member
سلام.لطفا راهنما یی کنید.من ارشد میکروبیولوژی دانشگاه آزاد کرج که محل زندگیمه قبول شدم.به نظر شما برم یا بمونم برای بهداشت سال بعد بخونم.بعدا باارشدآزاد برای دکتری میشه بهداشت قبول شد؟(البته باتوجه به اینکه مشکلی برای هزینه ی آزاد ندارم وضمنا متاهلم ودوتا بچه دارم.)

bahram-68

New member
سلام.لطفا راهنما یی کنید.من ارشد میکروبیولوژی دانشگاه آزاد کرج که محل زندگیمه قبول شدم.به نظر شما برم یا بمونم برای بهداشت سال بعد بخونم.بعدا باارشدآزاد برای دکتری میشه بهداشت قبول شد؟(البته باتوجه به اینکه مشکلی برای هزینه ی آزاد ندارم وضمنا متاهلم ودوتا بچه دارم.)

به نظرم من برید ثبت نام کنید
برای دکترای بهداشت هم میشه با ازاد قبول شد

8921726022

New member
سلام بر آیندگان ایران زمین

من تابان هستم تربیت مدرس قبول شدم ولی هنوز کارنا مه ها نیومده تو تخمین رتبه ا بودم ایشالا فک کنم رتبه اصیلیم ا تا 3 باشد رشته تحصیلی بنده مهندسی بهداشت حرفه ای هست فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی کاشان (در تاریخ 91/11/30) بودم بعد ب مدت 5 ماه واسه کنکور خوندم و جایی ک واقعا دوسش داشتم و انتخاب اولم بود قبول شدم من در خدمت شما هستم هر سوالی داری میتوانید در ایمیل بنده بزارید تا من پاسخگوی شما عزیزان باشمebrahim.taban@gmail.com

negin ka

New member
سلام بر آیندگان ایران زمین

من تابان هستم تربیت مدرس قبول شدم ولی هنوز کارنا مه ها نیومده تو تخمین رتبه ا بودم ایشالا فک کنم رتبه اصیلیم ا تا 3 باشد رشته تحصیلی بنده مهندسی بهداشت حرفه ای هست فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی کاشان (در تاریخ 91/11/30) بودم بعد ب مدت 5 ماه واسه کنکور خوندم و جایی ک واقعا دوسش داشتم و انتخاب اولم بود قبول شدم من در خدمت شما هستم هر سوالی داری میتوانید در ایمیل بنده بزارید تا من پاسخگوی شما عزیزان باشمebrahim.taban@gmail.com

1؟؟؟!!!!!!!!!!!!:smiliess (15):

negin ka

New member
نمیدونم چرا هر کیو میبینم ارشد قبول شده چندتا فرضیه هس
1-این انجمن هر ساله تعداد زیادی قبولی ارشد میده!!!
2-همه ی ارشدا تو این انجمن جمع شدن!!!!
3-قبولی تو ارشد کاری نداره که!!!!:smiliess (7):
ولی در کل به همتون تبریک میگم ایشالا ک مدارج بالاتر ببینیمتون من که اگه سال دیگه قبول نشم عمرا پامو اینجا بذارم بدتر دپرس میشم(ایشالا ک قبول میشم ):thumbsupsmileyanim:!!!!

بالا