همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

شفيع

New member
- نشانه های هشداردهنده را نا ديد ه مي گيريم :
این خیلی مهم هستش نباید عشق به کسی باعث کور و کر شدن ما بشه.
باور به اين كه اورا تغيير خواهيم داد:
با این موضوع کاملا موافقم هیچ کسی رو نمیشه تغییر داد. تمام عقاید و اخلاقیاتی که در طول سالهای زندگی شخص شکل گرفته نمیشه تغییر داد به هیچ وجه.

بيوشيمي جان قصد مخالفت باهات رو ندارم هرچند ميدونم از بحث كردن خوشت نمياد اما با شما در اين موضوع مخالفم چون ما در روانشناسي از طريق مباحث رفتارگرايي و زير شاخش كه رفتار درماني هست و همچنين تغيير و اصلاح رفتار به راحتي ميتونيم رفتار و عقايد و اخلاقيات يه شخص رو به كل تغيير داد و در واقع ميشه انقلابي در وجودش بوجود آورد امكان پذير هست اول با حذف رفتارهاي نامناسب يا عقايد و اخلاقيات نامناسب و سپس از طريق ايجاد رفتار با روش سلسه مراتب و شكل دهي رفتار.البته اينا تخصصين كه شايد نفهمي چي ميگم اما با زبان ساده گفتم دوست من.

bioshimi93

New member
بيوشيمي جان قصد مخالفت باهات رو ندارم هرچند ميدونم از بحث كردن خوشت نمياد اما با شما در اين موضوع مخالفم چون ما در روانشناسي از طريق مباحث رفتارگرايي و زير شاخش كه رفتار درماني هست و همچنين تغيير و اصلاح رفتار به راحتي ميتونيم رفتار و عقايد و اخلاقيات يه شخص رو به كل تغيير داد و در واقع ميشه انقلابي در وجودش بوجود آورد امكان پذير هست اول با حذف رفتارهاي نامناسب يا عقايد و اخلاقيات نامناسب و سپس از طريق ايجاد رفتار با روش سلسه مراتب و شكل دهي رفتار.البته اينا تخصصين كه شايد نفهمي چي ميگم اما با زبان ساده گفتم دوست من.

خوب شاید شما 1% بتونید اخلاق کسی رو تغییر بدید اما منظور من کلی
یه انسان معمولی به هیچ وجه نمیتونه خصوصیات اخلاقی کسی رو تغییر بده.

شفيع

New member
خوب شاید شما 1% بتونید اخلاق کسی رو تغییر بدید اما منظور من کلی
یه انسان معمولی به هیچ وجه نمیتونه خصوصیات اخلاقی کسی رو تغییر بده.
باهات موافقم ما هم در روانشناسي به مردم عادي ميگيم بجاي اينكه در فكر تغيير افكار و اخلاقيات مردم باشيد خودت را تغيير بده اين درسته موافقم باهات

donyabekam

New member
خانم عزیز:
1) به شوهرت افتخار کن ! کــسي را با او مقايسه نکن !

2) اقتدار و غرور او را نشکن !

3) احساسات زيبايت را با انديشه اي متين همراه کن !

4) لجبازي نکن که از چشم شوهرت مي افتي !

5) تمکين کن تا تاج سرش باشي! پناهگاه شوهرت باش تا فقط به تو پناهنده بشه !

6) زيبايي با سادگي و بي آلايشي براي تو آرامش بخش تر خواهد بود !

7) هوس بازي نکن ولي زيبا دوست باش !

8) اگر آشپزي را خوب نمي دوني حتما ياد بگير !

9) زيبايي او را در عقل او جستجو کن !

10) قناعت پيشه باش !

11) ناز کن اما متکبر نباش !

12) قبل از رانندگي سازندگي را بياموز !

13) هيچگاه بدون آرايش مقابل شوهرت نشين !

14) دهانت را مسواک وخوشبو کن !

15) موقع آشپزي از پيش بند استفاده کن ! لباست بوي غذا ندهد !

16) قبل از شوهرت چشم بر هم نگذار و پيش از او بيدار شو !

17) لبخند قشنگت را در هيچ شرايطي با اخم معاوضه نکن !

18) اگه شوهرت گفت : کــسي غير از من با تو ازدواج نمي کرد ! بگو : پس خيلي بايد از تو ممنون باشم!

19) اگه بهت گفت : دوستت ندارم ! بهش بگو : عوضش من به تو افتخار مي کنم !

20) توي رنج هات معناهاي زيبا پيدا کن !

21) اگه گفت :حوصله تو رو ندارم ! بهش بگو : منم غير از تو کــسي رو ندارم !

22) اگه گفت : از خانواده ات خوشم نمياد ! بگو : عوضش من خانواده تو رو دوست دارم !

23) اگه عصباني شد ! بگو : منو ببخش ! ) در خواست هاتو با ناز و دلبري برآورده کن !

24) زورگو نباش ! سختي کار شوهرت را درک کن !

25) او را در مردم داري کمک کن !

26) وقتي وارد خونه مي شه , به پيشوازش برو ! دستشو بگير ! بِزار روي صورتت !

27) هيچ وقت بهش نگو : تو بي عرضه اي !

28) لباساشو براش اُتو کن که هر وقت خواست عوض کنه معطل نشه !

29) وقتي غذا رو سر سفره مي ذاري به او بگو : نمي دونم خوشت مياد يا نه ؟!

30) لحظه به لحظه از خداوند کمک بگير !

nanaz

New member
18) اگه شوهرت گفت : کــسي غير از من با تو ازدواج نمي کرد ! بگو : پس خيلي بايد از تو ممنون باشم!

:wacsmiley::New (6):

obstetrician88

New member
بسیار ممنونم از پست های ی مفیدی که نوشتید...
زیر نوشته هاتون از میکروبیولوژی کازرون گفته..آیا شما دانشجوی اونجا هستین؟

obstetrician88

New member
[tr]
[td]23) اگه عصباني شد ! بگو : منو ببخش ! ) در خواست هاتو با ناز و دلبري برآورده کن !

[/td]
[/tr]
[tr]
[td]24) زورگو نباش ! سختي کار شوهرت را درک کن !

[/td]
[/tr]
[tr]
[td]25) او را در مردم داري کمک کن !

[/td]
[/tr]
[tr]
[td]26) وقتي وارد خونه مي شه , به پيشوازش برو ! دستشو بگير ! بِزار روي صورتت !

[/td]
[/tr]
[tr]
[td]27) هيچ وقت بهش نگو : تو بي عرضه اي !

[/td]
[/tr]
[tr]
[td]28) لباساشو براش اُتو کن که هر وقت خواست عوض کنه معطل نشه !

[/td]
[/tr]
[tr]
[td]29) وقتي غذا رو سر سفره مي ذاري به او بگو : نمي دونم خوشت مياد يا نه ؟!

[/td]
[/tr]
[tr]
[td]30) لحظه به لحظه از خداوند کمک بگير !
[/td]
[/tr]
[/table][/quote]

بسیار ممنونم از پست های ی مفیدی که نوشتید...
زیر نوشته هاتون از میکروبیولوژی کازرون گفته..آیا شما دانشجوی اونجا هستین؟

Mohammad gh

New member
اشتباهات رایج قبل از ازدواج::. پرتال شبکه فعالین ازدواج استان یزد::. صفحه اصلی

1-سؤالات كافي نمي پرسيم
نپرسيدن سؤال كافي به چند دليل مي باشد :
الف ) پرسيدن سؤال جنبه عاشقانه ارتباط را مخدوش مي كند ما سؤال نمي پرسيم چون مي ترسيم روابط عاشقانه بهم بخورد سؤال كردن شايد عاشقانه نباشد اما تنها راه هوشمندانه براي شناخت همسر آينده است .
ب ) نمي خواهيم جواب سؤالات خود را بدانيم برخي اوقات فكر اين هستيم كه حتماً با فرد مقابل ازدواج ميكنيم و نمي خواهيم رابطه به پايان برسد ، نمي خواهيم چيز بد بشنويم به همين دليل به طور نا خود آگاه سؤال نمي پرسيم
ج ) مي ترسيم متقابلاً از ما نيز همان سؤالات پرسيده شود زماني كه از گذشته خود راضي نيستيم و احساس خوبي نسبت به خودمان نداريم بطور نا خود آگاه از پرسيدن سؤال طفره مي رويم تا از ما نيز همان سؤالات پرسيده نشود .
د ) نمي دانيم در باره چه موضوعاتي بايد سؤال كنيم به اين معنا كه ما از ازدواج تصور روشني نداريم . نمي دانيم در زندگي مشترك چه اموري با اهميت است .
اشتباه دوم :
2- نشانه های هشداردهنده را نا ديد ه مي گيريم :
ناديده گرفتن نشانه هاي هشدار دهنده يكي از خطرناك ترين اشتباهاتي است كه در هنگام ازدواج برخي از افراد مرتكب مي شوند . ما چيزي را از فرد متقابل خود مي بينيم كه نشانگر اين واقعيت است كه بايد دقت بيشتر بكنيم اما خود آگاه يا نا خود آگاه از آن چشم پوشي مي كنيم .
مهمترين علائم هشدار دهنده :
الف ) مسائل را كم اهميت جلوه مي دهيم
- آنقدر هم عصباني نيست
- آنقدر هم سيگار مصرف نمي كند
- آنقدر هم مواد مصرف نمي كند
ب ) كار هاي او را توجيه مي كنيم
- كودكي بدي داشته به همين خاطر زود عصباني مي شود
- چون استرس كاري زيادي دارد فعلاً كمي مواد مصرف مي كند
ج )‌ كارهاي او را منطقي جلوه مي دهيم
- او واقعاً با هوش است اگر كار ي نمي كند در عوض بسيار مطالعه مي كند
د )‌ مشكلات و مسائل را انكار مي كنيم
- هيچكس تا به حال همانند او مرا دوست نداشته است چه كسي گفته كه او عصباني است - او معتاد نيست فقط بعضي وقتها بطور تفنني مواد مصرف مي كند
3- عجولانه و زود هنگام سازش مي كنيم
يكي از اشتباهات كه در زمان آشنايي مرتكب مي شويم اين است كه ارزشها ، رفتارها و عادت هاي خود را به سرعت تغيير مي دهيم تا وانمود كنيم با فرد مقابل توافق و هماهنگي داريم . در ابتداي آشنايي با چشم پوشي و كوتاه آمدن از آنچه برايمان اهميت دارد سعي مي كنيم رابطه را فقط حفظ كنيم وقتي كه متوجه مي شويم كه عقايد و باورهايمان به مزاق فرد مقابل خوش نمي آيد ممكن است براي عقايد خود اهميت كمتري قائل شويم تا وانمود كنيم كه بسيار با هم تفاهم داريم .
سازشهاي عجولانه معمولاً در موارد زير خود را نشان مي دهند :
الف ) چشم پوشي از باورها و ارزشهاي خود
ب ) دست برداشتن از علائق و فعاليتهاي خود
ج ) كناره گيري از خانواده و دوستان
سازش و مدارا و مصالحه در زندگي مشترك از اهميت زيادي برخوردار است . اما وقتي كه سازش زود هنگام و نا پخته بود تأثیر مخربي در ارتباط و آينده خواهد داشت .
4- تسليم نياز جنسي مي شويم
وقتي كه كسي مي خواهد ازدواج كند ، يكي از مسائل عمده اي كه در تصميم گيري صحيح ايجاد مانع مي كند ميل جنسي است . فرد هم جوان است و هم مي داند كه ازدواج مي تواند به ميل جنسي خود پاسخ دهد . بنا براين سعي مي كند كه به سرعت به سمت ازدواج حركت كند تا به ميل جنسي خود پاسخ دهد . براي اينكه ار اشتباه مصون باشيم لازم است به موارد زير عمل شود :
- با حوصله و بدون عجله در طول زمان با فرد مقابل خود آشنا شويد .
- براي ازدواج عجله نكنيد .
- از هر گونه رابطه جنسي قبل از ازدواج پرهيز كنيد .
5- تسليم زرق و برق هاي مادي و ظاهري مي شويم
ثروت ،شهرت وپول به تنهایی اغوا کننده وافسونگر است . بسیاری از ما در مقابل ثروت وپول افسون می شویم
برخی از ما در انتخاب همسر خود متأثر از عوامل زير هستيم :
- پول فرد
- ثروت خانوادگي
- قدرت و نفوذ فرد
- شغل او
- شهرت او
- زيبايي او
بسياري از ما فكر مي كنيم كه اين عوامل بالا شباهتهايي بين دو نفر وجود داشته باشد اما داشتن شباهت با تحت تأثير قرار گرفتن متفاوت است وقتي يك رابطه صرفاً به دليل مسائل اقتصادي ظاهري و مادي شكل مي گيرد رابطه نا سالم است .
6- تعهد را مقدم بر تفاهم مي دانيم
قبل از اينكه متوجه شويم با او تفاهم داريم و قبل از اينكه متوجه شويم كه آيا او همسر مناسبي براي من هست يا نه متعهد به ازدواج با او مي شويم و سريع قول ازدواج مي دهيم افرادي بيشتر دچار اين اشتباه مي شوند كه :
- مايل هستند متأهل باشند تا مجرد
- آرزومند هستند كه سر انجام بگيرند و سر خانه زندگي خودشان بروند .
-از خواستگاري خسته شده اند
- از طرف ديگران تحت فشار هستند
- افرادي كه فقط و فقط جنبه هاي مثبت ديگران را مي بيند و در هر فردي مي تواند به سرعت چيزي دوست داشتني پيدا كنند .
- به لحاظ عاطفي به فرد متعهد شده اند .
7- تفاهم را بر علاقه و محبت مقدم مي دانيم
به نظر مي رسد برخي از افراد تفاهم بسيار زيادي با هم دارند و به همين دليل به آنها پيشنهاد مي شود كه باهم ازدواج كنند . اما علي رغم تفاهم زيادي كه با هم دارند علاقه به يكديگر ندارند يا بهتر بگوييم براي يكديگر جذّاب نيستند متأسفانه معمولاً به اين افراد توصيه مي شود كه ازدواج كنند بعداً محبت و علاقه ايجاد مي شود . لازم است بدانيم در صورتي كه علاقه و محبت بين دو نفر به طور خاص وجود نداشته باشد با ازدواج هم آن علاقه ايجاد نمي شود . درست است كه تفاهم در ازدواج لازم است اما كافي نيست .
ازدواج زماني به سامان و موفقيت منجر مي شود كه سه عنصر علاقه ، تعهد و تفاهم با هم وجود داشته باشد .
8- باور به اين كه پس از ازدواج مشكلات كم مي شود
بسياري از ما اميد واريم كه با ازدواج همه چيز به خير وخوشي خواهد گذشت . حتي اگر قبل از ازدواج مسايل ومشكلاتي وجود داشته باشد ورابطه دوطرف غير صميمي باشد ، باز هم فكر مي كنیم كه با ازدواج همه چيز حل خواهد شد . اما لازم است به اين نكته توجه كنيم كه آنچه در خلال آشنايي از فرد مي بينيم ، به احتمال بسيار زياد بعد از ازدواج تداوم خواهد يافت . يكي از راههاي شناخت فرد مقابل شناخت خانواده اوست يكي از بهترين شيوه هاي براي شناخت فرد ، مشاهده او در زماني است كه با خانواده اش درتعامل است. نحوه برخوردبا اعضاي خانواده ، پدر ،مادر ، شاخصي از رفتار در آينده او در يك ارتباط صميمانه است
9- باور به اين كه اورا تغيير خواهيم داد
يكي از باورهاي بسيار رايج وغلط در اكثر فرهنگها اين باور است كه ما مي توانيم با عشق وتوجه وتلاش همسر خود را تغيير دهيم . به خصوص خانمها مستعد پذيرش اين باور غلط در زمان آشنايي وازدواج هستند در حالي كه اين باور نادرست وعملي نيست . در رفتار طرف مقابل مشكلاتي به عينه مشاهده مي كنند وخود را به روشهاي مختلف توجيه مي كنند مثلا چون كودكي خوبي نداشته عصباني است ، چون پدر ومادر خود را از دست داده مواد مصرف مي كند و... واعتقاد دارند چون تاكنون كسي به آنها محبت نكرده دچار اين مشكل شده اند ومن اگر به او توجه بيشتر ومحبت كنم مشكل او بر طرف مي شود .
::. پرتال شبکه فعالین ازدواج استان یزد::. صفحه اصلی

بسیار صحیح و درست و کاملا واقع گرایانه بود
مرسی برای گذاشتن این توصیه ها

شفيع

New member
از کلیه دوشیزگان زیبارو، واجد شرایط زیر تقاضا داریم تقاضانامه ها و رزومه خود را جهت ربودن دل بنده به صورت پیغام در قسمت نظرات یا به وسیله ایمیل به نشانی بنده بفرستند.

بدیهی است پس از انجام بررسی‌های کامل، نام افراد دارای صلاحیت به وسیله همین تریبون اعلام خواهد شد. نکته: ما تو کارمون پارتی بازی نداریم، یعنی لطفا از قرار دادن پول نقد در نامه یا پیغام خود بپرهیزید و هی نگید ما فامیل فلانی هستیم.
شرایط پذیرش

1- سن بالاتر از ۱۸سال و کمتر از ۲۲سال باشد.

2- قد کمتر 160سانتیمتر و بالاتر از 170سانتیمتر نباشد.

3- افراد خیلی ترکه‌‌ای و زیادی چاق قابل پذیرش نیستند. (چون من حوصله رژیم چاقی و لاغری ندارم)

4- هر وقت من خواستم می‌ریم هر رستورانی که من گفتم. آبگوشت، کوفته، کله‌پاچه و میرزاقاسمی با کلی سیرترشی دوست دارم.

5- اهل کادو خریدن و هر روز لاو ترکوندن نیستم

6- اگر خدای نکرده، زبانم لال، خدا اون روز زو نیاره که ازدواج کردم و وبال گردنم شدی، مامانم اینا و مامانت اینا نداریم. خوشم نمیاد.

7- عمراً نفقه بدم. چهارده‌تا هم بیشتر مهر نمی‌کنم.

8- باید یک جایی کار کنی، یک کاری هم واسه عصر من گیر میاری چون حوصله مسافرکشی و رانندگی ندارم

9- بابات باید پولدار باشه تا من در صورت لزوم بتونم بتیغمش.

10- پول اضافی ندارم برای پوشک کامل بچه بدم. می‌ری کهنه و لاستیک می‌خری، خودت می‌شوری
11- به مامانت می‌گی سیسمونی خوب بیاره

12- باید خوشگل باشی چون پول واسه لوازم آرایش نمی‌دم.

13- موهای وزوزی نباید داشته باشی، چون نرم‌کننده ایرانی الآن شیشه‌ای دوهزار تومن شده.

14- موهای خرمایی و مشکی رو ترجیه می‌دم.

15- نباید ورزشکار باشی چون قدرتت خیلی زیاد می شه !.

16- اگه سر کار بری یا کاری داشته باشی نباید دیرتر از ۵ خونه باشی.

17- از الان باید آیروبیک بری تا چندسال دیگه بد هیکل نشی، پولشم از بابات بگیر. من ۱۰سال دیگه زن شکم گنده نمی‌خوام

18- باید فال قهوه بلد باشی بگیری، چون من دوست دارم.

19- مانتوی تنگ نمی‌پوشی.

20- دوستات رو هم هر روز نمیاری خونه. فهمیدی.

21- یک ماشین ظرف‌شویی هم قاطی جاهازت بذار. دوست ندارم پوستم خراب بشه.
- لازم نیست واسه یک خونه ۵۰متری، جاهاز خونه ۲۰۰متری بخری.

23- من مبل تختخواب شو دوست دارم

حالا در خدمتیم

TaTi

مدیر بخش
از کلیه دوشیزگان زیبارو، واجد شرایط زیر تقاضا داریم تقاضانامه ها و رزومه خود را جهت ربودن دل بنده به صورت پیغام در قسمت نظرات یا به وسیله ایمیل به نشانی بنده بفرستند.

بدیهی است پس از انجام بررسی‌های کامل، نام افراد دارای صلاحیت به وسیله همین تریبون اعلام خواهد شد. نکته: ما تو کارمون پارتی بازی نداریم، یعنی لطفا از قرار دادن پول نقد در نامه یا پیغام خود بپرهیزید و هی نگید ما فامیل فلانی هستیم.
شرایط پذیرش

3- افراد خیلی ترکه‌‌ای و زیادی چاق قابل پذیرش نیستند. (چون من حوصله رژیم چاقی و لاغری ندارم)

4- هر وقت من خواستم می‌ریم هر رستورانی که من گفتم. آبگوشت، کوفته، کله‌پاچه و میرزاقاسمی با کلی سیرترشی دوست دارم.

6- اگر خدای نکرده، زبانم لال، خدا اون روز زو نیاره که ازدواج کردم و وبال گردنم شدی، مامانم اینا و مامانت اینا نداریم. خوشم نمیاد.

8- باید یک جایی کار کنی، یک کاری هم واسه عصر من گیر میاری چون حوصله مسافرکشی و رانندگی ندارم

10- پول اضافی ندارم برای پوشک کامل بچه بدم. می‌ری کهنه و لاستیک می‌خری، خودت می‌شوری

13- موهای وزوزی نباید داشته باشی، چون نرم‌کننده ایرانی الآن شیشه‌ای دوهزار تومن شده.

17- از الان باید آیروبیک بری تا چندسال دیگه بد هیکل نشی، پولشم از بابات بگیر. من ۱۰سال دیگه زن شکم گنده نمی‌خوام

19- مانتوی تنگ نمی‌پوشی.

حالا در خدمتیم

چه لوس!!!:smiliess (5):

Mohammad gh

New member
خانم عزیز:
1) به شوهرت افتخار کن ! کــسي را با او مقايسه نکن !

2) اقتدار و غرور او را نشکن !

3) احساسات زيبايت را با انديشه اي متين همراه کن !

4) لجبازي نکن که از چشم شوهرت مي افتي !

5) تمکين کن تا تاج سرش باشي! پناهگاه شوهرت باش تا فقط به تو پناهنده بشه !

6) زيبايي با سادگي و بي آلايشي براي تو آرامش بخش تر خواهد بود !

7) هوس بازي نکن ولي زيبا دوست باش !

8) اگر آشپزي را خوب نمي دوني حتما ياد بگير !

9) زيبايي او را در عقل او جستجو کن !

10) قناعت پيشه باش !

11) ناز کن اما متکبر نباش !

12) قبل از رانندگي سازندگي را بياموز !

13) هيچگاه بدون آرايش مقابل شوهرت نشين !

14) دهانت را مسواک وخوشبو کن !

15) موقع آشپزي از پيش بند استفاده کن ! لباست بوي غذا ندهد !

16) قبل از شوهرت چشم بر هم نگذار و پيش از او بيدار شو !

17) لبخند قشنگت را در هيچ شرايطي با اخم معاوضه نکن !

20) توي رنج هات معناهاي زيبا پيدا کن !

22) اگه گفت : از خانواده ات خوشم نمياد ! بگو : عوضش من خانواده تو رو دوست دارم !

23) اگه عصباني شد ! بگو : منو ببخش ! ) در خواست هاتو با ناز و دلبري برآورده کن !

24) زورگو نباش ! سختي کار شوهرت را درک کن !

25) او را در مردم داري کمک کن !

26) وقتي وارد خونه مي شه , به پيشوازش برو ! دستشو بگير ! بِزار روي صورتت !

27) هيچ وقت بهش نگو : تو بي عرضه اي !

28) لباساشو براش اُتو کن که هر وقت خواست عوض کنه معطل نشه !

29) وقتي غذا رو سر سفره مي ذاري به او بگو : نمي دونم خوشت مياد يا نه ؟!

30) لحظه به لحظه از خداوند کمک بگير !

۱۸ و ۱۹ و ۲۱ و ۲۲ مخالفم! دیگه کم مونده بگه شوهر عزیزم هر وقت خواستی تفریح کنی بیا مفصل منو کتک بزن خستگی از تنت در بره!!!!
این یعنی نگه داشتن زندگی مشترک به هر قیمت و با تحمل هر توهینی!این قضیه تمکین هم که کاملا سنتیه...اگر مسئله ای هست باید باتفاهم و موافقت دوجانبه چه از طرف مرد و چه از طرف زن باشه...

obstetrician88

New member
۱۸ و ۱۹ و ۲۱ و ۲۲ مخالفم! دیگه کم مونده بگه شوهر عزیزم هر وقت خواستی تفریح کنی بیا مفصل منو کتک بزن خستگی از تنت در بره!!!!
این یعنی نگه داشتن زندگی مشترک به هر قیمت و با تحمل هر توهینی!این قضیه تمکین هم که کاملا سنتیه...اگر مسئله ای هست باید باتفاهم و موافقت دوجانبه چه از طرف مرد و چه از طرف زن باشه...

من سازش ...و خوب و بودن و مهربان بودن رو قبول دارم......و داشتن قلب مهربان...

ولی در جامعه امروزی ما هرکس این خوبی ها را داشته باشه...از طرف شوهر اینطور تصور میشه که ""..ببینا هرتوهینی دارم بهش میکنم داره کم میاره....مردها هم باید به همان نسبت که زنها لطافت در وجودشان هست و آنقدر خوب میخاهند باشند باید مردها هم به همان نسبت خوب باشند و باید به همان نسبت که زنها این پاسخها را برای سازش به آقایان میدهند به همان اندازه مردها هم همانطور باشند.........."آقایان بدانند که خانمها با ازدواج هیچوقت به اسارت برده نمیشوند که هرجور بخواهند با آن رفتار کنند ..........اگر به خانم بگن اگر من تو را نمیگرفتم کی تو را میگرفت....خوب اندکی خودشان هم فکر کنند به این جمله
آنقدر ارزشس زن در زندگی بالاست از نظر سنت خدا پیغمیبری یا هر زمینه مقدسی که فکرشو کنید که حتی اگر"پروفسور دکتری هم داشته باشی در هر پست خوبی که باشی..آخرش منتظره (بله گفتن )خانم برای پذیرش خودت هستی...و این یعنی ارزش مقدس یک زن.........

مهم نیست چقدر پول داشته باشی چون خیلی ها پول دارن ولی یک لحظه آرامش روانی ندارن...
داشتن دوقلب مهربان که در همه حال پشتیبان و یاریگر هم باشند و شکیبا در کنار هم کافیست...
سربلند باشید

شرایط پذیرش

19- مانتوی تنگ نمی‌پوشی.

حالا در خدمتیم

دیگه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چ خوش اشتها

شفيع

New member
دیگه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چ خوش اشتها

همينا رو اگه داشت وارد مرحله ديگه ميشه كه اونجا شرايطش كمي متفاوت و سختتره و هردختري نميتونه وارد اون مرحله شه و اگرم شد به سختي بتونه ازش رد شه تا وارد مرحله 3 بشه

بالا