همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

bioshimi93

New member
اول پولدار باشه دوم پولدار باشه سوم پولدار باشه

چهارم آدم باشه ...فرشته نمیخوام:دی

آخرین ویرایش:

Fariba 90

New member
مومن.صادق.مهربون.مودب.تحصیل کرده.ازهمه مهمتر دوسش داشته باشم ودوسم داشته باشه.چهره اش به دلم بشینه .تکیه گاهم باشه ومنم از نگاهش همون زنی باشم که اون دنبالش بوده.هیچ وقت ازش خسته نشم و اونم ازمن خسته نشه.مهم نیست پولدار نباشه ولی شغلش آینده داشته باشه و روشن فکر باشه.همین!

آخرین ویرایش:

شفيع

New member
مومن.صادق.مهربون.مودب.ازهمه مهمتر دوسش داشته باشم ودوسم داشته باشه.چهره اش به دلم بشینه .تکیه گاهم باشه ومنم از نگاهش همون زنی باشم که اون دنبالش بوده.هیچ وقت ازش خسته نشم و اونم ازمن خسته نشه.مهم نیست پولدار نباشه ولی شغلش آینده داشته باشه و روشن فکر باشه.همین!

فريبا خداوكيلي دهه 70 نيستي؟؟؟؟؟

sara77

New member
اون ٢٢ نفري كه گزينه ي خوشگل را انتخاب كردند
به نظرتون خوشگلي دردي هم دوا ميكنه توي اين دوره زمونه؟

وووووووووووووووویی باسیل نگو خیلییی مهمه حالا من خوشگلی نه ولی استیلش برام خعلی مهمه
اخه کیه که زنو شوهر خوشمل نخان این از اون حرفا بود مطمئنن برا همه مهمه اخه میخای باش زندگی کنی خووووووووووووووووو

bacillus.bs

New member
وووووووووووووووویی باسیل نگو خیلییی مهمه حالا من خوشگلی نه ولی استیلش برام خعلی مهمه
اخه کیه که زنو شوهر خوشمل نخان این از اون حرفا بود مطمئنن برا همه مهمه اخه میخای باش زندگی کنی خووووووووووووووووو

واي واي واي
خوووووو اگر پول نداشته باشه چي
تازه من كه نگفتم زشت باشه
منظور من از انتخاب خوشگلي به عنوان اولين گزينه ي انتخاب بود

aysal

New member
اولآ خدا ترس باشه دومآ با اخلاق باشه سومآ منو به خاطر خودم بخواد چهارمآ تحصیلاتش خوب باشه و همه چیو در حد متوسط داشته باشه. مهمتر به معنای واقعی مرد باشه مث بابام. بتونم همیشه روش حساب کنم.

Fariba 90

New member
فريبا خداوكيلي دهه 70 نيستي؟؟؟؟؟

نخیر شفیع جان مثل خودت دهه شصتی هستم .دلم جوونه خوووووو!
اصلا میدونی چیه به شما مردها احساس و لطافت نیومده.:New (6):
اصلاح میکنم :خوش تیپ وخوشقیافه و پولدار وتحصیل کرده ...

آخرین ویرایش:
بالا