همزمانی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و کنکور ارشد دانشگاه آزاد

bacillus.bs

New member
وقتتون رو برای ارشد هدر ندید. من که ارشد گرفتم با گوشت و پوستم و با تمام وجود حتی به عزیز ترین کسانم چنین توصیه ای رو کردم.رشته مهم نیست. درس بی فایدس !!! حیف جوونی و عمرمونه به خدا قسم... به جایی هم نمیرسیم

شما بايد بريد خارج از كشور
تنها راه چاره

mojnia

New member
وقتتون رو برای ارشد هدر ندید. من که ارشد گرفتم با گوشت و پوستم و با تمام وجود حتی به عزیز ترین کسانم چنین توصیه ای رو کردم.رشته مهم نیست. درس بی فایدس !!! حیف جوونی و عمرمونه به خدا قسم... به جایی هم نمیرسیم

چه با ارشد چه بی ارشد عمر میگذره.عمر گران می گذرد خواهی نخواهی.

mojnia

New member
حالا گيريم كنكور با آزاد تداخل پيدا نكرد

.........

مگه از زندگی باید چه توقعی داشته باشیم؟
برای پول در آوردن راه های زیادی هست . همین الان یه ماسک بزن چند نفر رو خفت کن پولاشونو بزن یک در ده ممکنه گیر بیفتی. و کارای دیگه

وقتی از فردامون خبر نداریم و نمی دونیم تو این ماشین همین الان نشستیم به آخر مسیر می رسیم یا نه و......

foroozan

New member
به طورررررررررررررررررررر کاملللللللللللل موافقم و با تمام وجود این تجربه رو داشتم و دارم و مدتهاست که دارم یدک می کشم بیکاری رو.
مقالات مختلفی تو ارشد داشتم.4 تا ای اس ای تو بهترین زورنالهای خارج از کشور... 8 مقاله ملی 2 سخنرانی... ثبت اختراع .... دانشجو ممتاز... طرح پزوهشی ... و کلی از این اراجیف... اما مدتهاست بیکار می چرخم و از بیکاری مشغول کار ازادی شدم که یه سیکل هم میتونه انجامش بده. بد جوری روحیم داغونه. 4-5 سال بیکاری !!!! و تلاش بیهوده برای درسی که هیچچچچچچچچچچچچچچچچ ثمری نداشت...

دوست عزیز همه چیز به خودآدم بستگی داره شاید شما دنبال کار خوب ومرتبط بارشتت نرفتی وانتظار داشتی از آسمون کاربیادواست ولی اینوبدون توهمه جای دنیا همه چیز به زرنگی خود ادم وابسته است ولاغیر.

mehrshad

New member
دوست عزیز همه چیز به خودآدم بستگی داره شاید شما دنبال کار خوب ومرتبط بارشتت نرفتی وانتظار داشتی از آسمون کاربیادواست ولی اینوبدون توهمه جای دنیا همه چیز به زرنگی خود ادم وابسته است ولاغیر.

دوست گرامی حرفهاتون زیباست و بنده هم چنین حرفهایی سابقا به کسانی که در موقیت من بودند میزدم. باید تو شرایطش باشی تا متوجه بشی. نخیر بنده هم تمام تلاشم رو برای داشتن یک کار خوب کردم و به هر دری هم زدم... انتظار افتادن کار خوب از اسمون رو هم نداشتم ! .. لطفا اگه امکان داره زرنگی رو برای من تشریح کنید شاید واقعا به قول شما من زرنگ نبودم! و شما بودید

mojnia

New member
یاد کتاب چرا درمانده ایم حسن نراقی افتادم.
پیشنهاد می کنم مطالعه کنید البته فکر کنم فایل پی دی اف اون را هم میشه پیدا کرد.

bacteriologist

New member
دوستان یه سوال داشتم...کسی که ارشد میکروبیولوژی ازاد داشته باشه میتونه دکترا وزارت بهداشت کیکروب پزشکی امتحان بده یا نه؟

mojnia

New member
در کل باید دانش خودتون را بالا ببرید تو همه زمینها علی الخصوص زبان
چند تا مصاحبه تخصصی داشتم .یکیشون زبان را در حد تافل توقع داشت یعنی مکالمه بصورت فول
یه جا دیگه آزمایشاتی از من توقع داشتن بلد باشم که راسته کاریم نبود مثل hplc
جای دیگه از یه لیسانس میکروب توقع مسلط بودن به فرایند های مهندسی ژنتیک را توقع داشتن
خلاصه باید تو همه چیز مسلط باشی برای اینکه کار خوبی گیرت بیاد

یه شرکت داروسازی همه اینا رو ازم خواست به همراه تعهد 5 ساله و 30 میلیون سفته .گفتم باشه .حقوقش چطوره؟ میدونین چی گفت ؟
فعلا حدااقل حقوق اداره کار.!

foroozan

New member
دوست گرامی حرفهاتون زیباست و بنده هم چنین حرفهایی سابقا به کسانی که در موقیت من بودند میزدم. باید تو شرایطش باشی تا متوجه بشی. نخیر بنده هم تمام تلاشم رو برای داشتن یک کار خوب کردم و به هر دری هم زدم... انتظار افتادن کار خوب از اسمون رو هم نداشتم ! .. لطفا اگه امکان داره زرنگی رو برای من تشریح کنید شاید واقعا به قول شما من زرنگ نبودم! و شما بودید

بله حرف شما کاملا متینه ومسلما انسان تا خودش تو شرایط دیگران قرارنگیره نمیتونه قطعی اظهارنظر کنه.من هم باتوجه به رشتتون واینکه ارشد هم داریدگفتم.وگرنه که منم تو دسته ادمای زرنگ نیستم وازاین بابت نگرانم واسه خودم.انشالله که به زودی زود یه کار خوب ودرشان خودتون پیداکنید.ولی کلا من خودم به عینه دیدم ادمایی رو که بدلیل زرنگیشون(بقول خودشونا)باکمترین اطلاعات علمی تو بهترین جاها کار میکنن.

bacteriologist

New member
منابع همون هایی است که برای ارشد باید بخونیم یعنی مثلا باکتری شناسی جاوتزو مورای و زینسر دوباره باید بخونیم؟

bacteriologist

New member
ازاد علوم تحقیقات سخته پارسال هیچ کدوم ار دوستای من قبول نشدن...همه میگفتن تخونده قبولیم همشون مردود شدن..خیلیم راحت نیست

بالا