هر کسی اطلاعات درباره فیزیولوژی داره بیاد اینجا بگه

ezelazaheze

New member
اگه فقط فیزیولوژی گایتون و تست بخونیم کافیه؟
یا گانو نگ رو هم باید خوند؟

fereshte706

New member
سلام.منم میخوام بدونم گایتون و تست کافیه؟شنیدم همه فصلهای گایتون رو لازم نیست بخونیم درسته؟کدوماش مهم ترن؟زیست جانوری کدوم کتاب مفیدتره.ممنون از کسی که جواب بده.

mojnia

New member
اساتید یه سوال خارج از بحثتون

کسی که ارشد فیزیو لوژی میگیره یا دکتراشو در آینده چکاره میشه؟؟؟ فقط بعنوان استاد دانشگاه و شرکت های تحقیقاتی می تونه کار کنه؟

sara77

New member
اساتید یه سوال خارج از بحثتون

کسی که ارشد فیزیو لوژی میگیره یا دکتراشو در آینده چکاره میشه؟؟؟ فقط بعنوان استاد دانشگاه و شرکت های تحقیقاتی می تونه کار کنه؟
منم همین سوالو داشتم

mehrshad

New member
برای ارشد فیزیو فک کنم گایتن کافی نباشه... یکی از دوستان من فیزیو خونده و تو درمانگاه مشغول کاره. چند روز پیش هم گفت اسمش برای پزشک خانواده در اومده. این ینی زمینه کاریش خوبه...

mojnia

New member
برای ارشد فیزیو فک کنم گایتن کافی نباشه... یکی از دوستان من فیزیو خونده و تو درمانگاه مشغول کاره. چند روز پیش هم گفت اسمش برای پزشک خانواده در اومده. این ینی زمینه کاریش خوبه...

اگه ممکنه در این خصوص یه اطلاعاتی بگیر . ببین شرایطش چه جوریه.

varia

Well-known member
بچه ها اگه سوالتون در حد منم باشه میتونم کمکی بهتون بکنم. خودم به علم فیزیو علاقه دارم یکی از آشناهامم phdفیزیو میخونه.

saharandishe

New member

بافیزیولوژی اسمشون برای پزشک خانواده دراومده،مگه میشه؟مگراینکه پزشک عمومی بوده باشن قبلا،ودرادامه دکتری فیزیوخونده باشن.
لطفااگراطلاعات دقیق تری تواین زمینه دارین بگین تاموضوع کاملاشفاف بشه برامون ممنون.

saharandishe

New member

میشه بیشترتوضیح بدین,یعنی چی که اسمش برای پزشک خانواده درآمده مگه همچین امکانی هم برای فیزیوداریم؟

بالا