هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

shekoofeh

New member
سوال 38 را منم نزدم اما با اطلاعات داده شده نميشه حلش كرد.اگه كسي حلش كرده لطفا جواب صحيح را با توضيح بگه.
سوال 59 با روشي كه گفتم دو مقدار به دست مياد در صورت سوال هم كه نگفته جواب تقريبا چنداست؟
نظري راجع به سوال 14 و 24 نداريد؟

babak.stat1

New member
سوال 38 را منم نزدم اما با اطلاعات داده شده نميشه حلش كرد.اگه كسي حلش كرده لطفا جواب صحيح را با توضيح بگه.
سوال 59 با روشي كه گفتم دو مقدار به دست مياد در صورت سوال هم كه نگفته جواب تقريبا چنداست؟
نظري راجع به سوال 14 و 24 نداريد؟

سوال 14 که مطمئنا حذفه.
سوال 24 هم 42/0 بدست آوردم که در گزینه ها نبود نزدم. شما چند بدست آوردیدو چرا ؟؟؟

sanaz

New member
سوال 24 رو من 6. بدست آوردم
گفته a یا b حتما جواب مثبت از اینجا احتمال aاجتماعش با bبرابر 1 میشه.که احتمال مثبت بودن a ,b هم داریم از اینجا احتمال اشتراکشون میشه 1.
احتمال اینکه فقط شخص aجواب مثبت میشه احتمال a-b که برابره با احتمال aمنها احتمال اشتراکشون بدست میاد 6.
ببخشید بهتر از این نتونستم تایپ کنم.
نظر دوستان چیه؟؟؟

sanaz

New member
سوال 38 و 14 هم منم نزدم.سوال 59رو با بی دقتی تمام شیب رو بدست آوردم که 2- میشد و گزینه ج زدم:13: که عرض از مبدا میشه 8
خداااااااااااااااا :sadsmiley:

rahele.t

New member
دوستان لطفا نظراتتون راجبه سوالات ارشد رو تو تاپیک مخصوص خودش بنویسید. اینطوری دوستان دیگه هم راحت میتونن از این پستا استفاده کنن.

zahra68

New member
:sad:کاش یکی بود اینطوری :tsimuzpzwoap1t9y3o7 بهم دلگرم میداد اصن نمیتونم تا شهریور منتظر بمونم خدایا چیکارکنم

biosta

Well-known member
:sad:کاش یکی بود اینطوری :tsimuzpzwoap1t9y3o7 بهم دلگرم میداد اصن نمیتونم تا شهریور منتظر بمونم خدایا چیکارکنم
میگم نیام تو این سایت این جا دیگه کاری ندارم باز میگم یعنی شما دوستان رو همین طوری ول کنم نیام .
کمتر میام آره.
بهرحال هر چند این کار درست نیست چون کلید نهایی اعلام نشده و بهرحال تخمین رتبه هست و با خطاهایی مواجه هست که میتونه با واقعیت اختلاف داشته باشه اما اگر واقعا حالتان خرابه که نمی توانید صبر کنید و می خواهید بدانید حدودی وضعیتتان چطور هست و تحمل صبر کردن را ندارید
کلید اولیه که امد دقیق نمره تان را حساب کنید ( قبلا" در چند پست در تاپیک های دیگر توضیح دادم ) و در انجمن مربوط به نظرات داوطلبان کنکور آمار زیستی 92 بگذارید تا که حدودی بهتان بگویم وضعیتتان چگونه هست ضمنا اگر این کار را کردید ترتیب انتخاب هایتان را هم بگذارید اما اگر می توانید صبر کنید و نگذارید چون نظرم با توجه به قبولی های پارسال براساس نمره ی نهایی هست و مطمینا" دقیق نیست .

shayeste

New member
کتاب دلبند تموم شد.
عشق روی پیاده رو از مستور هم همچنین.
و کتاب وقتی از عشق حرف میزنیم ریموند کارور این کتاب مچموعه داستانای کوتاهه که در مورد زندگی زوج های جوونه .بعضی داستاناش خوبن بعضیاشم سرو ته ندارن اما کلا توصیه میکنم بخونین :thumbsupsmileyanim:

shayeste

New member
بله هر چی که خوب باشه از این رمانهای فیلم فارسی فهیمه رحیمی و اینا متنفرم.
نویسنده ها مورد علاقم مصطفی مستور؛ رضا امیر خانی؛ اریک امانوئل اشمیت و سیدنی شلدون و...
کلا هر چی خوب باشه

rahele.t

New member
یه رمان معرفی میکنم بخون بنظرم ارزش داره. «به سوی روم» نوشته ابراهیم زمانی آشتیانی. سه جلده. دنباله این کتابم، کتاب «خورشید تیسفون» که اونم سه جلده.
بنظرم ارزش خوندنو دارن.

zahra68

New member
بله هر چی که خوب باشه از این رمانهای فیلم فارسی فهیمه رحیمی و اینا متنفرم.
نویسنده ها مورد علاقم مصطفی مستور؛ رضا امیر خانی؛ اریک امانوئل اشمیت و سیدنی شلدون و...
کلا هر چی خوب باشه
خوش بحالت من اصن با این چیزا سرم گرم نمیشه .

shayeste

New member
زهرا من از بچگی اینجور بودم کتاب یا مجله( از نوع غیر درسی) دسم میرسید مینشستم یه گوشه تا تمومش نمیکردم ولش نمیکردم.
البته به گردش و طبیعت گردی هم علاقه زیاد دارم.
راحله چشم:smilies-azardl (113

hairin

New member
ای بابا این که ناراحتی نداره
من تو کنکور 5 تا از سوالاتی که با چشم بسته حل میکردمو اصصصصلا ندیدم
15 نمره ی خالص رو از دست دادم و از رقابت لیگ برتر در صدر جدول به لیگ دسته ی دوم نزول کردم
تمام تابستون گذشته رو به سوالاتی که ندیده بودم و سوالاتی که درست زده بودم و خودم غلطشون کرده بودم فکر میکردم
انقدر دق خوردم که خدا میدونه
میخوام بگم بهتون که مطمینم هممممممممممممممممتون قبولین

hairin

New member
از 1300/400 نفری که تو کنکور شرکت میکنن هر سال 1100 نفرشون سیاهی لشکرن و رقبای شما حدودا 200 نفرن که ازین بینم کسانیکه که خیلی آمارزیستی رو دوس داشتن و دنبال اطلاعاتی راجع به این رشته بودن و حداقل 10 ساعت واسش درس خوندن بچه های علوم پزشکی هستن
رقبای شما همین کسانی هستن که تو سایت علوم پزشکین پس اصلا نگران نباشید
قول میدم همممممتون قبولین

hairin

New member
چقد پارسال بعد کنکور استرس داشتم و حالم بد بود
هیچوقت از یادم نمیره
رفته بودم مسافرت که از حال و هوای کنکور بیرون بیام اما با خودم دفترچه سوالاتو برده بودم تمام مدت دفترچه و ماشین حساب دستم بودو نمره ی غلطا و درستا رو حساب میکردمو هرجا که کامپیوتر میدیدم میرفتم سایت علوم پزشکی
خلاصه تمام مدت تو مسافرت داشتم سوالای کنکورو بررسی میکردم و حتی یک ساعت نبود که دفترچه دستم نباشه خیلی حال بدی بود

sts92

New member
من بعد از اینکه از جلسه آزمون اومدم بیرون انگار تو شک بودم
اگه دیده باشید اولین نفری بودم که پست گذاشتم راجع به آزمون
اما شاید باورتون نشه که دیگه دفترچه سوالام رو نگاهم نکردم
ما تلاشمون رو کردیم احیانا نشد دوباره تلاش میکنیم
ایندفعه با انرژی بیشتر
هر چی خواست خداست

zahra68

New member
سلام hairin عزیز . هیچوقت راهنماییاتو واون مطالب مفیدی که میفرستادی رو فراموش نمیکنم. امیدوارم موفق باشین.

sanaz

New member
hairin عزیز منم ازت ممنونم
همه بچه های که اینجان زحمت کشیدن و حقشونه که قبول بشن.منم از جمله کسای هستم که خیییلی استرس دارم و حرفای hairin عزیز یکم آرومم کرد.توکل به خدا

sanaz

New member
راستی شنیدم یکی بچه ها میخواد به همه شیرینی بده آآآآخخخخخ جووووون:smiliess (8):
انشالا بعده قبولی یادت نره هااااا چون ما یادمون میمونه

بالا