هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

sungirl0077

New member

با اتمام جلسه کنکور کارشناسی ارشد سال 92 من هم فعلا" به تاریخ انقضا ام در این سایت رسیدم به نظر میرسه ماموریت و تعهد من در کمک به دوستاران علم به خصوص امار زیستی در این سایت کم و بیش به پایان رسیده باشد
خوب دیگه فکر می کنم وقتش رسیده باشه .
منتظر بودم که کنکور برگزار شود تا بعد دیگه کمتر بیام سایت وسط راه رها کردن و رفتنم درست نبود
نوشته های من اما باقیست به خصوص در انجمن امار زیستی امید هست نوشته هایم راهنمای داوطلبان دیگر هم باشد .
به ندرت میام سایت ( شاید برای کنکور دکتری به طور جدی به سایت برگردم نمی دانم )
از این که ( در مدت یک سال که به خانواده بزرگ علوم پزشکی دات کام پیوستم ) عده ای را با نوشته هایم رنجاندم عذر می خواهم .
از این که کم کاری کردم بخصوص تو تاپیک اشکالات درسی آمار ( آخه وقتم رو زیاد می گرفت ) عذر می خوام .
عذر می خوام که از این که اون جا ها که باید سکوت می کردم پست گذاشتم .
عذر می خواهم که گاهی :smiliess (2):میشدم ( آخه گاهی دیگه خیلی سوالات که می پرسیدند تکراری میشد .)
وقت و زمانی که در این سایت گذاشتم به نظرم اتلاف زمان نبود چرا که
کمک کردم و خودم هم یاد گرفتم از نوشته های علمی و غیر علمی تان
به نظرم نوشته هایم باعث موفقیت بیشتر داوطلبان کنکور میشد و این برام خیلی خیلی مهم بود
انگیزه ای اصلی ام در بودن و ماندن در این سایت کمک به داوطلبان کنکور بود بیشتر پست هایم نیز همین را می گوید .
( خدایا خودت به خوبی می دونی نیتم از بودن در این سایت چی بوده )
با خودم می گفتم موفقیتت در کنار موفقیت دیگران خوشحالیت در کنار خوشحالی دیگران
با خودم می گفتم امید به انجمن نیا مطلبی ننویس اما اگر وقت گذاشتی یادت باشه هیچ طلبی از کسی نداری به اختیار خودت اینجا هستی
اگر هم مطلبی می نویسی برای رضای خدا بنویس
با خودم می گفتم اطلاعاتت را در اختیار دیگر داوطلبان قرار بده تا جاده موفقیت برایشان کمتر دست انداز داشته باشد
بهرحال قبول که بشوید من هم پاداشم را گرفتم آن موقع به اندازه ی قبولی خودم لذت خواهم برد .
با خودم میگفتم خدا دوستت داره که تو کمک حال دیگرانی که نیتشان خوب هست قرار داده
امید ست که بعد از قبولی شما هم در حد خودتان به داوطلبان جدی که می خواهند کنکور شرکت کنند کمک کنید .

من زیاد اینجا نمیام..ولی هرموقع میخواستم درباره آمارزیستی اطلاعات بگیرم واسه خودم یاکسی از نوشته های شما استفاده میکردم.
ممنون بابت همه خوبیاتون.
موفق باشید.

babak.stat1

New member

با اتمام جلسه کنکور کارشناسی ارشد سال 92 من هم فعلا" به تاریخ انقضا ام در این سایت رسیدم به نظر میرسه ماموریت و تعهد من در کمک به دوستاران علم به خصوص امار زیستی در این سایت کم و بیش به پایان رسیده باشد
خوب دیگه فکر می کنم وقتش رسیده باشه .
منتظر بودم که کنکور برگزار شود تا بعد دیگه کمتر بیام سایت وسط راه رها کردن و رفتنم درست نبود
نوشته های من اما باقیست به خصوص در انجمن امار زیستی امید هست نوشته هایم راهنمای داوطلبان دیگر هم باشد .
به ندرت میام سایت ( شاید برای کنکور دکتری به طور جدی به سایت برگردم نمی دانم )
از این که ( در مدت یک سال که به خانواده بزرگ علوم پزشکی دات کام پیوستم ) عده ای را با نوشته هایم رنجاندم عذر می خواهم .
از این که کم کاری کردم بخصوص تو تاپیک اشکالات درسی آمار ( آخه وقتم رو زیاد می گرفت ) عذر می خوام .
عذر می خوام که از این که اون جا ها که باید سکوت می کردم پست گذاشتم .
عذر می خواهم که گاهی :smiliess (2):میشدم ( آخه گاهی دیگه خیلی سوالات که می پرسیدند تکراری میشد .)
وقت و زمانی که در این سایت گذاشتم به نظرم اتلاف زمان نبود چرا که
کمک کردم و خودم هم یاد گرفتم از نوشته های علمی و غیر علمی تان
به نظرم نوشته هایم باعث موفقیت بیشتر داوطلبان کنکور میشد و این برام خیلی خیلی مهم بود
انگیزه ای اصلی ام در بودن و ماندن در این سایت کمک به داوطلبان کنکور بود بیشتر پست هایم نیز همین را می گوید .
( خدایا خودت به خوبی می دونی نیتم از بودن در این سایت چی بوده )
با خودم می گفتم موفقیتت در کنار موفقیت دیگران خوشحالیت در کنار خوشحالی دیگران
با خودم می گفتم امید به انجمن نیا مطلبی ننویس اما اگر وقت گذاشتی یادت باشه هیچ طلبی از کسی نداری به اختیار خودت اینجا هستی
اگر هم مطلبی می نویسی برای رضای خدا بنویس
با خودم می گفتم اطلاعاتت را در اختیار دیگر داوطلبان قرار بده تا جاده موفقیت برایشان کمتر دست انداز داشته باشد
بهرحال قبول که بشوید من هم پاداشم را گرفتم آن موقع به اندازه ی قبولی خودم لذت خواهم برد .
با خودم میگفتم خدا دوستت داره که تو کمک حال دیگرانی که نیتشان خوب هست قرار داده
امید ست که بعد از قبولی شما هم در حد خودتان به داوطلبان جدی که می خواهند کنکور شرکت کنند کمک کنید .

دوست عزیز و دوست داشتنی
این چه حرفیه حضور شما مفید و ارزشمند بود و واقعا ازت ممنونم اما من میگم شما باش تا در صورت قبولی از تجربیات ارزشمندتون استفاده کنیم دوست عزیزم.

zahra68

New member
بچه ها هرکاری میکنم نمیتونم بیخیال باشم. یعنی یه جای خوب قبول میشیم؟؟؟؟

babak.stat1

New member
این شالله قبول میشی حالا خدای نکرده دانشگاه تهران قبول نشدی شهید بهشتی و ایران و یا حداقل ساری قبول میشی.

biosta

Well-known member
ای صبر کننده بر بدی من ای پوشاننده ی عیوب من ای مهربان ترین مهربانان دستم در دست توست

بچه ها هرکاری میکنم نمیتونم بیخیال باشم. یعنی یه جای خوب قبول میشیم؟؟؟؟

بهش اطمینان دارم با تمام اعضای بدنم وجودش رو حس میکنم حسش میکنم درونم
باهش حرف میزنم حتی اگر تقدیر برام در زندگی رقم بزنه انچه که نمی خواستم و دوست نداشتم بازم ازت تشکر میکنم
دوستان به نظرم صلاحتان در نزدن همون یک یا چند تستی بوده که فکر می کردید باید درست میزدم اما نزدید
به خدا که اعتماد دارید پس بگوید خدایا من تلاشم را کردم برایم آن رقم بزن که صلاحم هست
گاهی برای متوجه شدن حکمت اتفاقی که برایمان افتاده احتیاج به زمان داریم
یک دستی اون بالا داره دست های دراز شده به سویش رو میگیره خدا میدونه اما گاهی ما نمی دونیم صلاحمان در دراز مدت و در طول زمان چیست
فراموش نکنیم در زندگی ما مامور به انجام وظیفه هستیم و نه نتیجه
خدایا دوستت دارم که سختی ات هم حکمتی ست برای رشد من
بگوید حال که تلاشم را کرده ام مابقی راه را به خودش واگذار می کنم .

biosta

Well-known member
خدایا فقط و فقط تو ته دلم رو میخونی پس خودم را که دستت دهم آرامش دارم

برای دل خودم مینویسم تا که فراموش نکنم این جملات را
هیچ اتفاقی حادثه ای چه خوب یا بد بی دلیل نیست
چون من متوجه حکمت رخدادی که رخ داده نمی شوم دلیل به بد بودن خدا بی خبر بودن خدا دوست نداشتن بنده اش نیست

biosta

Well-known member
دنیا را بد ساخته اند … کسی را که دوست داری ، تو را دوست نمی دارد …

کسی که تورا دوست دارد ، تو دوستش نمی داری …

اما کسی که تو دوستش داری و او هم تو را دوست دارد … به رسم و آئین هرگز به هم نمی رسید … و این رنج است …

(شریعتی)

zahra68

New member
bio اگه از قبل نمیدونستم امار میخونی هیچوقت نمیتونستم حدس بزنم رشتت اماره بس که تو همه زمینه ها دس داری:j58r36j3gcr4suxymup
ولی روانشناسی بهت بیشتر میخوره

shayeste

New member
به به زهرا خانم :thanks:
سر محل قبولی چونه میزینی خانم؟
من که فقط قبول شم کلامو میندازم هوا
البته از حق هم نگذریم زیاد نخوندم یه ماه آخر کنکورای گذشته رو کار کردم اونم نه خیلی:65d6a5d6s:

biosta

Well-known member
البته از حق هم نگذریم زیاد نخوندم یه ماه آخر کنکورای گذشته رو کار کردم اونم نه خیلی:65d6a5d6s:

چند نفر هستند در این سایت که خیلی دوست دارم کنکور قبول شوند یکی از اینان شما هستید .

shekoofeh

New member
چرا كليد ازمون اينقدر دير مياد؟ من ديگه صبرم تموم شده دوستان به نظر شما نمره 130 امسال چه رتبه اي مياره و احتمالا كجاها قبول ميشه؟

zahra68

New member
مائده جون منظورم 3تا شهریه که میتونم انتخاب کنم.
راستی رمان جدید چی داری؟؟؟

rahele.t

New member
زهرا و biostat، غصه نخورین. من واسه هردوتون دعا میکنم و واقعا دوس دارم قبول بشین چون خیلی زحمت کشیدین. البته من واسه همه بچه های این سایت دعا میکنم ولی شما دوتا بیشتر.

zahra68

New member
ممنونم راحله جون :bunnyearsmiley:منم از ته دل واست دعا میکنم. البته بیشتر بخاطر شرایطی که موقع کنکور داشتی چون دقیقا واسه خودمم وقتی پیش دانشگاهی بودم پیش اومده بود هرچی خدا بخواد همون میشه امیدوارم واست بهتریناشو بخواد

بالا