هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

shayeste

New member
بچه ها واسه عوض شدن فضا و کم شدن دلتنگی برای دوستای سفر رفته خاطره میگوییم :tonguesmiley:

shayeste

New member
دیروز داشتم فصل اول آمارریاضی پارسیان رو میخوندم. یادم افتاد جلسه اولی که آمار ریاضی 1 داشتیم استاد اومد سر کلاس و چندتا کتاب معرفی کرد و گفت من طبق پارسیان درس میدم فصل اول رو خودتون بخونید من از فصل 2 درس میدم!
من و اکثر بچه ها اینطور شنیدیم!(طبق خاصیت درس نخوندن) فصل اول حذفه از فصل دوم بخونید! :motat: خوشحال که یه فصل حذفه!
در طول ترم که استاد درس میداد ما این شکلی بودیم:smiliess (11): و هیچی متوجه نمیشدیم. از استاد که میپرسیدیم هی میگفت از روابط بین توزیع ها از فصل 1 استفاده کردم از فلان مطلب از فصل 1 استفاده کردم :wacsmiley:
اونجا بود که به فصل یک ارادت پیدا کردیم :sarma:

biosta

Well-known member
کمک .!!!!!!!!!!

یکی پیدا نمیشه بیاد من را دعوا کنه !!!!!:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:p7977cujr38iyymsu8::smilies-azardl (12)
آخه کارنامه های کنکور که اعلام شد دیگه باعث شد خوابم به تعویق بیفته آخه الان ساعت یک بامداد هست و ساعت 6 صبح بایستی بیدار بشوم آخه ساعت 8 صبح کلاس دارم
یکی بیاد من را از دست این سایت و اینترنت نجات بده . :j58r36j3gcr4suxymup

hairin

New member
سلام بچه ها
من حسسابی حالم گرفتست . هر روز کلی گریه میکنم
اصلا فکر نمیکردم بعد از قبولی چنین حال نزاری داشته باشم
انگار تمام دنیا رو کوبیدن تو سرم نمیدونم چرا انقدر ناراحت و غمگینم
دانشگاهمو دوس دارم استادا هم خیلی خوبن اما من خوب نیستم خیلی غمگین و دپرسم :sadsmiley:
بابام بهم گفت دیگه حق نداری بیای خونه باید انقدر بمونی تا عادت کنی آخه من هر هفته میرم خونه این چند باریم که رفتم خونه دوس نداشتم برگردم مامان و بابام به زور فرستادنم
به همین خاطر دیگه اجازه ندارم برم خونه

biosta

Well-known member
چه بگویم از دل زار و گرفتار ...

:sad:
:dadad4:
:sadsmiley:
:sad:​

mm2000

New member
سلام بچه ها
من حسسابی حالم گرفتست . هر روز کلی گریه میکنم
اصلا فکر نمیکردم بعد از قبولی چنین حال نزاری داشته باشم
انگار تمام دنیا رو کوبیدن تو سرم نمیدونم چرا انقدر ناراحت و غمگینم
دانشگاهمو دوس دارم استادا هم خیلی خوبن اما من خوب نیستم خیلی غمگین و دپرسم :sadsmiley:
بابام بهم گفت دیگه حق نداری بیای خونه باید انقدر بمونی تا عادت کنی آخه من هر هفته میرم خونه این چند باریم که رفتم خونه دوس نداشتم برگردم مامان و بابام به زور فرستادنم
به همین خاطر دیگه اجازه ندارم برم خونه

سلام هایرین عزیز من کاملا حالتو درک می کنم چون دوره لیسانس تو شهر خودم نبودم یه ماه اول یه خورده سخته ولی به نظر منم اگه کمتر بری شهرتون بهتره این طوری زودتر عادت می کنی و این نیز بگذرد

zahra68

New member
hirin جان من از اول راهنمایی تا ترم قبل تو خوابگاه بودم .فقط ماه اولش سخت بود راهنمایی که تموم شد با اینکه دبیرستان و پیش تو شهر خودمون بود با پارتی بازی رفتم خوابگاه. وابستگی خیلی زیادی به خونوادم دارم ولی وقتی میرم خوابگاه همه چی یادم میره اخه خیلی خوش میگذره. :25r30wi: اینقدر خاطره دارم که تصمیم گرفتم یه روز یه کتاب بنویسم .

biostat

New member
آهاي انسان هاي خوش برخورد،مودب،مهربان!
مرا معاف كنيد من اين روزها لبخندم درد ميكند...

rahele.t

New member
وای خاک بر سرم چی شده؟ کسی چیزی بهت گفته؟
عکس بده جنازه تحویل بگیر

خدا بخیر کنه! تا حالا فقط حرف از غیبت و اعتیاد بود حالا قتل:wacsmiley:
میگم biostat من که باعث ناراحتیت نشدم ها؟:33:
من از تمام حرفای زده و نزدم در موردت معذرت میخوام. به من رحم کن. من جوونم آرزو دارم:13:

(بچه ها این شایسته خیلی خطرناک شده. زیاد باهاش درگیر نشین) :25r30wi:

shayeste

New member
(بچه ها این شایسته خیلی خطرناک شده. زیاد باهاش درگیر نشین)
چکار کنیم دیگه با توجه به شرایط مختلف استعدادهای بالقوه ام داره شکوفا میشه :riz303:

hairin

New member
سلام ممنون از ابراز همدردی
تا وقتی دوستای خوبی مثل شما دارم حالم خوب خوبه
راستی بهمون خوابگاه دادن اونم چه خوابگاهی خداییش حرف نداره ولی درسامون خیلی سخته کتابا به زبان انگلیسی با حجم زیاد که باید از هر کدوم 3 فصل بخونیم
این هبته میخوام بلم حونمون غصه غصه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta
:rolleyessmileyanim:شایسته جان من دیگه کم کم باید برم . امروز حوصله کار کردن نداشتم خیلی شیطنت کردم ولی قول میدم هر روز بهتون سر بزنم

shayeste

New member
راستی تازه با دوستم که رفته فرانسه حرفیدم الان خوشحالم :4d564ad6:
اون بنده خدا بهش بیشتر سخت میگذره
biostat جان بیا ما درس بخونیم ارشد قبول شیم بعد دکترا بریم خارج انگیزه خوبیه نه؟:a2d3:

hairin

New member
سلام:riz304:
من الان سر کلاسم:smilies: چقدر خوفه استاد درس میده منم تو نت میچرخم

سلام بچه ها
چه خوب!!!!!!!!خوشبحال دوستت:ad54ad:من خیلی بچه خوبیم .فقط کار کردنم شبیه در س خوندن شایسته جونه - 5 دقیقه کار . 50 دقیقه استراحت:riz481:

biosta

Well-known member
حتی نای تایپ هم ندارم چرا؟
8 صبح تا 18 بعدظهرفقط 2 ساعت کلاس نداشتیم
کمتر میام سایت .
خدایا سعی ام را می کنم ما را به خودمون نسپار.... .

tata

New member
جناب مدیر محترم... یعنی اگه رشته ام آمار نباشه نمیتونم اینجا بیام و هرچی دل تنگم میخاد بگم؟:smiliess (12):

بالا