هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

کرهانی

New member
سلاممممممم
منم همینطور
ولی تو حیاطمون یه سگ بذرگ داریماااااااااااا

ما فقط به زور مامانم مرغ دارم:25r30wi:
میگه غذا زیاد بیاد گناه داره

- - - Updated - - -

هرکسی یجوریه دیگه‏!‏ من که خیلی دوس دارم‏!‏‏!‏‏!‏

خوبه،منم دوس دارم منتهی عروسکش رو؛ نه واقعی

Minaa.Gh

New member
سلاممممممم
منم همینطور
ولی تو حیاطمون یه سگ بذرگ داریماااااااااااا

سگ بززززرگ هم دوس دارم‏!‏‏!‏‏!‏ گربه هم دوس دارم؛ جوجه هم دوس دارم‏!‏ همستر هم دوس دارم؛خرگوش هم دوس دارم‏! پرنده ها رو هم دوس دارم‏^‏‏_‏‏^‏ اونایی که حیواناتو دوس ندارن رو دوس ندارم زیاد ! خخخخخ

کرهانی

New member
سگ بززززرگ هم دوس دارم‏!‏‏!‏‏!‏ گربه هم دوس دارم؛ جوجه هم دوس دارم‏!‏ همستر هم دوس دارم؛خرگوش هم دوس دارم‏! پرنده ها رو هم دوس دارم‏^‏‏_‏‏^‏ اونایی که حیواناتو دوس ندارن رو دوس ندارم زیاد ! خخخخخ

o,f lsjrdl ld'tjd nd'i:33:

- - - Updated - - -

آخ یادم رفت زبان عوض کنم:25r30wi:
فارسیش میشه: خب مستقیم میگفتی دیگه:33:

کرهانی

New member
نکه حیون دوست نداشته باشم
من فقط دوست ندارم نگهش دارم؛ هرچیزی جای خودش زیباست:(40):

Minaa.Gh

New member
نکه حیون دوست نداشته باشم
من فقط دوست ندارم نگهش دارم؛ هرچیزی جای خودش زیباست:(40):

بله بله متوجه شدم‏^‏‏_‏‏_‏‏^‏
من از بچگی حیوون خیلی دوس داشتم‏!‏ کلا حس ترحمم نسبت به حیوونها خیلی زیاده‏!‏‏!‏‏!‏ شاید عجیب باشه یه دختر از هیچ حیوونی نترسه‏!‏ ولی از حشره ها چندشم میشه؛از خزندگان هم اصلا خوشم نمیاد‏!‏

کرهانی

New member
بله بله متوجه شدم‏^‏‏_‏‏_‏‏^‏
من از بچگی حیوون خیلی دوس داشتم‏!‏ کلا حس ترحمم نسبت به حیوونها خیلی زیاده‏!‏‏!‏‏!‏ شاید عجیب باشه یه دختر از هیچ حیوونی نترسه‏!‏ ولی از حشره ها چندشم میشه؛از خزندگان هم اصلا خوشم نمیاد‏!‏

آخه گفتی دوسم ندالی:sad:
من از بچگی کلاغ و گنجشک و گاو و گوسفند و الاغ و اسب وبز و شتر و شترمرغ و غاز و اردک و بوقلمون و ...اینا رو از خیلی نزدیک دیدم
اما من از شترمرغ بیشتر از خزندگان میترسم

Minaa.Gh

New member
آخه گفتی دوسم ندالی:sad:
من از بچگی کلاغ و گنجشک و گاو و گوسفند و الاغ و اسب وبز و شتر و شترمرغ و غاز و اردک و بوقلمون و ...اینا رو از خیلی نزدیک دیدم
اما من از شترمرغ بیشتر از خزندگان میترسم

من تا حالا از نزدیک ندیدم شترمرغ و بوقلمون رو‏!‏ ولی چند روز پیش یه گنجشک مستقیم اومد خورد به پنجره ی اتاقم‏!‏ ترسیدم‏!اولش نفهمیدم چیه‏!‏ رفتم دیدم یه گنجشک خوشگل گیج و منگ افتاده رو زمین‏!‏ گرفتمش آوردم تو خونه‏!‏ جلو اسپلیت گذاشتم خنک شه‏!‏ حالش بهتر شد ولی نمیتونست پرواز کنه‏!‏ براش لونه درست کردم تا فرداش ازش پذیرایی کردم‏!‏ فرداش دیدم تو لونه اش خوابیده‏!‏ همین که گرفتمش پرواز کرد و رفت‏!‏‏!‏ خخخخخ ^_^ بابام همش میگفت دست نزن مریض میشی‏!‏ ولی کلی خوشحال شدم حالش خوب شد

کرهانی

New member
من تا حالا از نزدیک ندیدم شترمرغ و بوقلمون رو‏!‏ ولی چند روز پیش یه گنجشک مستقیم اومد خورد به پنجره ی اتاقم‏!‏ ترسیدم‏!اولش نفهمیدم چیه‏!‏ رفتم دیدم یه گنجشک خوشگل گیج و منگ افتاده رو زمین‏!‏ گرفتمش آوردم تو خونه‏!‏ جلو اسپلیت گذاشتم خنک شه‏!‏ حالش بهتر شد ولی نمیتونست پرواز کنه‏!‏ براش لونه درست کردم تا فرداش ازش پذیرایی کردم‏!‏ فرداش دیدم تو لونه اش خوابیده‏!‏ همین که گرفتمش پرواز کرد و رفت‏!‏‏!‏ خخخخخ ^_^ بابام همش میگفت دست نزن مریض میشی‏!‏ ولی کلی خوشحال شدم حالش خوب شد

من جوجه گنجشک بی پر هم دیدم
اینقد چندشه

Minaa.Gh

New member
:smiliess (5):
وای تو دستت بگیری قلبش تند تند میزنه بعد اینقد پوستش نازکه که دل و روده اش معلومه

آخی‏^‏‏_‏‏^‏ چه قشنگ تشریح کردیش‏!‏‏!‏ دمت گرم‏^‏‏_‏‏~‏
حالا از این چیزا بگذریم ، تو درس میخونی احیانا؟

بالا