نظر سنجی فصل تولد

متولد کدام فصل هستید؟

• مجموع رای دهندگان
    0
A

ariyana

Guest
بهاااااااااارم، ولی زمستون با حال تره

sara77

New member
ببینین من یه زمستونیم چقد پرانژیم دیگه زمستونیا همشون خوفن بزن لایکو به افتخار زمستونیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

A

ariyana

Guest
شما از level انرژی بقیه فصل ها خبر داری مگه؟؟؟؟ بچه های بهار بمب انرژی هستن جیگر! اتفاقا ادم حس میکنه بچه های زمستون همش دارن یه جا یخ میزنن....

sara77

New member
خب شیطونی پر انرژی بچهای زمستون حررررررررررررف نداره مثلا اینجا من ایدا اریا دیگه و..........هستیم خدایی اخر انرژی هستیم بچهای زمستون کجا یجا میزنن اشتب گرفتی حتما عسیسم

sara77

New member
بیاااااااااااااااااااااااااا جنبه هم نداره ازش تعریف کردم اخه من با تو نبودم هیتلروووووووووووووو

A

ariyana

Guest
عجبی یه جا اسم آریا رو مثبت ذکر کردی جیگر....گفتم آدم حس میکنه نگفتم واقعا اینجوریه ...

sara77

New member
اریا گفتم هرشب پای این تاپیک میخابی اخه تو شروعش کردی همش میای بش سر میزنی؟

A

ariyana

Guest
مثبت گفتی یعنی تعریف کردی دیگههههههههههههههه!!! آخه همش دارین میجنگین زمستونی های عزیز

sara77

New member
نه اخه باهم قهرررر بودیم بعد اریا اومد منت کشی گفت قلط کردمو از این حرفا منم دیدم گناه داره بخشیدمش دیگه باش خوب حرف میزنم

ariya21

New member
اخه كي منت تورو ميكشه كچل زشت اعتماد به نفست منو خفه كرد كوزت

sara77

New member
:bunnyearsmiley:دیدی گفتم میزنی زیرش پیام خصوصیات هستن که گفتی قلط کردم خب :4d564ad6::4d564ad6:

sara77

New member
ببین الان به اعصابت مسلط باش نکش موهاتو خببببب:smiliess (2):نکن کچل میشی تناردیه هم بهت نمیدن:4d564ad6:

A

ariyana

Guest
حتما گفتی دیگه آریا جون پیام خصوصی هات رو که ما ندیدیم!!!!

sara77

New member
بیا بعدا لو میدم ها خودت اعتراف کن الکی وانمود نکن چیزی نگفتی:4d564ad6:

ariya21

New member
سارا من اصلا به تو پيام دادم؟چرا الكي ميگي زشت سياه كچل

بالا