نظرتون در مورد این مداحی چیه؟

Sogand

New member
فایل را دانلود کنید و بعد از اینکه کامل شنیدینش نظرتان را بگید.
ممنون

madahi sharm avar

قسمتی از این مداحی: نوار مغز سرم در محضر دکترا خط خطی و قاطی بود...

نظر خودم: واقعا که شرم آوره!!!

parnia

New member
150213_music2.gif
65113_guitar.gif

Taraa

Well-known member
میگما .... این بیشتر انگار داشته مداحا رو مسخره میکرده .... واقعی بود یعنی؟

s861276

New member
:5: :shocked: :wacsmiley: :14:

یعنی واقعی بود ؟؟؟؟؟؟ فکر کنم فتوشاپه ها !!!!!!

shima.p

New member
اینا یه سری مداحی های با قصد و منظور هستش برای خراب کردن و زیر سوال بردن مداحی
معلوم بود داره مسخره بازی در میاره

sssss

New member
میتونه واقعی باشه زیاد دیدیم از این جور مداحیا که واقعی بودن شرم اوره

8521413

New member
متاسفانه در چند سال اخیر این نوع مداحی ها خیلی داره زیاد میشه و رفته رفته... ملت بیشتر غرق در خرافات میشن!
این از مداحیشون!!!
اون از ضریح 15 میلیاردیشون!!!
ضریحی ساخته شده از طلا و نقره که تازه از کارگاه در اومده... مردم بهش توسل میکنن... بهش دخیل میبندن!
آدم یاد گوساله سامری میوفته!!!
مشرکان آخر الزمان مشهودن... سامری کیست؟

Taraa

Well-known member
"این که شما به چیزی اعتقاد نداری دلیل نمیشه به اعتقادات بقیه توهین کنی"

این حرف خودت بود یادته که؟

اینو برا شما نمیگم، برای اونایی میگم که معتقدن، ولی با این حرف شما احیانا شبهه ای تو دلشون ایجاد شده:
حضرت آدم وقتی اون گناه رو مرتکب شد و از بهشت رانده شد برای اینکه بخشیده شه خدا رو به اسم پیامبر خاتم (ص) که هنوز خلق نشده بود قسم داد و درخواستشو به نام ایشون متبرک کرد و تنها به همین دلیل گناهش بخشیده شد
قضیه تبرک و توسل به ضریحی که هنوز روی مزار امام حسین (ع) قرار نگرفته هم همینه

آخرین ویرایش:

Sogand

New member
حتی من شنیدم دوره های آموزش مداحی مدرن هم راه افتاده! هرچی آهنگ مجاز و غیرمجاز هست را برمیدارن و روشون شعرهای اینچنینی میذارن و توی به اصطلاح سوگواری ها میخونن.
من که اینو شنیدم به جای گریه، خندم گرفت! تازه یاد آهنگ یه خواننده ای هم افتادم که اون موقع ها آهنگش خیلی گل کرده بود، همون که میگفت: تا میگی سلام، فقط با یک کلام، دیوونه میشم، جز تو نمی بینه چشام...:whistle:
خیلی موافقم باهات 8521413

iimba

New member
سلام من که فایل رو نگرفتم ونشنیدم
اما از سوگند یه سوال دارم؟
هدفش از قرار دادن این فایل و ایجاد این موضوع چی بوده؟

Sogand

New member
سلام من که فایل رو نگرفتم ونشنیدم
اما از سوگند یه سوال دارم؟
هدفش از قرار دادن این فایل و ایجاد این موضوع چی بوده؟

خواستم دور هم باشیم!!!
شما هم اول فایل را گوش کن، بعد اگر نظری داشتی بگو تا ما هم مستفیض شیم. در غیر این صورت وقتت را واسه خوندن این تاپیک هدر نده!
دلیلشو اونی که باید بفهمه، خودش میفهمه!

iimba

New member
خواستم دور هم باشیم!!!
شما هم اول فایل را گوش کن، بعد اگر نظری داشتی بگو تا ما هم مستفیض شیم. در غیر این صورت وقتت را واسه خوندن این تاپیک هدر نده!
دلیلشو اونی که باید بفهمه، خودش میفهمه!
سلام مجدد
از این فایلها و سوژه ها تو این مملکت زیاده
تلف کردن وقت به گوش دادن این فایل ها میگن
مطلب بعدی اینکه وقت خودم به خودم مربوطه
باید عرض کنم بنده خواستم اول نیت شما رو بدونم بعد نظرمو بدم تا پیش داوری نکرده باشم
کلا نظر من اینه که با این فایلها حتی اگه درست باشه دلیل نمیشه و نمیتونی اون چیزی رو که دنبالشی ثابت کنی/فک کنم منظورمو متوجه میشی

Sogand

New member
سلام مجدد
از این فایلها و سوژه ها تو این مملکت زیاده
تلف کردن وقت به گوش دادن این فایل ها میگن
مطلب بعدی اینکه وقت خودم به خودم مربوطه
باید عرض کنم بنده خواستم اول نیت شما رو بدونم بعد نظرمو بدم تا پیش داوری نکرده باشم
کلا نظر من اینه که با این فایلها حتی اگه درست باشه دلیل نمیشه و نمیتونی اون چیزی رو که دنبالشی ثابت کنی/فک کنم منظورمو متوجه میشی

ممنون از نظرتون، بی اندازه مستفیض شدیم!

iimba

New member
این که شما به چیزی اعتقاد نداری دلیل نمیشه به اعتقادات بقیه توهین کنی

این حرف خودت بود یادته که؟

اینو برا شما نمیگم، برای اونایی میگم که معتقدن ولی با این حرف شما احیانا شبهه ای تو دلشون ایجاد شده:
حضرت آدم وقتی اون گناه رو مرتکب شد و از بهشت رانده شد برای اینکه بخشیده شه خدا رو به اسم پیامبر خاتم (ص) که هنوز خلق نشده بود قسم داد و درخواستشو به نام ایشون متبرک کرد و تنها به همین دلیل گناهش بخشیده شد
قضیه تبرک و توسل به ضریحی که هنوز روی مزار امام حسین (ع) قرار نگرفته هم همینه
باهات موافقم
من از کسایی بودم که برای این ضریح پول دادم
خدا رو شکر فکر کنم همه از نذورات مردمی بوده و از جیب دولت نبوده که اینا شاکی بشن/اصلا امثال من خرافاتی و... چرا بعضیا دارن میسوزن نمیدونم
پول که هیچی خدا قسمت کنه برای عقل سرخ و راه سبز (تعبیر فوکویاما)هم جون میدیم هم خون
هرچی میکشیم و تمام بدبختیهای امروز ما از اینه که فقط با عقل حسابگر و چرتکه بنداز میخوایم بریم جلو که اشتباه محضه

iimba

New member
با عرض سلام مجدد
اولا شما اگر برای مطالب بالا (همون مطالبی که پاک شد) سندی نداشته باشید کذاب هستید
ثانیا اگر هم سندی باشه جواب مغلطه شما خیلی واضحه اما احساس میکنم نقطه مشترکی(حقیقت گرایی) برای ادامه بحث نداریم و ادامه دار شدن آن منجر به طرح مغالطات و فریبکاری های بیشتر از سوی شما و پیجیده تر شدن موضوع میشه
با شخصی که در پی رد یا تایید چیزی هست نمیتوان با منطق مباحثه کرد
بیشتر فکر کنید/جبران اشاعه برخی مطالب در اینده به اسانی گفتنش نیست

آخرین ویرایش:

ba ba barghi

Well-known member
میگم اشتباه نذاشتی ؟؟!!اینکه بیشتر بندری می زد ،تا مداحی !!!

حتی نمیشه بگی براشون متاسفم !! من در چنین مواقعی بیشتر برا خودم متاسف میشم !!که میرم مجلسشون !!!البته همشون اینجوری نیستنا !!!ولی خیلی دیدم !!جدیدن مد شده!!

افتخار نیست ،ولی من امسال ماه محرم ، هیچ جا نرفتم !!واسه همین مسائل !!حداقل تو شهر ما ،مداحی ها زیر خط فقره !!تازه بعضی وقتا که میری مجلسشون ، احساس می کنی دارن توهین می کنن ، تا مداحی ....

زیاد حرف زدم ،ببخشین !!دلم ازشون پره !!

Sogand

New member
با عرض سلام مجدد
اولا شما اگر برای مطالب بالا (همون مطالبی که پاک شد) سندی نداشته باشید کذاب هستید
ثانیا اگر هم سندی باشه جواب مغلطه شما خیلی واضحه اما احساس میکنم نقطه مشترکی(حقیقت گرایی) برای ادامه بحث نداریم و ادامه دار شدن آن منجر به طرح مغالطات و فریبکاری های بیشتر از سوی شما و پیجیده تر شدن موضوع میشه
با شخصی که در پی رد یا تایید چیزی هست نمیتوان با منطق مباحثه کرد
بیشتر فکر کنید/جبران اشاعه برخی مطالب در اینده به اسانی گفتنش نیست

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shocked::smiliess (9):
:smiliess (9)::smiliess (9):

آخرین ویرایش:
بالا