نظرتون درباره رشته مامایی

monika.6

New member
واقعا خوشحالم از اینکه اکثر بچه های گل مامایی از رشتشون راضین منم همینطور

در ضمن از اظهار لطف همکار ای علوم پزشکی هم بسیار ممنونم

jeghele68

New member
عاشق رشته شمام وبراي كارشناسي هم با تفاوت نه نفر ده نفر قبول نشدم.ولي در برنامه ايندم هست كه حتما يه روزي مامايي بخونم.بابت رشته شما به همه شما دوستاي عزيز تبريك ميگم

adib

New member
excellent.verrrrrrrrrrrrrrrrry good:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

royaaaaa

New member
سلام ماماها.................
رشتمون عالیییه....وقتی اولین بار نی نی رو بغل میکنی چه حس خوبی بهت دس میده مگه نه؟
این حس رو با چیز دیگه ایی عوض نمیکنم.

midss

New member
من رشتمو دوست ندارم
مخصوصا از کار کردن تو درمانگاه متنفرم البته از زایشگاهم خوشم نمیاد ولی باز بهتره
من هنوز طرحم نرفتم
فک کنم بعد از ارشدم وضعیتم عوض نشه

mw.ashel

New member
من رشتمو دوست ندارم
مخصوصا از کار کردن تو درمانگاه متنفرم البته از زایشگاهم خوشم نمیاد ولی باز بهتره
من هنوز طرحم نرفتم
فک کنم بعد از ارشدم وضعیتم عوض نشه

همکار خوبم من اصلا نظر شما رو قبول ندارم و با اینکه هر رشته ای برای خودش سختی داره ولی من و خیلی هایی که میشناسم از رشته مامایی و استفاده کردن از بهترین فرصتش الان همه چیزمون رو مدیون رشتمون هستیم و اگه دیدتو کمی بهتر باز کنی میتونی موفق تر بشی و کافیه فقط بخوایی .

کار برای مامایی فقط زایشگاه نیست و اگه بخوایی میتونم بهتر و بیشتر راهنمائیت کنم؟؟؟؟

محدثه 90

New member
سلام ماماهاي عزيز
خوشحالم كه ميبينمتون
1سوال ميپرسم اگه دوست داريدجواب بديد لطفا
چقدر از رشته تون راضي هستيد؟
1)زياد 2)متوسط 3)كم 4)اصلا دوسش نداريد:4d564ad6:

سلام به همه ماماهای عزیز من هم زیاد به رشته ام علاقه دارم ولی همیشه استرس دارم که یک موقع بیماری خاصی از مدد جو ها نگیرم ولی به این هم عقیده دارم که پول در اوردن ولذت بردن از یک شغل 60 در صد به خود ان فرد وتلاشهایی که میکند بر میگردد با توکل بر خدا یا علی:auizz3ffy9vla57584x

pashmak

New member
از رشتم راضیم اما موقعیت کاری نداره بیمه ها حمایتش نمیکنند متخصص زنان حتی گاهی عمومی ها خودشونو رقیبمون میدوند و ...

پرگل

New member
من هم رشتمو خیلی دوست دارم طرحم رو هم تموم کردم ولی الان 4 ساله بیکارم.خیلی دوست دارم تو این رشته کار کنم مخصوصا مطب و بیمارستان ولی چون از رشتم دور شدم خیلی چیزا یادم رفته و همین باعث شده اعتماد به نفسم گرفته بشه و احساس کنم این همه زحمتم ثمره ای نداشته.همکارای خوبم راهنماییم کنید تا بتونم به هدفم که کار توی مطب هستش برسم.ممنون

pashmak

New member
عزیزم با یع متخصص زنان همکاری کن من خودم اینکارو.کردم البته سخته. باید خوب باشه
اطلاعاتتو.بروز کن
یه کتاب هس از دکتر پارسا فکر کنم order نویسی در بیماریهای زنان
حتمن چند وقت درمانگاه کار کن مستقیم مطب نزن
باید تجربه داشته باشی و بیماریها تو رو بشناسند
رو.رژیم تععین جنسیت درمان غیر دارویی کلای برای مادران باردار و.مشاوره کلن و مشاوره اختلالات جنسی حسابی کار کن
موفق باشید

hajar

New member
خیلی زیاد از رشته ام راضیم تاحالا هم از انتخابم پشیمون نشدم:thumbsupsmileyanim:

obstetrician88

New member
واقعا این رشته رو خیلی دوست دارم و امسال تمام خاطراتی رو که از بدو ورود به بیمارستان تا الان که فارغ التحصیلم مرور میکنم همش خدا رو شکر میکنم و میگم که واقعا برای این رشته ساخته شده ام
امیدوارم همه ما همکاران بتوانیم به خوبی به سهم خودمون به جامعه و مردم کمک کنیم

نازگیس

New member
خوش به حالتون با این روحیتون
فعلا طرحمون داره لغو میشه
استخدامیم که کلا بلوکه شده
اینم وضعیت ارشد
واقعا واسه روحیتون اسپند دود کنید
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:wacsmiley:

بالا