نظرتون درباره رشته مامایی

cheshmak

New member
بچه هاي مامايي خواهش ميكنم به اين صفحه يه رونقي بديد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

disjermino

New member
سلام چشمک جونی.میگم عزیزم بهتر نیست یه ÷یشنهاد یا حداقل یه سوالی مطرح کنی؟اینجوری بهتر رونق میگیرهاااااااااا:thanks:میگم برای قدم اول بهتر نیست از بچه های مامایی که امسال ارشدقبول شدن بخوایم که رتبه و درصداشونوواسمون بگن؟:p

آخرین ویرایش:

disjermino

New member
اه ..................اینجا چرا انقدر خالیه:mellowsmiley:÷س اون همه بچه های ماما که بعد از کنکور این همه درصد نوشتن و در مورد کنکور نظر دادن کجا رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نکنه همشون قبول شدن:wacsmiley:خوب اگه قبول شدین که مبارکتون باشه.حالا نامردی نکنین و بیاین درصدو رتبه تونو بگین.اگرم که مث من بیچاره این آفزایش ظرفیتا باعث شد یه سال دیگه جون بکنین بد نیس یه استراحتی هم به خودتون بدین و یه اظهار فضلی بکنین........بخدا خوشال میشیمااااااااا:ad54ad:

atefe

New member
آخی خوشحالم بالاخره چندتا مامای کامل دارم میبینم!!
من ترم 5 ام ..:14:

disjermino

New member
ااااااای ول.بازم دم تو ترم 5جی گرم.دلم داشت می÷وکید از این همه شلوغی...........:ad54ad:این چشمکم رفت که دیگه بیادددددددددددد:(50):

آخرین ویرایش:

cheshmak

New member
سلام ماماهاي عزيز
خوشحالم كه ميبينمتون
1سوال ميپرسم اگه دوست داريدجواب بديد لطفا
چقدر از رشته تون راضي هستيد؟
1)زياد 2)متوسط 3)كم 4)اصلا دوسش نداريد:4d564ad6:

atefe

New member
من راضیم از رشته م کاملا راضی هستم ولی از بعضی ماما ها (که حدود خودشون رو نمی دونن، شان خودشونو نمیدونن و ناحقی های پیرامون این رشته ناراضی):(

dilak

New member
سلام به ماماهای عزیز شما رشتتون خوبه خوف ما باید ازتون تعریف کنیم دیگه
یکی از نیاز های ضروری جامعه شما هستین
مرسی

shahram25

New member
به نظر من ماما ها خيلي رشته خوبي رو انتخاب كردن چون واقعا جامعه ما نياز مبرمي به ماما داره

shahram25

New member
ديلك جان من متعلق به تمام مردمم ماما هم جزيي از برنامه ماست نميدونسيت؟

parisan

New member
:thanks:سلام من همین الان عضو شدم و میخوام با اطمینان کامل بگم که عاشق رشته مامایی هستم الانم شاغلم،خوشبختانه آزمون استخدامیم قبول شدم و بعد از فارغ التحصیلیم طعم تلخ بیکاری رو نکشیدم:rugby:

leiliyebidel

New member
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام برو بچ...
دیس عسیسم ناراحت نباش من تا آخرش باهاتم....:tsimuzpzwoap1t9y3o7
مرسی از نظر لطفتون...:4d564ad6:
منم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی رشتمو دوس دارررررررررررررررررررررررررم....
بیخیال عاطفه جون،مهم مائیم ک کارمونو خوب انجام بدیم و از تلاشمون راضی باشیم؛ناراحت نباش گلم در روی ی پاشنه نمی چرخه:riz304:
ایشالا امسال با همه برو بچ کنکورو سوسکش میکنیم...:a2d3:

آخرین ویرایش:

disjermino

New member
سلام ماماهای جیگیل.................والا من اولش که مامایی قبول شدم تا 2 روز گریه میکردم ولی الآن واقعا از خدا تشکر میکنم که نظرم بکلی تغییر کرده یعنی الآن خیلی زیادددددددددد وسش دارم لیلی جونی از لطفتم یه دنیا ممنوننننن:thanks:::smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

niloo A

New member
منم به عنوان یه جوجه مامای ترم پنج از رشتم راضییم زیاد

طاها

New member
همه رشته ها باارزش و خوبن مامایی که جای خود داره.

البته بگذریم از این موضوع که خیلی وقتا رشته هامون جایگاه واقعیشونو ندارن( به دلایلی!:wacsmiley:)

insomnia1

New member
به نظر من ماما ها خيلي رشته خوبي رو انتخاب كردن چون واقعا جامعه ما نياز مبرمي به ماما داره

با سلام خدمته ماماهایه زحمت کش مثه خوده ماها باید بگم یکی از رشته هایه خوب مامایی هستش ...... ولی یه چیزیو باید بگمکه قابل انکار نیس. مواظبه این پ ز ش ک ها باشید تا رشتتون مثه (سانسور)

vb2

New member
سلام بچه ها نظرتون چیه کسایی که پارسالم شکت کردن رتبه ها و درصداشونو بذارن که اهمیت درسها رود تو رتبه ها مقایسه کنیم

بالا