نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

marry

New member
ببخشید خیلی پرحرفی کردم
دیگه برم سمت درس و مشقم
با آرزوی موفقیت
امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشین
:smiliess (10):

homai

New member
با سلام و احترام خدمت دوستان

از دوستان صمیمانه خواهش می کنم در مورد تمام تغییراتی

که از بدو ثبت نام و تا تمام مراحل کنکور ارشد هماتولوژی نسبت

به سال قبل 93 ایجاد شده را به طور کامل وجامع توضیح دهید

از بذل توجه دوستان تشکر وقدردانی می کنم

Daimond

New member
سلام.. بچه ها کسی میدونه دانشگاه تربیت مدرس چه فرقی با دانشگاه های دیگه داره؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه توضیح بده...

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی رتبه بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ایمیل کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 94/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده یعنی همان نمره قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات
با تشکر

mon

New member
سلام کسایی که توی هماتو رتبه خوب آوردن لطفا توی ایمنی هم رتبه تونو بگین

آخرین ویرایش:

hosseintorabi

New member
سلام.. بچه ها کسی میدونه دانشگاه تربیت مدرس چه فرقی با دانشگاه های دیگه داره؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه توضیح بده...

بستگی به رشته و رتبه و محل سکونتتون داره.. یعنی اینکه بخواین از خوابگاه استفاده کنین با نه.. در کل از سایت دانشگاه و دانشکده ی رشته ی خودتون میتونین اطلاعات خوبی بگیرین.. ولی کلا یه خورده از فاز وزارت بهداشت خارج میشین توو تربیت مدرس.. در مقابل دانشگاه تهران قطعا دانشگاه تهران انتخاب بهتریه.. ولی خب اگه کسی بین شهر دیگه با تربیت مدرس شک داره قطعا مدرس بهتره

zmh

New member
سلام دوستان
من49شدم حالا معلوم نیس چ شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

Daimond

New member
بستگی به رشته و رتبه و محل سکونتتون داره.. یعنی اینکه بخواین از خوابگاه استفاده کنین با نه.. در کل از سایت دانشگاه و دانشکده ی رشته ی خودتون میتونین اطلاعات خوبی بگیرین.. ولی کلا یه خورده از فاز وزارت بهداشت خارج میشین توو تربیت مدرس.. در مقابل دانشگاه تهران قطعا دانشگاه تهران انتخاب بهتریه.. ولی خب اگه کسی بین شهر دیگه با تربیت مدرس شک داره قطعا مدرس بهتره

ممنون..تربیت مدرس خوابگاه میده؟ اگه میده امکاناتش خوبه؟

دوستانی ک دانشجو هستن ارشد من بعد از کلی پرس و جو ب این نتیجه رسیدم ؟
ایران-بهشتی-تهران-مدرس-انتقال خون

بالا