نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

آها پس امسال باز مدرس اومد

خب شانس برای قبولی در تهران بیشتر شده

بله اگه بد انتخاب کنید ممکنه تهران قبول نشین

دانشگاه های تهران رو بر اساس میلتون از 1 تا 5 انتخاب کنین و بعد بیاین شهرستان

بله از دانشگاه هاى تهران امسال بهشتى ايران مدرس تهران انتقال خون ميگيره،شهرستانم ک مشهد کرمان بوشهر و تبريز اگه اشتباه نکرده باشم

من ک فقط همون 5تاى تهرانو ميزنم ب اميد خدا

راستى مدرس روزانه اس ديگه؟ اخه تو شرايطش گفته شهريه داره اما جزو دانشگاهاى شهريه اى نيس, قضيه چيه؟؟

ممنون ...ان شاالله ...راستی منابعی که خوندید رو می شه معرفی کنید...شما کارشناسی رو کجا خونده بودید؟

من ايران خوندم کارشناسيمو
هماتو ک فقط رفرنسا رو بخونين بخصوص واسه بانک سالى رادمن, من هم خوندم هم رفرنس بيشتر خودمو گيج کردم
ايمنى کتاب دکتر
بيوشيمى نجات شکوهى
زيست خلاصه لوديش عباس بهادر-شديدا توصيه مى کنم عاليه-
زبان تافل و لزگى

Dexter2009

New member
من ايران خوندم کارشناسيمو
هماتو ک فقط رفرنسا رو بخونين بخصوص واسه بانک سالى رادمن, من هم خوندم هم رفرنس بيشتر خودمو گيج کردم
ايمنى کتاب دکتر
بيوشيمى نجات شکوهى
زيست خلاصه لوديش عباس بهادر-شديدا توصيه مى کنم عاليه-
زبان تافل و لزگى
مرسی.......موفق باشید

پذیرش مدرس 2 جوره مثل بقیه- یا رایگان یا بین الملل(با شهریه)

وای چقد ظرفیتا زیاد شده

مدرس 7 تا میگیره- انتقال خون هم 9 تا- بچه ها شانستون خیلی بیشتر شده

IL-2

Well-known member
سلام دوستان منم 25شدم
سلام.
تبریک میگم و انشاءالله که در تمام مراحل زندگی پیروز و پاینده باشید ....

بچه هاااااا کسايى ک اطلاع دارن کمکم کنن من فقط تهران ميخوام بزنم قبولم ديگه؟؟ دانشگاها رو بر چ اساس بايد انتخاب کنم؟؟اولويت خودم؟؟؟
اگه اشتباه انتخاب کنم ممکنه قبول نشم؟؟ ج بدين لطفا نمى دونم چطور انتخاب کنم
دوستان با تجربه بهتر میدونن ولی بنظرم ریسک نکن واگه ممشکلی نداری حتما شهرهای دیگه بجز تهران رو هم مد نطر داشته باشی چون حیفه بعد اینن همه زحمت تلاشتون بی ثمر بمونه ...
موفق باشید..:riz304:

راستی یادم رفت بگم-

il-2 عزیز یه مطلبی رو یادم آورد-

بعد 5 دانشگاه شهر تهران حتما شهرستان ها رو به ترتیب اولویت هایی که مد نظر دارین انتخاب کنین- کار از محکم کاری عیب نمیکنه- کار عاقلانه همینه- هر 8 دانشگاه رو انتخاب کنین

marry

New member
به به چه خبره اینجا :)
تبریک میگم به همه اونایی که قبول شدن...آفففففررررین

سلام.
تبریک میگم و انشاءالله که در تمام مراحل زندگی پیروز و پاینده باشید ....

دوستان با تجربه بهتر میدونن ولی بنظرم ریسک نکن واگه ممشکلی نداری حتما شهرهای دیگه بجز تهران رو هم مد نطر داشته باشی چون حیفه بعد اینن همه زحمت تلاشتون بی ثمر بمونه ...
موفق باشید..:riz304:

ممنون عزيزم
مرررسى از راهنماييت

mohana

Well-known member
تقدیم به همــــه هماتولوژیست های عزیز :)

f5rv_1474.png

marry

New member
سلام به بچه های عزیز هماتولوژی

اولا تبریک میگم انشاالله که همیشه موفق باشین

این رتبه هایی که میگم آخرین رتبه هایی هستند که پارسال در دانشگاه های زیر قبول شدن:(اینا از کارنامه خودمه)

دانشگاه تهران: 10(یعنی آخرین نفری که در دانشگاه تهران قبول شد رتبش 10 بود)
دانشگاه شهید بهشتی: 13
دانشگاه ایران: 18
انتقال خون: 26
مشهد: 29
بوشهر: 31
تبریز: 33
کرمان: 39

خب نکته بعدی اینه که هر دانشگاهی یه حسن و یه معایبی داره

دانشگاه ایران تو هماتولوژی حرف اول رو میزنه(قدیمیترین تو ایرانه) ولی خب 2 تا از استاداش دیگه پیرن و یه استاد جوون دارن- دانشگاه ایران رو اصلا با گروه هماتولوژیش میشناسن

دانشگاه تهران هم خوبه 2 تا عضو هیئت علمی داره

دانشگاه شهید بهشتی هم استاداش بیشتره(5تا) و جوون هستن و رو به جلو

انتقال خون هم استادای خوبی داره- (ولی خب اگه خوابگاه براتون خیلی خیلی مهمه نزنید)

مشهد که من هستم 3 تا پاتولوژیست داره و یه متخصص خونشناسی- خیلی با سوادن ولی خب سرشون خیلی شلوغه

تبریز هم میگن قویه(ولی خب اگه آذری زبان نیستین اونجا رو نزنین چون با خودشون راحترن-دیگه سیستمشون اینطوریه)

کرمان و تبریز هم پارسال گرفته بودن- میگن امکانات خوبی برای بچه ها گذاشتن-

دکتر کوچولو شما رتبه من رو آوردین تبریک میگم طبق پارسال اگه باشه انشاالله انتقال خون قبولید

نکته ی دیگه ای که باید بگم اینه که در بهترین دانشگاه هم درس بخونید اما خودتون تلاش نکنید نمیتونید پیشرفت کنید- اما دانشگاه و استادای خوب تاثیر خوب هم دارند
اونطوری هم فکر نکنین دیگه تهران قبول شدم تمام شد و موفق شدم و مغرور بشین- باید خودتون تلاش کنید تا به جایی برسید

من رتبم 18 شد با توجه ب اینکه امسال تربیت مدرس هم میگیره ایران شانسم زیاد؟

سلام من خون 67 زیست 60 زبان 61 ایمونو 60 بیو 48 رتبه ی 18 شدم میخوام ببینم ایران و مدرس شانس دارم؟کلای توضیحی در مورد دانشگاه ها میخوام از همه نظر امکانات رفاهی سطح سواد و ..... کسی میتونه کمکم کنه؟

آقای هماتولوژی طبق کارنامه پارسال شما آخرین نفری بودی که ایران قبول میشدی

آره شانس داری- تربیت مدرس که صد در صد قبولی چون بچه ها کمتر میرن

marry

New member
آقای هماتولوژی طبق کارنامه پارسال شما آخرین نفری بودی که ایران قبول میشدی

آره شانس داری- تربیت مدرس که صد در صد قبولی چون بچه ها کمتر میرن

اتفاقا تربیت مدرس خیلی طرفدار داره. حتی رتبه های 3و 4 امسال شاید انتخاب اولشون مدرس باشه

والا سال 92 هر کی مونده بود تا رتبه 30 هم رفت مدرس-یکی انتقال خون فکر کنم با 38 هم قبول شد

نمیگم خوب نیس- شاید رتبه 1 امسال بره مدرس- ولی باید ببینی که در کل چه رتبه هایی میرن

والا سال 92 هر کی مونده بود تا رتبه 30 هم رفت مدرس-یکی انتقال خون فکر کنم با 38 هم قبول شد

نمیگم خوب نیس- شاید رتبه 1 امسال بره مدرس- ولی باید ببینی که در کل چه رتبه هایی میرن

اخه انگار از تهران زیاد راضی نیستن بیشتر سمت مدرس و بهشتی تمایل دارن

بالا