نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی 94

amnb

New member
تبریک بابت قبولی اگه میشه نمره کل تراز به درصدت چند شده.

VERSA

New member
یعنه هیچکس تو انجمن هماتو قبول نشد؟
بابا یه تراز به درصد و رتبه بذارید حداقل:smiliess (12):

بچه هاااااا کسايى ک اطلاع دارن کمکم کنن من فقط تهران ميخوام بزنم قبولم ديگه؟؟ دانشگاها رو بر چ اساس بايد انتخاب کنم؟؟اولويت خودم؟؟؟
اگه اشتباه انتخاب کنم ممکنه قبول نشم؟؟ ج بدين لطفا نمى دونم چطور انتخاب کنم

سلام به بچه های عزیز هماتولوژی

اولا تبریک میگم انشاالله که همیشه موفق باشین

این رتبه هایی که میگم آخرین رتبه هایی هستند که پارسال در دانشگاه های زیر قبول شدن:(اینا از کارنامه خودمه)

دانشگاه تهران: 10(یعنی آخرین نفری که در دانشگاه تهران قبول شد رتبش 10 بود)
دانشگاه شهید بهشتی: 13
دانشگاه ایران: 18
انتقال خون: 26
مشهد: 29
بوشهر: 31
تبریز: 33
کرمان: 39

خب نکته بعدی اینه که هر دانشگاهی یه حسن و یه معایبی داره

دانشگاه ایران تو هماتولوژی حرف اول رو میزنه(قدیمیترین تو ایرانه) ولی خب 2 تا از استاداش دیگه پیرن و یه استاد جوون دارن- دانشگاه ایران رو اصلا با گروه هماتولوژیش میشناسن

دانشگاه تهران هم خوبه 2 تا عضو هیئت علمی داره

دانشگاه شهید بهشتی هم استاداش بیشتره(5تا) و جوون هستن و رو به جلو

انتقال خون هم استادای خوبی داره- (ولی خب اگه خوابگاه براتون خیلی خیلی مهمه نزنید)

مشهد که من هستم 3 تا پاتولوژیست داره و یه متخصص خونشناسی- خیلی با سوادن ولی خب سرشون خیلی شلوغه

تبریز هم میگن قویه(ولی خب اگه آذری زبان نیستین اونجا رو نزنین چون با خودشون راحترن-دیگه سیستمشون اینطوریه)

کرمان و تبریز هم پارسال گرفته بودن- میگن امکانات خوبی برای بچه ها گذاشتن-

دکتر کوچولو شما رتبه من رو آوردین تبریک میگم طبق پارسال اگه باشه انشاالله انتقال خون قبولید

نکته ی دیگه ای که باید بگم اینه که در بهترین دانشگاه هم درس بخونید اما خودتون تلاش نکنید نمیتونید پیشرفت کنید- اما دانشگاه و استادای خوب تاثیر خوب هم دارند
اونطوری هم فکر نکنین دیگه تهران قبول شدم تمام شد و موفق شدم و مغرور بشین- باید خودتون تلاش کنید تا به جایی برسید

Dexter2009

New member
هماتو 48.89
زیست 63.33
ایمنی 58.62
بیوشیمی 56.14
زبان 82.05

نمره تراز 66.96 رتبه 25
تبریک می گم...منم مجاز شدم .درصدام تقریبا مثل مال شما شد...فقط ایمنی رو کمی پایین تر زدم...رتبه ام زیر صد شد...ان شاالله دوباره باید بخونم برای سال بعد

آخرین ویرایش:

Dexter2009

New member

این رتبه هایی که میگم آخرین رتبه هایی هستند که پارسال در دانشگاه های زیر قبول شدن:(اینا از کارنامه خودمه)

دانشگاه ایران تو هماتولوژی حرف اول رو میزنه(قدیمیترین تو ایرانه) ولی خب 2 تا از استاداش دیگه پیرن و یه استاد جوون دارن- دانشگاه ایران رو اصلا با گروه هماتولوژیش میشناسن

انتقال خون هم استادای خوبی داره- (ولی خب اگه خوابگاه براتون خیلی خیلی مهمه نزنید)

مشهد که من هستم 3 تا پاتولوژیست داره و یه متخصص خونشناسی- خیلی با سوادن ولی خب سرشون خیلی شلوغه

تبریز هم میگن قویه(ولی خب اگه آذری زبان نیستین اونجا رو نزنین چون با خودشون راحترن-دیگه سیستمشون اینطوریه)

دکتر کوچولو شما رتبه من رو آوردین تبریک میگم طبق پارسال اگه باشه انشاالله انتقال خون قبولید

نکته ی دیگه ای که باید بگم اینه که در بهترین دانشگاه هم درس بخونید اما خودتون تلاش نکنید نمیتونید پیشرفت کنید- اما دانشگاه و استادای خوب تاثیر خوب هم دارند
اونطوری هم فکر نکنین دیگه تهران قبول شدم تمام شد و موفق شدم و مغرور بشین- باید خودتون تلاش کنید تا به جایی برسید

ممنون بابت راهنماییتون....یه چیزی ...امسال چرا اهواز توی انتخاب شهر ها نبود...؟؟

ممنون از اطلاعات کاملتون ;) امسال بر خلاف پارسال مدرسم ميگيره
من ى سوال دارم فقط اينکه با توجه ب اولويتاى خودم انتخاب کنم دانشگاهو؟ مثلا امکان داره با انتخاب اشتباه اصلا قبول نشم؟ چون من شهرستان نمى زنم فقط تهران

نه پارسال اهواز و تربیت مدرس پذیرش نداشت- اهواز فکر نکنم دیگه پذیرش کنه

راستی امسال رو من ندیدم- چه دانشگاه هایی میگیره؟؟

آها پس امسال باز مدرس اومد

خب شانس برای قبولی در تهران بیشتر شده

بله اگه بد انتخاب کنید ممکنه تهران قبول نشین

دانشگاه های تهران رو بر اساس میلتون از 1 تا 5 انتخاب کنین و بعد بیاین شهرستان

Dexter2009

New member
نه پارسال اهواز و تربیت مدرس پذیرش نداشت- اهواز فکر نکنم دیگه پذیرش کنه

راستی امسال رو من ندیدم- چه دانشگاه هایی میگیره؟؟

به غیر از بین الملل ها...این دانشگاه ها می گیرن

بوشهر - کرمان - مشهد - تبریز - تهران - مدرس - ایران - انتقال خون - شهید بهشتی

بالا