نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

!sarah!

New member
سلام
اینا رو ول کنین
منه بد بختو بگین که دقیقا امتحان درس تاریخ مزخرف با کنکور توی یه روز و یه ساعت بود
نتونستم قید امتحانمو بزنم که بمونم واس تابستون

ینی آدم انقد بد شانس؟؟؟؟؟؟ البته چیزیم نخونده بودم...چون سال اولم بود زیاد مایه نذاشتم

دوستان من میگم اگه فکر می کنید سوالی مشکل داره مطرح کنید که همه اعتراض کنن شاید سوال حذف بشه.

ehsanaghaei

New member
می گم یکی به من بگه هماتو چندتا داوطلب داشت؟حداقل درصد لازم برا قبولی چقدره؟

marry

New member
می گم یکی به من بگه هماتو چندتا داوطلب داشت؟حداقل درصد لازم برا قبولی چقدره؟

معمولا حدود 800 نفر داوطلب داره....امسالو نمیدونم....حداقل نمره باید 230 یا این حدودا باشه....نمیشه درصد گفت نمره تعیین کنندست...میانگین درصدا اگه 65 باشه امید به قبولی تهران هست...همین:tonguesmiley:

shahran

New member
نهذ
معمولا حدود 800 نفر داوطلب داره....امسالو نمیدونم....حداقل نمره باید 230 یا این حدودا باشه....نمیشه درصد گفت نمره تعیین کنندست...میانگین درصدا اگه 65 باشه امید به قبولی تهران هست...همین:tonguesmiley:

جدا درصد 65 برای تهران

marry

New member
نهذ

جدا درصد 65 برای تهران

بله...البته میانگین دیگه....یا اینکه تعداد کل جوابهای درست 100 تا باشه البته بعد از کم کردن اونایی که با غلطا حذف میشن....هر 3 تا غلط 1 جواب درستو حذف میکنه....اگه 100 تا خالص بمونه خیلی خوبه.

sss888

New member
سلام شما درصداتون چنده marry؟؟
سوال 81 و 89زیست اعتراض بزنیم احتمال دو گزینه های شدنشون هست.خصوصا 89 که احتمالا هم کلسترول هم فسفاتیدیل کولین بشه (میگن لودیش نویشته فسفساتیدیل کولین)

اون سوال ایمنی در مورد TH17که جوابش بیماریهای قارچی میشد احتمال داره گزینه 3 بیماریهای التهابی روده نیز بشه اعتراض بزنیم

881439051

New member
سلام خ50/ز40/ب60/ای60/ز43امیدی نیست هست؟؟؟

- - - Updated - - -

مافقم با سوالات 81 و 89 و ایمنی

fatima.00

New member
بچه ها یه سوال دارم ازتون:
این که میگن میشه وسط طرح متوقفش کنیم و ارشد شرکت کنیم و بعد از ارشد ادامه ی طرحو بریم درسته؟؟؟؟؟؟
بیشتر منظورم برای اوناییه که مشمول طرحن و حق شرکت در ارشد رو ندارن، نه اونایی که هنوز یه سال دیگه فرصت دارن.

ممنون میشم هرکی میتونه جواب بده.

آخرین ویرایش:

sss888

New member
سلام اگه تا امتحان ارشد سال اینده کمتر از یک سال بشه میشه امتحان داد و وسط طرح قط کرد و رفت ارشد /

امتحان چطور دادید؟؟؟

shahran

New member
بله...البته میانگین دیگه....یا اینکه تعداد کل جوابهای درست 100 تا باشه البته بعد از کم کردن اونایی که با غلطا حذف میشن....هر 3 تا غلط 1 جواب درستو حذف میکنه....اگه 100 تا خالص بمونه خیلی خوبه.

فکر کردم میانگین در صداتون رو گفتین

fatima.00

New member
سلام اگه تا امتحان ارشد سال اینده کمتر از یک سال بشه میشه امتحان داد و وسط طرح قط کرد و رفت ارشد /

امتحان چطور دادید؟؟؟

امتحانمو گفتم که نخونده بودم و طبیعتاَ داغون بود. زیر سی درصد بود همه چی.

بعد یعنی اگه از یکسال گذشته باشه حتما بایستی دوسال تموم بشه بعد ارشد رو شروع کنیم.
یعن یاصلا نمیشه متوقفش کرد؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا