نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fatima.00

New member
من نخونده بودم. برا همین هم گند زدم و هم نتونستم تشخیص بدم سوالا اسون بود یا سخت!!!!

اومدم با کیلید چک کنم دیدم خیلی گند زدم دیگه نه درصد گرفتم نه بقیه درسا رو چک کردم :13: واقعن فک نمیکردم در این حد افتضاح گند زده باشم :sadsmiley:

رها45

New member
کلید های سایت رو دارم ولی pdf هستش نمیتونم اینجا براتون بزارم:13:

science girl

New member
ایشااااااالا که موفق میشین و بعدش میاین و ما رو راهنمایی میکنین:thumbsupsmileyanim:
غصه نخور زندگی جزر و مد داره

sss888

New member
چرا کسی درصد هماتوش رو نمیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگید

solmaz01

New member
درصدای من
56
71
62
71
49
چرا بچه های هماتوی امسال اینجورین!یه چیزی بگین خب:p7977cujr38iyymsu8:

victoria-m

New member
سلام دوستان عزیز.من دنبال سوالات وکلیدای کنکور میگردم از کجا میتونم دانلودشون کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohana

Well-known member
دوستای خوبم ان شالله همه تون قبولیــــــــــــن :thanks::4d564ad6:
منم کم کم دارم شروع میکنم برای سال آینده :a2d3:

آخرین ویرایش:

shahran

New member
قبلا شرکت کرده بودم ولی درس نخونده بودم بعد رفتم طرح بعد دوباره شرکت کردم ولی خوندم....ایشالاووکسی که زحمت کشیده نتیجه خوبی بگیره....ه. واقعا ایشالله. هر کی زحمت کشیده و لایق هست قبول شه

sss888

New member
سلام برید تو سایت زده شون. البته بعدش درصداتون رو بگیدا

- - - Updated - - -

سایت البته درصدا رو بگید

در رابطه با سوال 34 هماتو من فکر می کنم الف درست باشه چون توی کتاب هنری صفحه ی 269 تمام مارکر های این گزینه گفته شده ولی نمیدونم چرا بعضیا گزینه د رو گزینه ی احتمالی مطرح می کنن. یه سوال آنزیم نورامیداز همون داستیلازه؟ من کتاب های هنری و سالی رادمن رو نگاه کردم همه داستیلاز نوشتن فکر کنم سوال 47 غلط باشد با توجه به منابع. نکته سوال 19 توی کدوم منبع اومده؟ این سوال نامردی بود

محسن ن ک

New member
دوستای خوبم ان شالله همه تون قبولیــــــــــــن :thanks::4d564ad6:
منم کم کم دارم شروع میکنم برای سال آینده :a2d3:
بعضی وقتا باید ا وسط دهن این قدیمیا ماچ کرد
ب این جمله منم معتقدم ک میگن نترس ا ان ک های و هوی دارد بترس از ان ک سر ب توی دار
اخرش همین بشر قبول میشه..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

solmaz01

New member
.
هماتو امسال انصاف نبود بیشترازهمه درسا وقت گذاشته بودم/چرت ترین سوالا برا امسال بود!واقعا دارم میسوزم/سال قبلو اخرا 80 زده بودم نمیدونم چی بگم:sad:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا