نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد نظارت بر امور دارویی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yaas91

New member
ماهك جان شما مازندران قبول شدي؟
اگه ميشه در تماس باش از درسها و كتابها و... از دانشگاهتون بنويس كه تبادل اطلاعات بشه چون هم رشته اي كم پيدا ميشه به خاطر جديد بودن رشته.

data

New member
سلام به همگی من از مهر میخوام برای نظارت براموردارویی بخونم از کجاباید شروع کنم،فقطم دولتی تهران می خوام .میشه کمکم کنید ومنابع اصلی ومفیدشو(بغیراز اونایی که تودفترچه هست) معرفی کنید.همچنین نحوه مطالعه دروس رو؟
یه سوال دیگه،نیازی به رفتن هست یا نه،اکه هست کدام ؟ممنون ازهمه

sky66

New member
سلام....منم شهرضا قبول شدم.رفتی ثبت نام؟من دیروز رفتم ولی ثبت نام نکردم اخه کسی رو نمیشناختم باهاش هم خونه بشم.کلاسا هم دو روز بیشتر نیست......

yaas91

New member
سلام به همگی من از مهر میخوام برای نظارت براموردارویی بخونم از کجاباید شروع کنم،فقطم دولتی تهران می خوام .میشه کمکم کنید ومنابع اصلی ومفیدشو(بغیراز اونایی که تودفترچه هست) معرفی کنید.همچنین نحوه مطالعه دروس رو؟
یه سوال دیگه،نیازی به رفتن هست یا نه،اکه هست کدام ؟ممنون ازهمه
تهران دولتی نداره. امسال دولتی مازندران داشت. آزاد تهران داره.
کتابهای منابع اصلی کافیه.

moah

New member
سلام اره من ثبتنام کردم ولی نیاز نبود خونه بگیری پسرا که خوابگاه دارن منم خوابگاه گرفتم البته من پسر نیستم:d

moah

New member
کسایی که میخوان درمورد بازار کار این رشته بدونن من به اندازه کافی درموردش اطلاعت پیدا کردم بازار کارش هنوز ناشناخته هست واصلا جا نیفتاده هست و شاید تا پنج شیش سال اینده جایگاه خودشو پیدا کنه در حال حاضر هم اشخاصی با مدرک دکترای داروسازی و پرستاری در شرکتهای داروسازی و معاونت غذا ودارو نظارت میکنن که درصورت ورود دانش اموختگان خود به عرصه بازار اونا خود به خود کنار میرن واز دارندگان مدرک خود نظارت برامور دارویی که تحصیلات اکادمیک در این مورد دیدن استفاده میکنند همگی موفق باشید و مطمعن باشید در این رشته جدید ضرر نکردید چون من خودم ارشد میکروبیولوزی میخوندم ترم دو هم بودم انصراف دادم وبیه دلیل تحقیقاتی که درمورد این رشته کردم اومدم این رشته من ازاد امور دارویی تهران هم رتبه میاوردم ولی چون شهرضا به شهر من نزدیک بود ازاد انتخاب اولم روزدم شهرضا

sky66

New member
سلام moah کلاسای شهرضا کی شروع شده؟چند روز کلاسات شد؟ .....ممنون

moah

New member
سلام sky کلاسا از دهم شروع میشه دو روز در هفته هم هست چهارشنبه و پنج شنبه

moah

New member
سلم بچه ها چرا نمیاید سر بزنید اینجا چرا نمیایید از دانشگاه کلاسا ودرسا بگید:sadsmiley:

نیکیتا

New member
سلام به همگی. میخوام برای نظارت بر امور دارویی بخونم ولی هر جا سر زدم 2 تا از کتاباشو نتونستم پیدا کنم.(کنترل فیزیکو شیمیایی دارو_کنترل میکروبی دارو)میشه لطفا کمکم کنید.
ممنون از همگی.

ماهک

New member
باید بری دانشگاه علوم پزشگی شهرتون از اونجا کپی بگیری . چون این کتابا دیگه چاپ نمی شه .

2nt

New member
سلا بچه ها.من نظارت دارویی آزاد تهران میخونم.استادا که کلی از این رشته تعریف میکنند.من از رشته صنایع غذایی وارد این رشته شدم.
از بچه هایی که این رشته را میخونن خواهش میکنم جزواتشونو در صورته فارسی بودن برام بفرسن.به خصوص پرونده جامع دارویی(ctd) و ضوبط ثبت مکملها.ممونتون میشم
اگ کسی دوست داره جزواتشو در اخیارم بذارن خبر بدین تا ایمیل امو براشون بفرستم.

آخرین ویرایش:

2nt

New member
نیکتا جان ماهک جون درست میگه این کتابا را نمیشه گیر آورد بهترن راه همینه که از کتابخانه دانشکده داروسازی شهرتون کتابشو بگیرید و کپی کنید.

نیکیتا

New member
مرسی از لطفتون فقط اینکه من میخوام ازاد تهران قبول بشم ولی نمیدونم با چه درصدایی میشه علوم دارویی تهران قبول شد؟

ماهک

New member
نیکیتا درصد و اینا رو ول کن بخون 100% قبولی. با این تعدادی که دانشگاه آزاد داره می گیره فکر نکنم کسی باشه که قبول نشده باشه

2nt

New member
نیکیتا جان من که آزاد علوم دارویی آوردم درصد فارماکولوژی ام 84% بود وفارماسیوتیکسم 52% وزبانم 21%.دو درس کنترل میکروبی وشیمیایی هم کتاباش گیرم نیومد نشد بخونم.مثلا رتبه دو کنکور تو کلاسمونه که اگر دوست داشته باشی ز نفرات برتر باشی درصد اونم برات میپرسم ومیگم.

نیکیتا

New member
نیکیتا جان من که آزاد علوم دارویی آوردم درصد فارماکولوژی ام 84% بود وفارماسیوتیکسم 52% وزبانم 21%.دو درس کنترل میکروبی وشیمیایی هم کتاباش گیرم نیومد نشد بخونم.مثلا رتبه دو کنکور تو کلاسمونه که اگر دوست داشته باشی ز نفرات برتر باشی درصد اونم برات میپرسم ومیگم.
مرسی عزیزم لطف کردی .بازم ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا