نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد نظارت بر امور دارویی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

moah

New member
ایشالله قبول شم مردم بسکه هرروز تخمین رتبه نگاه کردم نمیدونم چرا کسی نمیاد اینجا ثبتنام کنه یعنی اشنایی ندارن یا اینکه چون خوب ندادن دیگه براشون مهم نیس یا چون میدونن صددرصد اسمشون میاد دیگه تخمین رو نمیان

mojihg

New member
نگاه نکن هر روز بی خیال....
هر چی خیر همون میشه ..سر کار میری شما؟؟؟

moah

New member
سلام mojihg اره من تو ی ازمایشگاه خصوصی کار میکنم ولی حقوق چندانی نمیدن...انشالله هردوتامون دولتی قبول شیم

moah

New member
بچه ها میشه بگید پارسال نمره اخرین فرد قبولی تو رشته نظارت برامور داویی چند بوده

moah

New member
پس اگه اینطور هست من قبول نمیشم بی خودی حرص دولتی رو نخورم

moah

New member
تو این موندم با این 9 نفری که تو تخمین شرکت کردن چطور میشه امید داشت که قبولی یانه 9 نفر چیزی رو ثابت میکنه

ماهک

New member
یعنی این نه نفر پیگیرتر از بقیه بودن . وکسی که بیشتر پیگیری می کنه قبولیش قطعی تره :a2d3:

mojihg

New member
سلام ماهک جون امیدوارم اما خوب خیلیا اطلاع ندارن از این سایت شما چند سال پیش لیسانس گرفتی؟؟سر کار نمیری؟؟/

ماهک

New member
moji جان من سال 87 لیسانس گرفتم . در حال حاضر هم سر کار نمیرم تا جواب کنکور بیاد . اگه قبول نشدم اونوقت میرم دنبالش . البته امیدوارم برم مازندران نه سرکار ! تا ببینیم خدا چی میخواد؟

moah

New member
بچه ها به نظرتون چند نفر امسال دولتی نظارت برامور داریی رو امتحان دادن چرا کسی نمیاد تو این تخمین هر وقت میام با عدد9 که هیچ تکونی نخورده روبرو میشم قیافم اینجوری میشه:sadsmiley:

mojihg

New member
سلام ماهک جونفکر کنم تو تخمین رتبه نفر اولی مطمئن باش جز سه نفر اولی قبولی!!امیدوارم منم قبول شم !!بلاتکلیفی بده بیکار تو خونه نشستم...

ماهک

New member
moji جون تو 9 نفر اول بودن که چیزی رو معلوم نمی کنه . ولی امیدوارم روز 6 شهریور بیایم اینجا و خبر قبولیمون رو بدیم و از این بلاتکلیفی در بیاییم .

ماهک

New member
چه عجب این تخمین رتبه یه تکونی خورد . خسته شدیم از بس که این 9 رو دیدیم.
ولی لینک تخمین واسه من یه چند روزه که باز نمیشه.

yaas91

New member
ساعت 18امروز نتايج اعلام ميشه.
ايشالاكساني كه اين رشته رو واقعا دوست دارن قبول شن.

bahram-68

New member
زندگی گرمی دلهای به هم پیوسته است

تا در ان دوست نباشد، همه درها بسته است.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا