نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد مشاوره در مامایی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

maryam1368

New member
بچه ها من یه سری سوالارو جوابشو با صفحش میذارم ببینید کلید اشتباست.سوال 4بارداری جواب جیم صفحه ی394 جلد 1ویلیامزگفته یکی از عوارض بارز آمنیوسنتز زودهنگام تالیپس اکینو واروسه.سوال 19 صفحه ی305 ویلیامز گزینه ی ب میشه.سوال 21 صفحه ی 309 ویلیامز نوشته آسیب دیدگی قبلی روده چه بر ا÷ر حاملگی نابه جای قبلی چه جراحی رو لوله با بیشترین خطر همراهه.سوال 26 صفحه ی 837نواک 2007 دال میشه.سوال 32 صفحه ی 1084 نواک ب میشه سوال 35 ج میشه چندتا تست ازش زده بودم

maryam1368

New member
سوال 38 دستورالعمل واکسیناسیو صفحه 3 ج میشه سوال 48 کسنر یعنی تعیین سنجش کفایت مراقبت پره ناتال .جوابا همشون اشتباست.اینارو گذاشتم ببینید کلید اشتباست

obstetrician88

New member
باورم نمیشه بعد این همه تلاش فقط 2 درس نوزادان اونم 55/55 %و داخلی 44/44% باشه..................................................نمیدونم باید چی بگم.....................................یه هفته رفتم سفر ..................برای روحیه و رفع خستگی ...........تلافیش تو دلم همین امشب که برگشتم بیرون اومد.................................هیچی نمیتونم بگم................................هیچی.....................................................................ولی مطینم بعضی جوابا اشتباست...............
خداحافظ

dr Mahmoodi

New member
بچه ها بارداری 39 نوزادان 14 بهداشت 25 روانپزشکی 31 زبان50 به نظرتون بین تلملل قبول میشم؟

نازگیس

New member
خوش به حالت حداقل پول داری بری بین الملل
من پول اونم ندارممممممم
خاک توسر این اوضاع سگی

dr Mahmoodi

New member
نازگیس جون ایشالا قبول میشی عزیزم توکلت به خدا باشه دوست خوبم همه چیز به اون بالایی بستگی داره امسال مطمعنن ظرفیت این رشته بالا رفته قبولی

نازگیس

New member
نازگیس جون ایشالا قبول میشی عزیزم توکلت به خدا باشه دوست خوبم همه چیز به اون بالایی بستگی داره امسال مطمعنن ظرفیت این رشته بالا رفته قبولی

نه عزیزم ظرفیت نرفته بالا
شرکت کننده های امسالم خیلی بیشتر شده بود
شاید بشه گفت از خودمامایی بیشتر

dr Mahmoodi

New member

- - - Updated - - -

عزیزم من که اهواز امتحتن دادم تعداد خیلی کمتر از مامایی بود که توی سالن کوچیک جامون دادن

kghm

New member
are maryamjoon bahat movafegham soal 21 to jadval safhe 310 ba darsad gofte. am soal32 safhe 512 radife 2 neveshte ke esmi az gozine g naborde. 35 to safhe 418 radif 2 gozine b doroste soal 48 to safhr 246 viliamz a ro gofte. manam hamasho eshtebah zadam faghat 32 ro b zadam ama tebghe ketab eshtebahe.... to ro khoda in hame matlab az koja soal dadn. hala vase in sola eteraz bokonim

kghm

New member
bacheha shoma haminjor sade darsad migirid?

- - - Updated - - -

zaribe har dars faghat vase ritbe naghsh dare to darsad hesab nemishe?

نازگیس

New member
اره همینجور ساده درصد گرفتیم این شده
حالا سختش کنیم چی بشه
والا کلیدا احتمالا درسته ما اینقد با اطمینان ج دادیم فک میکنیم غلطه
اعتراضم بدیم بی فایدس

- - - Updated - - -

درصدای تو چه طور بود ؟

dr Mahmoodi

New member
نه من ساده درصد نگرفتم تعداد دریت در ضریب منهای تعداد غلط تقسیم بد تعداد یوالا در ضریب

نازگیس

New member
تعداد درست ضرب در سه منهای تعداد غلط

تقسیم بر (تعداد کل سوالا ضرب در سه)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا