نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bahram-68

New member
دعای حیف نون :

خدایا به خاطر تمام چیز هایی که دادی

ندادی

دادی پس گرفتی

ندادی بعدا میخوای بدی

دادی بعدا میخوای پس بگیری

ندادی میگی دادی

اصلا نمیخوای بدی

نداده بودی فکر کردی دادی

نمیدی هی میگی میدم ، شکرت !

meystat

New member
تبریک میگم دوست گرامی.انشاءا.. همیشه موفق باشی.
حالا دوست داری امار ریاضی بری یا امار زیستی؟
مرسییی دوست عزیزم ، راستش من از اول واس آمار ریاضی خوندم و قصد زیستی نداشتم ، اگه جای خوبی قبول بشم که احتمالش کمه روش باید فکر کنم ، ولی به احتمال زیاد همین آمار ریاضی

دوستان تبریک صمیمانه من را هم بپذیرید امیدوارم توی تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید

تبریک تبریک تبریککککککککککککککک:riz304::riz304::riz304:

azno

New member
سلام
دوستان عزیزی که قبول شدید تبریک میگم ان شاء الله همیشه موفق باشید.

biosta

Well-known member
دعای حیف نون :

خدایا به خاطر تمام چیز هایی که دادی

ندادی

دادی پس گرفتی

ندادی بعدا میخوای بدی

دادی بعدا میخوای پس بگیری

ندادی میگی دادی

اصلا نمیخوای بدی

نداده بودی فکر کردی دادی

نمیدی هی میگی میدم ، شکرت !

نمی دونم این نوشته را به دید طنز خوندید ، به چه دیدی خوندید .
اما تو این نوشته واقعیتی بزرگ هست ، یکی از بزرگترین مواردی که تو زندگی ام متوجه شدم .
این که ، به حکمت خداشک نکنم .
من ، همه ی ما مامور به انجام وظیفه هستیم ، موظفیم وظیفه خودمان را به خوبی انجام دهیم
اما اگر نشد ، نشد نشد . ما که در قبال نتیجه مسئولیتی نداریم ، مسئولیت ما انجام و تلاش آنچه که درست می دانیم هست .
اگر قبول نشدید به حکمت خداشک نکنید ، او می داند و ما نمی دانیم ، شاید ، شاید گذشت زمان مقداری از مصلحت اتفاقی که برایمان افتاده را بهمان نشان دهد .
دوست دارم همتان را همه ی شما که با امید به آینده نگاه می کنید .

m b l

New member
اخه پس کی نتیجه ها میاد.چشام کور شد بسکه سایت سنجش رونگاه کردم

m b l

New member
من به زبون میگم هرچی خیره پیش بیاد .اگه قبول نشدم لابد قسمت نبوده ولی ازته دل خیلی خیلی برام سخته که قبول نشم.خدا کنه قبول شم

dadasalar

New member
سلام
بچه ها من ازون بچه مثبت ها نیستم و میدونم که خیلیا هم که از حرف زدن درباره مرگ زیاد خوششون نمیاد
اما مطلب های شما رو که میخوندم با خودم به این فکر افتادم لحظه مردن، لحظه اعلان نتیجه کارنامه عمر چه حالی خواهم داشت !!!
خدا جون داشته باش ما رو

هر که هر آنچه کشت برداشت کرد

انشالله همه موفق باشید

بیو خیلی حال کردم با مطلبت : ما مامور به وظیفه ایم نه نتیجه..... خدا جون نوکرتم هر چی تو بگی هر چی تو بخوای
آهای خدای خوبم هر چی به من دادی جنبه شم بده که مبادا ارشد، دکترا و .... از تو دور کنه منو

آخرین ویرایش:

dadasalar

New member
من به زبون میگم هرچی خیره پیش بیاد .اگه قبول نشدم لابد قسمت نبوده ولی ازته دل خیلی خیلی برام سخته که قبول نشم.خدا کنه قبول شم

سلام دوست عزیز
مساله همینه که ما باور داشته باشیم
برای خودم شخصا اتفاق افتاد و ما اطاعت کردیم که یه کاری که خدا نمیخاد نشه ، خیرشم دیدم
خدا کارش درسته بگو خب :smiliess (3):

yekta_63

New member
سلام دوستان.منم به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم . تازه الان متوجه شدم نتایج وزارت علوم آمده.اولین انتخابم آمارریاضی زاهدان قبول شدم.ولی انشاا... امید هممون زیستیه

nerci

New member
تشکر فراوان بابت شبه سازی در r
تبریک فراوان به دوستانی که قبول شدن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا