نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sts92

New member
با اینکه نمره خوبی نیاوردم :14:نمیدونم چرا امیدوارم
و این همه منتظر
:sad::dadad4:

آخرین ویرایش:

Minaa.Gh

New member
سلام ... به همه ی دوستانی که قبول شدن توو وزارت علوم تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم ... آقا مسعود و آقای hsbabr و همه ی دوستای دیگه :riz304:
من خودم وزارت علوم آمار اقتصادی علامه قبول شدم و بخاطرش خیلی خوشحالم :4d564ad6: چون بعد از آمارزیستی آمار اقتصادی و بیمه رو خیلی دوس داشتم .
انشاالله امروز هم که نتایج علوم پزشکی بیاد و همه خوشحال بشن .

yekta_63

New member
الان لینک اعلام نتایج رو تو سایت گذاشتن ولی فعال نیست و تو پرانتز نوشته ساعت18 اعلام میشه

sts92

New member
سلام ... به همه ی دوستانی که قبول شدن توو وزارت علوم تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم ... آقا مسعود و آقای hsbabr و همه ی دوستای دیگه :riz304:
من خودم وزارت علوم آمار اقتصادی علامه قبول شدم و بخاطرش خیلی خوشحالم :4d564ad6: چون بعد از آمارزیستی آمار اقتصادی و بیمه رو خیلی دوس داشتم .

تبریک میگم

bahram-68

New member
هروقت تنهائی دلگیر مباش چون خدا بهترین های دنیا را تنها افریده

yekta_63

New member

واقعا تبریک میگم بهتون . رشته و دانشگاه عالیی قبول شدید، انشاا... آمارزیستی دانشگاه تهران

parasto0o

New member

:riz304:
مبارکهههههههه....

Minaa.Gh

New member
واقعا تبریک میگم بهتون . رشته و دانشگاه عالیی قبول شدید، انشاا... آمارزیستی دانشگاه تهران

مرسی ... واقعا" ممنون .
انشاالله شمام موفق و شاد باشید امیدوارم تهراب بشه ...

- - - Updated - - -

تهران :14:

parasto0o

New member
آخه شما دیگه چرا.....
من همین الان بچه های دانشگاه تهران رو اعلام میکنم:پرستو،مینا و بابک
آقایhbabr هم که اول مشهد رو زدند پس مشهد قبولن

جا واسه خطا هست دوست من..اگه همه ی سوالا رو یک سوال شیفت بدی پایین..همه درصدا منفی میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا