نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Minaa.Gh

New member
دوست عزیز روش شما که در بالا گفتید درست هست اما روش من که محاسبه می کنم
مثلا اگه از 70 سوال اول دفترچه به 60 سوال جواب دادید و از این 60 سوال 10 تا غلط باشه
نمرتون اینطور حساب میشه
50*3=150 و نمره شما میشه 140 = 10-150

منم اول دقیقا" از روش شما استفاده کردم ولی هر دو روش یک جواب رو نتیجه میده :rolleyessmileyanim:

babak.stat1

New member
آره خیلی ها این مطلب رو نمی دانند
چه بسا نصفی از داوطلبانی که امسال قبول می شوند هم این را نمی دانند .

صد درصد مطمین هستم که نمره ی سوالات حذفی به همه ی داوطلبان داده می شود
کارنامه های خودم را که در سال 89 و سال 91 کنکور شرکت کرده بودم را بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم
نمره ام را بعد از کلید نهایی بدست آوردم که دقیقا" همان نمره ی بود که در کارنامه در مهر ماه اعلام شد .
ضمن این که با دیگر داوطلبانی که در سال 91 قبول شده بودند حضورا " صحبت می کردم نیز همین مطلب را با توجه به کارنامه و سوالاتی که جواب داده بودند می گفتند .
کسی نبوده که دلیلی برای رد این مطلب بیاره در حالی که در هیچ اطلاعیه ای این مطلب که سوالات حذفی چگونه تاثیر می گذارند بیان نشده
حتی بهتان با اطمینان می گویم که اغلب داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت که در تاپیک های رشته خودشان به گفتگو با دیگر داوطلبان می پردازند
نحوه ی محاسبه ی نمره خودشان را نمی دانند چون برای هر رشته ای کمی با دیگر رشته ها نحوه ی محاسبه نمره فرق می کند
و فقط درصد های سه -چهار نفر از داوطلبانی که سال قبل قبول شدند را دارند و با آن ها خودشان را مقایشه می کنند .

دوست عزیز و محترم آقای کیانی
واقعا حضور شخصی پیگیر مفید مداوم و با اطلاعاتی علل خصوص جدی مثل شما سبب شده که انجمن آمار زیستی در بین تمام انجمن های واقعا یه چیز دیگه باشه و اطلاعات فوق العاده ای هم به داوطلبان کنکور ارشد آمار زیستی و هم به دانشجویان آمار زیستی خیلی مفید بوده وباید با جدیت بیان کنم که راهنمایی های شما در کسب چنین نمره ای خیلی تاثیرگزار بو مخصوصا مطالبه نحوه مطالعه تون. به نوبه ی خودم ازتون کمال تشکر و قدر دانی و دارم و تمید وارم هرآنچه آرزوی قلبیتونه در صورتی که به صلاحتون باشه بهش دست پیدا کنید.

biosta

Well-known member
دوست عزیز و محترم آقای کیانی
واقعا حضور شخصی پیگیر مفید مداوم و با اطلاعاتی علل خصوص جدی مثل شما سبب شده که انجمن آمار زیستی در بین تمام انجمن های واقعا یه چیز دیگه باشه و اطلاعات فوق العاده ای هم به داوطلبان کنکور ارشد آمار زیستی و هم به دانشجویان آمار زیستی خیلی مفید بوده وباید با جدیت بیان کنم که راهنمایی های شما در کسب چنین نمره ای خیلی تاثیرگزار بو مخصوصا مطالبه نحوه مطالعه تون. به نوبه ی خودم ازتون کمال تشکر و قدر دانی و دارم و تمید وارم هرآنچه آرزوی قلبیتونه در صورتی که به صلاحتون باشه بهش دست پیدا کنید.

متشکرم از نوشته تان دوست عزیزم،
یکی از آرزو های مهم و بزرگ من قبولی شما دوستان در اولویتی هست که دوست دارید
اونوقت مثل سال قبل که خودم قبول شدم از قبولیتان و خوشحالیتان لذت می برم

meystat

New member
سلام .
چون لیسانس تان از وزارت علوم بوده و اگر در وزارت علوم استعداد درخشان باشید
این استعداد درخشان بودنتان برای قبولی در کنکور وزارت بهداشت در نظر گرفته نمی شود .
در رابطه با بازار کار و آینده به نظر من " آمار زیستی " خیلی سر تر و برتر از تمامی دیگر گرایش های آمار هست
آمار زیستی با اختلاف زیاد نسبت به دیگر گرایش های آمار برتری دارد .
بهرحال روی حرف من آینده تان را بنا نکنید چون این نظر من هست شاید شما با دروس محض بیشتر از کاربردی راحت باشید
برای این که به تفاوت های واقعی بین بازار کار و آینده شغلی گرایش های آمار را متوجه شوید
به گروه های آمار و کسانی که منبع در آمدشان از علم آمار هست و دانشجویان ارشد آمار در گرایش آمار زیستی و آمار محض حضورا صحبت کنید
این جا نمی توان ده ها خط تفاوتی که بین گرایش های امار هست را نوشت
در درجه اول خیلی سپاسگذارم بخاطر اهمیت به سوال دیگران
برای رشته ی آمار زیستی وقتی لیسانس نیست و به تبع اون استعداد درخشانی نیست ، پس چرا اعلام نکردند؟ و اینکه پس چرا دانشگاه تربیت مدرس برای پذیرش بدون آزمون این رشته رو میگرفت؟؟

biosta

Well-known member
برای رشته ی آمار زیستی وقتی لیسانس نیست و به تبع اون استعداد درخشانی نیست ، پس چرا اعلام نکردند؟ و اینکه پس چرا دانشگاه تربیت مدرس برای پذیرش بدون آزمون این رشته رو میگرفت؟؟
آها ، این طوری بگم که دانشجویانی که دوره ی لیسانس خود را در وزارت بهداشت گرفته اند و جزو استعداد های درخشان در دوره ی لیسانسشان بودند
می توانند بدون کنکور رشته ای را برای ارشد از رشته های وزارت بهداشت انتخاب کنند ( البته که اون هم شرایطی دارد )
یعنی می توانند بدون این که حتی اصلا" درسی را به نام " آمار و احتمال مقدماتی " را گذرانده باشند به واسطه ی این که در معاونت آموزشی وزارت بهداشت جزو استعداد های درخشان هستند
به دوره ی ارشد آمار زیستی راه پیدا کنند .
کم نیستند چنین اشخاصی مثلا" من خبر دارم که سال قبل یکی همدان و یک نفر دیگر اگر اشتباه نکنم کرمانشاه بدون این که با آمار آشنایی داشته باشند و این که کنکور آمارزیستی را داده باشند پذیرفته شده اند .
ایشان حالشون گرفته است گاهی تا سه ترم بایستی بروند پیش نیاز بخونند تا بعد ببینند چه میشود .
وقتی فردی در حد 4 واحد آمار یاد دارد و میاد ارشد آمار زیستی دیگه وضعیتش مشخصه .
اطلاعات من میگه این که با لیسانس آمار به عنوان استعداد درخشان آمار زیستی قبول شود یعنی بدون آزمون چنین چیزی وجود ندارد .
چون استعداد درخشان بودنش در وزارت بهداشت نبوده و مربوط به وزارت علوم هست .

biosta

Well-known member
سلام
اطلاعات من میگه که درصد درس زبانت 2.5در صد میشه
نمره ات با اطلاعاتی که فرستادی 103.25 میشه
یعنی با اطلاعات
"ریاضی 6 درست 1 غلط
آمار ریاضی 15 درست 1 غلط
کاربردی 17 درست 11 غلط
زبان یک سوال درست "

آره غلط های کاربردی ات زیاده .
امید کمی به قبولی ات هست شاید هم قبول شدی اما اگر هم همه ی شهرها را زدی بازم امید وار نباش نمره ات برای قبولی به نظر من پایین هست
خیلی دوست دارم اشتباه کرده باشم و قبول باشی .
اما مگه همه که کنکور دادن سال اولشان قبول شدند
اطلاعاتم از روی تجربه و اطرافیانم هست اما میگم که بیشتر از نصفی از 116 نفری که امسال قبول خواهند شد همچون سال قبل و سال های قبل به نظرم سال اولشان نیست که کنکور آمار زیستی می دهند .
با توکل به خداو تلاشی بیشتر سال بعد به عنوان یک رقیب جدی تر و با اطلاعات بیشتر ارشد قبول خواهی شد
حتی رتبه تک رقمی دور از دسترس نیست

biosta

Well-known member
مرسی :) خب اگر که سوالی حذف بشه باید اون سوال حذف شده رو یه صحیح در نظر گرفت ؟شاید سوال حذف شده جزو سوالات نزده ی من باشه !! خب ولد اونطوری که دوستان به من یاد دادن نمره حساب کنم اصلا سوالات حذف شده ی کاربردی هیچ سودی برای من نداشت !
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم !
یادمه سال قبل بچه های انجمن تو رشته های دیگه حتی نامه نوشتن
امضا جمع می کردند که چرا اون سوال حذف شده اون سوال حذف نشده
دوستان خودتان را برای کلید نهایی درگیر و ناراحت نکنید ، کاری نمیشود کرد فقط بایستی صبر کرد و توکل به خدا که نیمه اول شهریور نتایج میاد .
البته حدودی که وضعیت هر کسی مشخصه

biosta

Well-known member
با سلام می دونید امارزیستی پند نفر شرکت کننده داره ؟ این درصد ها که توی تخمین رتبه امده اند در چه سطحی اند فک کنم در صد ها متوسطن
حدود 1800 نفری شرکت کننده داره آخرین بار سه سال قبل تعدادشرکت کنندگان اعلام شد .

jiyu

New member
جناب بیو خسته نباشید میگم بهتون ممنون از وقتی که میذارید. من اولین ساله که کنکور میدم درسته سال پیش تموم کردم اما زیاد به آمار علاقه نداشتم تا تعریف آمارزیستی رو شنیدم که به هرحال کاربردی تره و خوشم میاد. یه مطلبی به ذهنم رسید میخواستم بگم بهتون سال پیش یکی از دوستای من آمارزیستی شرکت کرد درصدهتش اینطور بود
ریاضی 40
آمار 55
آمارکاربردی 63
زبان 1
نمره این درصدها فک کنم به نظر شما هم بیشتر از 118 نمیشه که کمتر هم میشه .این دوستم الان دانشگاه علوم بهزیسی میخونه. برا همین اینطور فک میکنم که نمره قبولی یا آخرین نمره قبولی شاید غیر از اون چیزیه که سازمان اعلام میکنه یا ما از اطرافیانمون باخبر میشیم و شاید عوامل دیگه ای خیلی تاثیر میذارن نمیدونم. نظر شما چیه؟

yekta_62re

New member
با سلام
من توی سایت تخمین رتبه قبلا نفر 8 بودم با نمره 116 بعد از کلید نهایی وقتی داشتم ویرایش می زدم روشها را اشتباهی جای سوالات غلط و صحیح را اشتباه زدم الان دیگه قابلیت ویرایش هم ندارم میشه نمره منو حساب کنید درصدهام به این صورت هستند .
با توجه به اینکه من فقط شهرکرد و اصفهان را انتخاب کرده ام آیا امیدی به قبولی در دانشگاه شهرکرد داشته باشم یا نه
ریاضی 60، آمار 37، روشها 52 و زبان 6

stat.moein

New member
نمره منم شد 139.25با احتساب سوالات حذفی بازم امید ب دانشگاه شهید بهشتی هست؟

babak.stat1

New member
با سلام
من توی سایت تخمین رتبه قبلا نفر 8 بودم با نمره 116 بعد از کلید نهایی وقتی داشتم ویرایش می زدم روشها را اشتباهی جای سوالات غلط و صحیح را اشتباه زدم الان دیگه قابلیت ویرایش هم ندارم میشه نمره منو حساب کنید درصدهام به این صورت هستند .
با توجه به اینکه من فقط شهرکرد و اصفهان را انتخاب کرده ام آیا امیدی به قبولی در دانشگاه شهرکرد داشته باشم یا نه
ریاضی 60، آمار 37، روشها 52 و زبان 6

دوست عزیز لطفا تعداد سوالات غلط درست و نزده رو بیان کنید تا نمرتونو حساب کنیم.

babak.stat1

New member
نمره منم شد 139.25با احتساب سوالات حذفی بازم امید ب دانشگاه شهید بهشتی هست؟

سلام دوست من بابت کسب نمرتون بهتون تبریک میگم و اینکه سال قبل با این نمره شهید بهشتی قبول می شدید.
شما تخمین رتبه چرا شرکت نمی کنید؟؟؟

Minaa.Gh

New member
یادمه سال قبل بچه های انجمن تو رشته های دیگه حتی نامه نوشتن
امضا جمع می کردند که چرا اون سوال حذف شده اون سوال حذف نشده
دوستان خودتان را برای کلید نهایی درگیر و ناراحت نکنید ، کاری نمیشود کرد فقط بایستی صبر کرد و توکل به خدا که نیمه اول شهریور نتایج میاد .
البته حدودی که وضعیت هر کسی مشخصه

مرسی واقعا" بخاطر کمکها و راهنمایی هاتون :rose: راستش من الان تحت تاثیر جو قرار گرفتم !!! :riz513:
از اینکه یه چیز جدید یاد بگیرم خوشحال میشم .
به همین خاطر دلم میخواست بدونم که جریان چیه !:smilies:
دوباره مرسی بخاطر همه ی راهنمایی هاتون...

Minaa.Gh

New member
TakHMiNe RoTBe :heart:
وای با اصرارهای جناب babak.stat1 کم کم دارم میرم که تخمین رتبه شرکت کنم !:bunnyearsmiley:
اونوت باید چندتا بذارم روی رتبه ای که یهم نشون میده ؟؟؟
:smiliess (12):

yekta_62re

New member
تعداد سوالات

ریاضی 7 درست و 3 غلط
امار 9 درست 5 غلط و 6 نزده
روشها 24 درست 9 غلط و 7 نزده
زبان 4 درست 5 غلط و 31 نزده

babak.stat1

New member
ریاضی 7 درست و 3 غلط
امار 9 درست 5 غلط و 6 نزده
روشها 24 درست 9 غلط و 7 نزده
زبان 4 درست 5 غلط و 31 نزده

دوست عزیز با توجه به تعداد سوالاتی که دادی نمرتون 108 بدست آوردم.
راجبه قبولی تون در شهرهای اعلام شده نمی تونم چیزی بگم.

babak.stat1

New member
TakHMiNe RoTBe :heart:
وای با اصرارهای جناب babak.stat1 کم کم دارم میرم که تخمین رتبه شرکت کنم !:bunnyearsmiley:
اونوت باید چندتا بذارم روی رتبه ای که یهم نشون میده ؟؟؟
:smiliess (12):

سلام دوست عزیز و هم class ی
حالا شما لطف کن و شرکت کن بعدا تعداد که بیشتر شد این شالله همین رتبه رتبه ی نهاییت میشه.:riz513:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا