نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MAS00D

New member

نه نبودم دوست عزیز. نمیدونستم اینجور انجمنی اصلا هست.
آخه رفتم خوندمش ببینم چطور جوی حاکم بوده
میگم جناب بیو عصبانی بشه بد عصبانی میشه ها
یه پست اومده بود که کسی به حرفاش گوش نمیده دیگه نمیاد انجمن و....
اونم با رنگ قرمر
دیگه سر به سرش نمیزارم

MAS00D

New member
میگم چند روز بعد نتایج این تاپیک رو میبندن
اونوقت ما کجا بیایم سر بزنیم؟
همدم روزهای انتظارمون این بچه های انجمن شدن

آخرین ویرایش:

hsbabr2012

New member
آخه رفتم خوندمش ببینم چطور جوی حاکم بوده
میگم جناب بیو عصبانی بشه بد عصبانی میشه ها
یه پست اومده بود که کسی به حرفاش گوش نمیده دیگه نمیاد انجمن و....
اونم با رنگ قرمر
دیگه سر به سرش نمیزارم

البته من با ایشون از نزدیک در ارتباطم. کاش ایشونو از نزدیک می دیدید شخصیتی فوق العاده اروم و دوست داشتنی داره و زمانیکه با ایشون صحبت میکنید جز امید به اینده چیز دیگه ای به ذهنت خطور نمیکنه، فردی واقعا کار راه انداز هستن.
بنظرم حالا شاید گاهی اوقات کم لطفی هایی بشه که هر کسی جای ایشون هم باشه عصبانیتم کنارش داشته باشه. ایشون واقعا استعداد بالایی دارن و من خیلی امید دارم که ایشون را به زودیه زود جز برترین رتبه های ازمون دکترای زیستی ببینید. البته فن بیانشونم هم بالا هست که بنظرم امتیاز خیلی مثبتیه.

MAS00D

New member
مگه باز و بسته شدنش دست مدیر انجمن نیست؟

اونو اطلاع ندارم
ولی همون طوری که بعد کنکور مطالعه گروهی رو می بندن اینم به همچین سرنوشتی دچار خواهد شد
با یک تاپیک جدید
مطاله گروهی آمارزیستی93

MAS00D

New member
راستی جناب بیو اگرم حرفی میزنم یا اختلاف نظری داریم
یا زبانم تنده دلخور نشید ها دارم جلوی جمع میگم
پست های مطالعه قبل کنکورتون رو خوندم میدونم هیچ کسی وقتشو برا بچه ها نمی زاره
هرچند من نبودم ولی واقعا این حرکت شما تحسین داره که بچه هارو راهنمایی و بهشون روحیه دادید:applause:
(جدی مسئولای سایت هیچ هزینه ای به شما نمیدن؟)

hsbabr2012

New member
اونو اطلاع ندارم
ولی همون طوری که بعد کنکور مطالعه گروهی رو می بندن اینم به همچین سرنوشتی دچار خواهد شد
با یک تاپیک جدید
مطاله گروهی آمارزیستی93

خوب از اقای مدیر درخواست میکنیم یک تایپیک جدید برای دوستان مخصوص بعد اومدن نتایج درست کنند.

hsbabr2012

New member
قبول میکنه آیا؟
میگم شما در دو کنکور مشهد رو اولیت زدید؟

انشاءا.. که فرصت کنه و قبول کنه چون ایشون ترم 3 هستن و واقعا درساشون سنگین میشه و سرشون شلوغ میشه دیگه.
اره هردو رو مشهد اول زدم.ولی دیگه همه جارو زدم برای خالی نبون عریضه.:tonguesmiley:

MAS00D

New member
انشاءا.. که فرصت کنه و قبول کنه چون ایشون ترم 3 هستن و واقعا درساشون سنگین میشه و سرشون شلوغ میشه دیگه.
اره هردو رو مشهد اول زدم.ولی دیگه همه جارو زدم برای خالی نبون عریضه.:tonguesmiley:

منم دقیقا مثل شما همه انتخاب هارو زدم حتی پیام نور!!!!!!!!
زیستیم همه جارو زدم

MAS00D

New member

من پیام نور نزدم.تمام انتخابام معطوف به روزانه ها شد فقط.چون شبانه هزینش بالا هستش.

آره درسته
من شبانه آموزش محور پژوهش محور همرو زدم فقط بین الملل نزدم
ترسیدم سازمان سنجش بگه خیلی پرویی:25r30wi:

hsbabr2012

New member
آره درسته
من شبانه آموزش محور پژوهش محور همرو زدم فقط بین الملل نزدم
ترسیدم سازمان سنجش بگه خیلی پرویی:25r30wi:

تو رو خدا اونم میزدی دیگه. صدتا رو پر میکردی میرفت. از گرایشا و رشته های دیگه هم میزدی تا صدتا پر شه.:thumbsupsmileyanim:

البته فکر نکنم بشه اینطوری زد.:tonguesmiley:

hsbabr2012

New member
مسعود جان انشاءا... بهترین دانشگاه و رشته ائیکه صلاحت باشه بری.شب خوبی داشته باشی.
فعلا تا نوشتاری بعد خداحافظ.:ad54ad:

MAS00D

New member

تو رو خدا اونم میزدی دیگه. صدتا رو پر میکردی میرفت. از گرایشا و رشته های دیگه هم میزدی تا صدتا پر شه.:thumbsupsmileyanim:

البته فکر نکنم بشه اینطوری زد.:tonguesmiley:
کلا فک کنم نزدیک 60،70 تا انتخاب شد
میدونی چرا زدم؟؟بعدا یه کارنامه نهایی میاد حدود آخرین رتبه قبولی تو همه انتخاب هایی که کردم میاد دستم
برا دوستایی میگن این رتبه کجا قبول میشه اون رتبه کجا قبول میشه یه آمار فوق العاده اس:a2d3:

اتفاقا مهندسی صنایع 1000 شدم اونم همشو مجاز بودم خواستم اونام بزنم بکنمش صد تا رووم نشد:tonguesmiley:

babak.stat1

New member
سلام دوستان عزیز وقت بخیر.
دیشب اومدم اما سرعت اینترنتم خیلی افتضاح بو که اصلا نتونستم پست بزارم این شالله امشب.
راستی امشب شبه قدره برای آرامش همه دوستان دعا کنید وبخواهید همه دوستان به هر آنچه که خواسته قلبی و صلاحشونه برسن.

آخرین ویرایش:

Minaa.Gh

New member
اونو اطلاع ندارم
با یک تاپیک جدید
مطاله گروهی آمارزیستی93

خب همونطور که واسه قبول شدگان سال قبل یه تاپیک جدید باز کردن حتما" مام میتونیم یکی داشته باشیم دیگه ! من گاهی به اون تاپیک هم سر میزدم چند روز پیش !!! ولی الان نمیتونم گیرش بیارم ! نمیدونم چرا !!!!!!!!!!
بچه هایی که سال قبل قبول شدن راجع به امتحانهای پایان ترمشون صحبت کرده بودن ! مفید بود برام ! ولی الان متاسفانه نمیتونم برم !!!:sad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا