نظرات شرکت کنندگان در مورد این رشته در آزمون وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان نظرات خوشون رو بفرمایند؟

parsa

New member
رقابت تو این رشته شدیدتره

درصد بالا واسه قبول شدن تو این رشته لازمه....فکر میکنید علت چیه؟

meysam311

New member
اولین گروه فارغ التحصیلان این رشته امسال وارد عرصه تدریس می شوند . نیاز پرستاری به این رشته بالاست.
در مقایسه با پرستاری عمومی هم رفرنس های کمتری داره و هم پرستیژ کاری بالاتر.
هرسال به طور صعودی به داوطلبان این رشته افزوده میشه و در صد زیادی از داوطلبان هم با دست پر به میدون میان
همه ی اینا دلیل مشکل بودن این کنکوره
من امسال با میانگین درصد 50 قبول نشدم در حالیکه در بسیاری از رشته ها این میانگین یعنی قبولی صد در صد

yana

New member
میشه لطفا درمورد اینده کاری این رشته توضیح بدین ؟؟؟بالاخره هدفش تدریسه یا بالین؟؟؟؟؟

sky

New member
سلام بابا حسابی نا امیدم کردین من تازه دارم میخونم اعتماد به نفس بالایی هم دارم یعنی داشتم مگه شما ها از کی شروع کردین

sahel

New member
سلام
راستش منم تازه شروع به خوندن کردم.میخواستم بدونم کسی در مورد آینده کاری این رشته اطلاعی نداره که به منم بگه؟
یه سوال دیگه پرستاره مراقبتهای ویز دکترا هم داره یا نه؟

reza26

New member
به نظرتون خصوصی شدن بیمارستانها به بازار کار این رشته لطمه نمبزنه؟

ansarif

New member
با سلام
با توجه به كمبود وقت براي دانشجويان سال آخر شما براي موفقيت در درس
داخلي جراحي ارشد به جز برونر چه مطالبي راپيشنهاد مي كنيد
با تشكر

Ryushad

New member
ویژه: 73.33
داخلی جراحی: 64.44
روان: 73.33
زبان: 53.33
این کارنامه رتبه یک 89-88 هستش. بنظر خیلی زیاد نمیاد.البته ساده هم نیست. باید بخدا توکل کرد

Ryushad

New member
درصد بالا واسه قبول شدن تو این رشته لازمه....فکر میکنید علت چیه؟
ویژه: 73.33
داخلی جراحی:64.44
روان: 73.33
زبان: 53.33
کارنامه رتبه یک سال 89-88. بنظر نمیاد خیلی سخت باشه. اما انصافا اصلا آسون هم نیست. توکل بخدا

Ryushad

New member
بچه ها لطفا اگه کسی اطلاعی از درصدهای قبولی ویژه پارسال رو داره واسم بذاره. خیلی ممنون

n3da

New member
salam man taze ozv shodam mishe mano rahnamayi konin che manabei bekhonam az ki bashe

ببخشید من مداخله می کنم در مصاحبه رتبه برتر آمده:
کتاب هزار نکته هزار تست
کتاب black داخلی جراحی از برونر بهتره. البته این آخری رو رئیس دانشکده پرستاری شهید بهشتی رشت گفت

salam man taze ozv shodam mishe mano rahnamayi konin che manabei bekhonam az ki bashe az koja shoro konam mamnoon misham

salam man taze ozv shodam mishe mano rahnamayi konin che manabei bekhonam az ki bashe az koja shoro konam mamnoon misham

سلام عزیزم فینگلیس تایپ نکن ادمین شاکی می شه :)

متاسفانه آقای سرنخ یا اسماعیل فلاح زیاد به انجمن سر نمی زنند تا پاسخگوی دوستان متقاضی ارشد باشند حالا یه سر برو اینجا

مصاحبه با رتبه 2 پرستاری سالمندی آزمون ارشد وزارت بهداشت سال 91-90

و اینجا

منابع توصيه شده نفرات برتر كارشناسي ارشد

و

كارنامه ها و درصدهای پذیرفته شدگان كارشناسي ارشد

n3da

New member
خیلیییی ممنونم از راهنماییت بازم دوست دارم از کمکت بهرمندم کنی عزیزم

ویژه

New member
میثم جون تو رو خدا راس میگی من امسال میانگینم 52 است تو پارسال رتبت چند شد نمرت چی تو رو خدا ناامیدم کردی من خیلی خوندم پس با این حساب منم امسال قبول نمی شم تو رو خدا جوابمو بده در صداتم بنویس تا ما فلک زده ها از نگرانی در بیاییم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا