نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد مامایی 2 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fateme1990

New member
منم تو گوگل سرچکردم یکی دوسایت بیشتر پیدا نکردم.
درباره اموزش مامایی و بهداشت راحتتر میشه اطلاعات پیدا کرد درباره درساش/حیطه کارش و ..........
ولی مشاوره و مامایی قانونی تازه امسال اومده.
البته جامعه نگرم پارسال مشهد اورده بود. اونم تو مایه های بهداشته فک میکنم

gandom67

Member
من بیشتر آموزشو دوست داشتم اما چیزی که درباره بهداشت گفتین دودلم کرد

نيازي

New member
ويدا جان من هم دانشگاهيت بودم ميشه لطفا ي راهنمايي سفارشي راجع با منابع منابع بهداشت زبان كني من جزوه هاي جهاد رو تهيه كردم به نظرت خوبه]

vb2

New member
ويدا جان من هم دانشگاهيت بودم ميشه لطفا ي راهنمايي سفارشي راجع با منابع منابع بهداشت زبان كني من جزوه هاي جهاد رو تهيه كردم به نظرت خوبه]

هم دانشگاهی من؟؟؟هم کلاسیممممممممممم؟؟ما یه نیازی داشتیم نماینده بود ؟؟؟شما همونی/؟؟

vb2

New member

اوه اوه شناختمتون خوبییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟منو یادته؟؟ویدا که با فروغ بودمممممممممممممم البته عکسمو دیدی حتما یادت اومده چشم عزیزم هر کمکی از دستم بیاد من در خدمتم

جزوه جهاد خوبن ولی وقتی کتابارو کامل خونده باشی مرورات از اون باشه

naboonid

New member
mama 86 فقط به خاطر درخواستت نظرمو می گم چون واقعا اعصابم از نتایج ارشد به هم ریخته کنکور امسال هم آسون بود هم سخت اگه عمقی می خوندی وتکرار درست داشتی قبول میشدی

somayeh mo

New member
سلام بچه ها کارنامه ها اومده.من نمره م 230 شده.آخرین نمره قبولی سهمیه آزاد 233 شده.دارم دیونه می شم.با این حال رتبه م218 شده؟:mad_majidonline:

nayere- D

New member
سلام سمیه جون

سلام بچه ها کارنامه ها اومده.من نمره م 230 شده.آخرین نمره قبولی سهمیه آزاد 233 شده.دارم دیونه می شم.با این حال رتبه م218 شده؟:mad_majidonline:

من نمرم 231 شده و رتبم 198
وااااااای یعنی یک نمره اختلاف و رتبه20 نفررررر.
منم خیلی ناراحت شدم اگه ما دو تا تست بیشتر درست زده بودیم نتیجه فرق میکرد.اما حتما قسمتمون بود عزیزم.ایشالله سال دیگه موفق میشیم.:bunnyearsmiley:

vb2

New member
سلام بچه ها اوضاع امسال خیلی بد بوده انگار چقد اختلافا زیاده بین نمره و رتبه من رتبه 3 کشور و 1 تهران شدم نمرمم 306 شده .به خدا همه اینا قسمته ایشالله سال دیگه بهتر

fafa51

New member
سلام دوستای عزیز_از کسانی که قبول شدن خواهش میکنم بگن برا بهداشت چی خوندن واز کجا تهیه کردن

ارمیتا

New member
سلام mamai86 خیلی وقته منتظرتم شما منو نمیشناسید اما تقریبا از اول تابستون با این انجمن همراه بودم و فقط حرفاتونو میخوندم.من دانشجوی مامایی ترم7 هستم میشه منو هم کمک کنید ممنون میشم.راستی شما نمره ورتبتون چند شد؟ کجا قبول شدید؟:ad54ad:

fateme1990

New member
امسال اوضاع از نظر رقابت شدیدا داغون بوده.نمره اخرین نفر قبولی 233/60 بوده ولی دوست من با نمره 233 قبول نشده
:5:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا