نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد مامایی 2 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sana

New member
:smiliess (12):پس توروخدا ویدا جون کمکم کن توروخدا هوامو داشته باش توروخدا

vb2

New member
به خدا من آرزوم بود قبولی هممون واقعا ناراخت شدم من همیشه میام سایت شاید کمتر از الان بیام و لی میام حتما و اگه قابل بدونید در خدمتم

vb2

New member
قربونت چشمممممممممممممم یا علی بگو پاشو به خدا کار نشد نداره من الان حکمت قبول نشدن پارسالو میفهمم بسم الله بگو و شروع کن من نمیتونمو سخته و ............ بذار کنار بگو من میخوام قبول شم و میشم

sana

New member
از اول مهر شروع کنم؟؟؟ چی شروع کنم بخونم ؟؟؟زبان چی؟؟؟؟

زری

New member
سلام دوستایگلم.من شهید بهشتی قبول شدم.نمرمو تو سایت دانشگاه شهید بهشتی زدن.با اینکه من خودم حساب کردم میشدم 254 اما اونا واسم زدن 248.فک کنم اونایی که قبول نشدن نمره اشون کمتراز چیزی هست که حساب کردن:smiliess (11)::smiliess (11):

زری

New member
باشه حتما راهنماییت میکنم دوست گلم.حتما میام سایت باهاتون در ارتباط هستم.فعلا من چن روز دیگه عروسیمه خیلیی درگیرم دوس جونم.تو بسم الله رو بگی من میام.بووووس دوس جونم:a2d3:

زری

New member
نه دوس جون فقط قبولی های شهید بهشتی.البتهتوام میتونی بری مال مارو ببینی.یچیز بگم :باور میکنی یکی با نمره 222 با سهمیه شده هم کلاسی ما.نمره ها شدید به هم نزدیکن.برو ببین

sana

New member
چه جوری میتونم ببینم عزیزم آدرسشو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:1dco2x0p1lilzhfpg1t

زری

New member
تو سایت شهید بهشتی یه قسمتی بود نوشته بود.یه قسمتی نوشته بود در مورد کل رشته ها.یکم بگردید ÷یداش میکنین:tsimuzpzwoap1t9y3o7:tsimuzpzwoap1t9y3o7

amisay2012

New member
گندم جون من تبریز قبول شدم تاریخ ثبت نام را نمی دونم از کجا بفهمم کی برم ؟دیر نمیشه؟ چون گفتید ثبت نام شروع شده

gandom67

Member
گندم جون من تبریز قبول شدم تاریخ ثبت نام را نمی دونم از کجا بفهمم کی برم ؟دیر نمیشه؟ چون گفتید ثبت نام شروع شده
سلام عزیزم ،هم خودم هم دوستم که پرسیدیم بهمون گفتن تا 20 میتونیم بریم برای ثبت نام

آخرین ویرایش:

somayeh mo

New member
نه دوس جون فقط قبولی های شهید بهشتی.البتهتوام میتونی بری مال مارو ببینی.یچیز بگم :باور میکنی یکی با نمره 222 با سهمیه شده هم کلاسی ما.نمره ها شدید به هم نزدیکن.برو ببین
آخ از دست این سهمیه دارا،همش به خاطر اونا تو همه جا باید حق ما ضایع شه.زوره به خدا:eek:fftopic:

vb2

New member
کاش نمره هامونو میدونستیممممممممممممممممممممممممممممممم

sana

New member
واقعا جه کارا خوبی کرده دانشگاه ملی(بهشتی) اسما و نمره هارو زده حقا که هنوز نمرش 20ه 20ه

سلام بچه ها . یه سوال .... اطراف شما هم بودن بچه های مامایی که ارشد ژنتیک قبول شده باشن ؟

تو کلاس ما 3 نفر تا الان ژنتیک و 1 نفر مامایی قبول شده !

نظرتون راجع به تغییر رشته به ژنتیک پزشکی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ خواهش میکنم اگه اطلاعات دارید در اختیارم بزارین

:shocked:

سوال دیگه م اینه که دانشگاه های بین المللی چطور میشه ثبت نام کرد؟ یعنی نمره و رتبه خاصی میخاد؟مثلا بانمره 200 میشه بین المللی قبول شد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا