نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد مامایی 2 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

baboliau

New member
بازم به همه دوستای گلم که قبول شدن تبریک میگم:riz304:
و به اونایی هم که مثل من پشت در دانشگاه موندن میگم: امسال با سعی و کوشش و انرژی های مثبت نفرات قبول شده حتما سال بعد با نمرات خوووووووووووب قبولیم
فقط دلم سوخت که چند سال رو هدر دادم.من امسال مدیریت شرکت کرده بودم ولی دیگه میخوام رشته خودمو بخونم:tsimuzpzwoap1t9y3o7
قدر زمانو باید بدونیم چون جوونیمون میره و ما هنوز اول راه موندیم!!!
بیاین با هم یه بار دیگه (یه بار برای همیشه)و برای قبولی 100% تلاش کنیم:a2d3:

se.zh1984

New member
سلام خانوما منم امسال اولین بارم بود که شرکت کردمو قبول نشدم ..واقعا انگیزمو از دست دادم .به نظرتون بشینم واسه پزشکی ازاد بخونم بهتر از این نیست که یه سال دیگه وقت بزارمو گیرم که قبول شم اخرش که چی بشم ارشد بیکار؟ خواهشا یکی راهنماییم کنه و از مزایای ارشد مامایی بهم بگه شاید انگیزه دوباره پیدا کنم

nayere- D

New member
سلام دوستای گلم

بچه ها جالبه
از این همه بچه های مامایی که تو انجمن بودند 6 یا 7 نفر قبول شدند پس بقیه این 160 نفر چه کسانی هستند؟؟
لطفا نظرتون رو بگید.

baboliau

New member
سلام خانوما منم امسال اولین بارم بود که شرکت کردمو قبول نشدم ..واقعا انگیزمو از دست دادم .به نظرتون بشینم واسه پزشکی ازاد بخونم بهتر از این نیست که یه سال دیگه وقت بزارمو گیرم که قبول شم اخرش که چی بشم ارشد بیکار؟ خواهشا یکی راهنماییم کنه و از مزایای ارشد مامایی بهم بگه شاید انگیزه دوباره پیدا کنم
سلام
منم یه مدت دنبالش بودم ولی وقت هدر دادنه
چون 7سال باید بخونی
2سال طرح اجباری داره(اگه جای بد نندازن شانس میاریم!)
بعدش تازه میشی مثل الانت!!!!(یه پزشک عمومی بیکار!)
بهترین راه ادامه تحصیله گلم

nayere- D

New member
بچه ها نمره 270درسته رتبش رو نمی دونیم اما تهران اورده.اما نمره 239 با 31 نمره اختلاف اصلا قبول نشده .یعنی احتمالا هر 4 نفر نمره یکی میاد پایین .
واقعا تعجب برانگیزه.چقدر رقابت شدیده.نمره 260 انتخاب اولشون رو قبول شدند اما 239 با 21 نمره اختلاف اصلا قبول نشده .نظرتون رو بگید

nayere- D

New member
بچه ها کسی میتونه منو قانع کنه؟پارسال 30 نمره اختلاف تقریبا 80 تا رتبشون فرق داشت و هر دو قبول شدند اما امسال
اینطوری... .نمی دونم شاید اشتباه میکنم و باید صبر کرد تا کارنامه ها بیاد.

gandom67

Member
بنظر منم یکم عجیبه ،اما شاید نمره ها بهم نزدیک بود اینطور شد ،:smiliess (12):

nayere- D

New member
درسته گندم جون اما در نظر بگیریم که امسال 160 نفر ظرفیت اعلام کردند با این حساب کسی که تهران میاره و نمره 240 با وجود اینکه همه جا رو زده باید انقدر نزدیک باشند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونهایی که قبول شدند مبارکشون باشه .
امیدوارم گندم جون خبر قبولیه دکتراتو بدی.موفق باشی گلم.:riz304:

senoritamaria

New member
واقعا عجیبه بچه ها.... یعنی من با نمره 240 انتخاب اول مشهد قبول شدم رتبم آخرین نفر بوده؟!!!!! :1dco2x0p1lilzhfpg1t

و جالبتر اینکه کارنامه ها و رتبه رو نمیزنن و هفته اول مهر میذارن رو سایت!!!
:(50):

nayere- D

New member
سلام

مریم جون جای تعجب داره چون با این حساب دانشگاه اهواز زودتر از مشهد پر شده؟؟؟؟؟؟؟
چون شما با 240 قبول شدی اما نمره 239 با اینکه همه جا رو زده قبول نشده.خیلی گیج کنندست

fafa51

New member
سلام .همگی خوبین....من همیشه نظرات شما را میخوندم .رتبم 259بود ...انتخاب اولم تهران ودوم اصفهان ولی قبول نشدم...........................................لطفا اگه کسی تهران قبول شده منابع مطالعشو بگه

sud

New member
سسسلام بوس من تهران قبول شدم كسي ميدونه روزثبت نام كي هست

nayere- D

New member
سلام .همگی خوبین....من همیشه نظرات شما را میخوندم .رتبم 259بود ...انتخاب اولم تهران ودوم اصفهان ولی قبول نشدم...........................................لطفا اگه کسی تهران قبول شده منابع مطالعشو بگه
واقعا متعجبم.نمرتون یا رتبه که تخمین داده بود عزیزم؟
نمی دونم کاش زودتر کارنامه ها بیاد.ولی بچه هایی که قبول شدن ما رو فراموش نکننداااا.
کارنامه هاتون رو بذارید تو سایت .ممنون

آخرین ویرایش:

se.zh1984

New member
کسی اینجا اطلاع داره که فرق ارشد مامایی وزارت علوم با بهداشت چیه و کدومشون بهترهممنون میشم اگه جواب بدین

fafa51

New member
واقعا متعجبم.نمرتون یا رتبه که تخمین داده بود عزیزم؟
نمی دونم کاش زودتر کارنامه ها بیاد.ولی بچه هایی که قبول شدن ما رو فراموش نکننداااا.
کارنامه هاتون رو بذارید تو سایت .ممنون

نیره جون نمرم258

nayere- D

New member
نیره جون نمرم258
آخه 6 نمره کمتر شما تهران قبول شده.:5:
دیگه مغزم کار نمیکنه.حالا من هیچ.هم نمرم کمتر بوده از بچه هایی که قبول نشدن.هم انتخاب هام محدود.
اما نمی تونم بفهمم شما با این نمره چطور قبول نشدین.حتما شوککه شدین؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا