نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد مامایی 2 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

elnaz mal mal

New member
سلام میخک عزیز خوش اومدی.من ساری میخوندم امسال ساله اولی بود که شرکت کردم تازه درسم تموم شده

میخک

New member
جواب

ممنون برای شما هم آرزوی موفقیت دارم کلی
من فعلا 9[/QUOTE
دوستای گلم سلام.نماز روزتون قبول.
میخک جون خوش اومدی.
من پارسال دوتا از درسهام از اونیکه فکر میکردم چند درصد پایین تر بود.ام سه تاشم بالاتر بود:bunnyearsmiley
نمرت که عالیه ایشالله تهران قبولی.

senoritamaria

New member
سلام دوستای گلم.بچه ها یه سوال؟
من و دوستم نمرمون دقیقا یکی شده ولی درصدهای درسهای مختلفمون با هم فرق داره ولی تو تخمین دقیقا به هر2تامون یه رتبه رو داده.مگه یه رتبه مخصوص یک نفر نیست؟

واااااای الناز این دیگه واقعا معرکه س!!!!! :14::13::New (6)::65d6a5d6s:

vb2

New member
نه بچه ها یه رتبه امکان داره 2 نفر مثل هم داشته باشن تو یه تاپیکی قبلا در موردش بحث شده

مثلا پارسال 2 تا رتبه 28 بوده

vb2

New member
تخمین حتی دیگه صفحه اصلیشم نمیادددددددددددددددددددددددددددددد :j58r36j3gcr4suxymup

nayere- D

New member
بچه ها 24 روز دیگه تحمل کنید نتیجه ها میاد.بقول نیازی یا قبولیم یا قبول نیستیم.المپیک رو پیگیری میکنید؟
دلم واسه علی مظاهری خیلی سوخت. بازی رو دیدین؟:mad_majidonline:

nayere- D

New member
من فکر میکنم بخاطر انتخاب رشته واعلام نتایج کنکور موقت سایت تخمین cancel شده چون دقیقا از لحظه اعلام نتایج کنکور error داد.:New (6):

mamai86

New member
شاید برا اینکه این برنامه تو سرچِ تخمین رتبه کنکور سراسری نیاد
و کنکوریا اشتباهی وارد تخمین رتبه ارشد نشن،فعلا ورش داشتن

admin

Active member
پرسنل مدیریت
بچه ها تو صفحه اصلی اطلاعیه شو زدن چرا برداشتنش
اول اینکه هدف ما این بود که یه ارزیابی از خودتون داشته باشید که خوشبختانه بهش رسیدیم بعد اینکه تعداد شرکت کننده ها دیگه ثابت مونده بود و اونایی هم که اضافه میشد همون قبلی ها بودند که به سرشون زده بود با اکانت جدید درصد جدید وارد بکنند ببینند حالا با این درصدها رتبه شون چند میشه! تقریبا دیگه شده بود سرگرمی و این باعث میشد اطلاعات قبلی خراب بشه

senoritamaria

New member
اول اینکه هدف ما این بود که یه ارزیابی از خودتون داشته باشید که خوشبختانه بهش رسیدیم بعد اینکه تعداد شرکت کننده ها دیگه ثابت مونده بود و اونایی هم که اضافه میشد همون قبلی ها بودند که به سرشون زده بود با اکانت جدید درصد جدید وارد بکنند ببینند حالا با این درصدها رتبه شون چند میشه! تقریبا دیگه شده بود سرگرمی و این باعث میشد اطلاعات قبلی خراب بشه

الان سازمان سنجش انتخاب رشته مجازی شو با پرداخت هزینه (10000 تومان) ارائه میده. اگه این امکان برای سایت تخمین رتبه هم فراهم بود این مشکلات پیش نمیومد.

vb2

New member

من با ادمیم موافقم بچه ها دیگه داشتن نا امید میشدن به خاطر اکانتهای جعلی یه عده آدم خودخواه

با خودشون نگفتن بچه ها چه استرسی میکشن

نيازي

New member
سلام دوستاي خوشگلم نماز روزتون قبول . واسه قبولي تك تكتون دعا مي كنم. به نظر منم كار خوبي كردن تخمين رو برداشتن بعضيا درك نمي كنن ما تو چه شرايطي هستيم درصداي الكي وارد مي كنن

somayeh mo

New member
خوب بود تا حدی کمک کننده بود.اما بعدازین دیگه باید صبر کنیم و منتظر اومدن جوابای نهایی باشیم:motat:یعنی چه طور می شه؟:New (6):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا