نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد مامایی 2 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mamai86

New member
man alan to takhmin 36 hastam vali ba in vazi ke shoma migid asoon boodo hame khob dadano nomrehaye bala ziyade ba in ke shahre avalam tabriz pak omidama az dast dadam

نه
تو اوضات خوبه. ایشالله نتیجه دلخواهتو بگیری
من راجب خودم گفتم و چیزایی که از دوستام میشنیدم. واقعا ازینکه میشنوم که خیلی آسون بوده و تو خیلی کم زدی.. میگم حتما من بد دادم.دوستای غیر انجمنم منظورم بود البته
اینجا همیشه از همه تون امید گرفتم بخدا
توکل بخدا

sana

New member
الان 343 نفر اگه اشتباه نکنم
راستی بچه ها حتی ممکنه به غیر از 10نفر اول خیلیا اشتباه بیان درصد وارد بکنن من که به این سیستم اعتماد ندارم

آخرین ویرایش:

senoritamaria

New member
الان 343 نفر اگه اشتباه نکنم
راستی بچه ها حتی ممکنه به غیر از 10نفر اول خیلیا اشتباه بیان درصد وارد بکنن من که به این سیستم اعتماد ندارم

منم موافقم. خیلی ها ممکنه درصدای من در اوردی وارد کنن. ضمن اینکه تعداد نفرات میبینی 24 ساعت هیچ تغییری نمیکنه یهو سر یه ساعت مشخص از روز 3 یا 4 تا اضافه میشه.یعنی چی؟؟؟ اینکه یهو 4 نفر هر روز با سایت اشنا میشن میان درصد وارد میکنن؟؟؟؟؟!!!!!!!
خیلی نمیشه روش حساب کرد.

elnaz mal mal

New member
سلام بچه ها.واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی چرا بعضی ها تازه یادشون اومده بیان تو تخمین .نمرم هی داره میره بالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:sad::sad:.
مستر آدمین عزیز خواهشا بگید باید رتبمونو ضربدر 1.7 بکنیم یا نه؟:21::21:

آخرین ویرایش:

somayeh mo

New member
[=elnaz mal mal;45058سلام بچه ها.واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی چرا بعضی ها تازه یادشون اومده بیان تو تخمین .نمرم هی داره میره بالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مستر آدمین عزیز خواهشا بگید باید رتبمونو ضربدر 1.7 بکنیم یا نه؟:21::21:[/QUOTE]بچه ها اون *2 برای رتبه واقعی مال زمانی بود که تعداد شرکت کننده های تخمین نزدیک 300نفر بود حالا تعداد بیشتر شده،پس *2 زیاد میشه باید تو عدد پایین تری ضرب کنیم.:riz277:این منطقی تره

amisay2012

New member
doostaye khobm omidvaram hamatoon movafgafg bashid man vaghan esteresam ziyade nemidoonam inake to takhmin omadan darsadaye vaghei khodeshona dadan ya na man ke tamame talashama kardam ba sharayete zendeghimam vaghan vasam moheme tabriz ghabool sham baram doaa konid nomram nesbat be ghaboliyaye sale ghabl behtare vali nemidonam esteresam chera inghadr ziyade omidvaram hamamon movafagh shim va in rooza begzare dooosteton daram

amisay2012

New member
سلام عزیزم حتما فارسی مینویسم.من اخه دارم از غصه میمیرم اگه قبول نشم.واقعا فکر میکنید با نمره248 تبریز قبول شم

میخک

New member
سلام بچه ها
شما کارشناسی کدوم دانشگاه بودید؟

اونایی که بار دومشونه !درصدای کارنامه نهایی تون همونی شد که خودتون حساب کرده بودین؟

senoritamaria

New member
سلام میخک جون خوش اومدی. من مشهد خوندم. شما کجا خوندی؟ کنکور امسال چطور بود به نظرت؟

میخک

New member
مرسی گلم میترسم درصدامون با چیزایی که زددم یکی در نیاد شما چندی تو تخمین؟

nayere- D

New member
ممنون برای شما هم آرزوی موفقیت دارم کلی
من فعلا 9[/QUOTE
دوستای گلم سلام.نماز روزتون قبول.
میخک جون خوش اومدی.
من پارسال دوتا از درسهام از اونیکه فکر میکردم چند درصد پایین تر بود.ام سه تاشم بالاتر بود:bunnyearsmiley
نمرت که عالیه ایشالله تهران قبولی.

آخرین ویرایش:

elnaz mal mal

New member
سلام دوستای گلم.بچه ها یه سوال؟:smiliess (11):
من و دوستم نمرمون دقیقا یکی شده ولی درصدهای درسهای مختلفمون با هم فرق داره ولی تو تخمین دقیقا به هر2تامون یه رتبه رو داده.مگه یه رتبه مخصوص یک نفر نیست؟:smiliess (2)::smiliess (2):

elnaz mal mal

New member
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای مستر آدمین پس شما کجایییییییید؟:shocked:چرا اینجا کسی به ما توجه نمیکنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا