نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد خون شناسی(هماتولوژی) 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tayebe

New member
چه تخمین رتبه ی مسخره ای!!!دوستم پارسال رتبه 5 بود زبانش70بود وهماتوش75
یه دوست دیگم رتبه 3 مدرس بود اونم درصداش 70 80 بود.حالا هم پی اچ دی رتبه 2شده رفته مصاحبه.درصدای تخمین رتبه رو بهش گفتم ی پوزخند زد گفت چنتا سرکارتون گذاشتن چون این درصدا واسه رتبه یک محاله....!!!!!!!!!!!!!!!!

tayebe

New member
مگه اینکه بعضیا سوالارو داشتن قبل آزمون........چون فقط با این فرض میشه این درصدارو آورد والا....من ک دیگه نمیام اینجا.جمعش کنین برین اه.تخمین رتبه معنی نداره وقتی ک هرکسی میتونه اکانت بسازه حتی کسی از ی رشته دیگه واسه اذیت کردن ما

mehdighazanfari

New member
چه تخمین رتبه ی مسخره ای!!!دوستم پارسال رتبه 5 بود زبانش70بود وهماتوش75
یه دوست دیگم رتبه 3 مدرس بود اونم درصداش 70 80 بود.حالا هم پی اچ دی رتبه 2شده رفته مصاحبه.درصدای تخمین رتبه رو بهش گفتم ی پوزخند زد گفت چنتا سرکارتون گذاشتن چون این درصدا واسه رتبه یک محاله....!!!!!!!!!!!!!!!!

کاملا با حرفات موافقم.تخمین رتبه فقط روحیمونو خراب میکنه و نتیجه ای جز افزایش استرس برامون به ارمغان نمیاره

tayebe

New member
ازوقتی هی این درصدای رتبه یک هی میره بالا واقعا عصبی تر میشم.آخه کی مارو درک میکنه ک تو چه شرایط استرس زایی هستیم.این چه درصدای الکیه ک وارد سایت میکنن.خدارو خوش نمیاد بخدا

mehdighazanfari

New member
ازوقتی هی این درصدای رتبه یک هی میره بالا واقعا عصبی تر میشم.آخه کی مارو درک میکنه ک تو چه شرایط استرس زایی هستیم.این چه درصدای الکیه ک وارد سایت میکنن.خدارو خوش نمیاد بخدا
سلام.میشه بپرسم تو تخمین رتبه،رتبتون چنده؟کجا درس خوندی

tayebe

New member
بچه ها اگه فردی بدونه ک تهرانو نمیاره ولی بازم اول تهرانارو زده باشه شانس قبولیش واسه انتخابای بعدیش ک کم نمیشه؟منظورم اینه ک تو ویرایش میخام اهوازو اینارو بیارم جزو انتخابای اولم

saeedehhemato

New member
یه اکانت 100 ای هم درست کنیم خیال همه راحت شه شاید بعضی ها از این کار مسخرشون دست برداشتن

saeedehhemato

New member
بچه ها اگه فردی بدونه ک تهرانو نمیاره ولی بازم اول تهرانارو زده باشه شانس قبولیش واسه انتخابای بعدیش ک کم نمیشه؟منظورم اینه ک تو ویرایش میخام اهوازو اینارو بیارم جزو انتخابای اولم
اینطوری فرصت رو میدین برای اونایی که شاید پایین تر از شما هستن

jo-boy

New member
فک میکنم که ربطی نداره . چون نفرات برتر عموما از تهران شروع میشن و یکی یکی پر میشه و بعد میرسه به بقیه اما اما بازم بستگی به انتخابا داره مثلا ممکنه شما با رتبه 40 بهشتی قبول شی و کسی که رتبش 20 میشه دوست داشته باشه بره تبریز..

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا