نظرات شرکت کنندگان در مورد آزمون ارشد خون شناسی(هماتولوژی) 1 تیر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

salamati

New member
البته دوستان فراموش نکنند که از 60 نفر فقط 48 نفر سهمیه آزادن وبقیه از سهمیه داراهستند ای کاش برای اونا سهمیه جدا در نظر میگرفتند

jo-boy

New member
البته دوستان فراموش نکنند که از 60 نفر فقط 48 نفر سهمیه آزادن وبقیه از سهمیه داراهستند ای کاش برای اونا سهمیه جدا در نظر میگرفتند

یعنی چی؟؟؟؟؟ مگه نگفتن برای سهمیه ها ظرفیت مازاد دارن

salamati

New member
یعنی اینکه مثلا دو سال پیش یکی از اشناها که رتبش 19 بود قبول نشد چون اون سال ظرفیت 25 نفر بود که فقط50% سهمیه آزاد بود یعنی 12-13نفر و امسال 80% از 60نفر میشه 48 نفر

salamati

New member
خدای نکرده من قصد ناامید کردن کسی رو ندارم چون خودم هم کنکوری ها رو درک میکنم امیدوارم هممون قبول شیم واز دست این کنکور راحت شیم الهی امین

rezabushehry

New member
خدایا مگه میشه رشته ای رو اینقدر زیبا آفریده باشی که هرکسی بخواد خودش رو تو اون جا بده!!!!!!!
اون از پزشک هامون(پاتولوژیست ها)
اینم از زیستی ها و ....

احسنت و هزار آفرین. واقعا حرف قشنگی زدی آبجی. باید این حرفت رو با طلا نوشت. من که کیف کردم از این جمله. حرفتون حرف دل همه علوما بود

surrender1

New member
قانونشون چقدر عجيب غريبه!
من آخرش نفهميديم قبل پايان طرح ميشه يه بار فقط كنكور داد يا آغاز به طرح؟
چون من دلم فقط به اين خوشه كه قبل پايان طرح باشه چون دوسه روزه طرحم شوروع شده و من سال 91هم ارشد شركت نكردم گذاشتم بكوب بخونم واسه سال 92!يني اگه اين قانونه اجرا نشه رسمن نابودم!
كسي ميدونه سروته اين قانونه رو؟

surrender1

New member
يني دق اومده درگلوم
قانون بهره وري كه شاملمون نميشه!
يكي نيست بگه آخه اگه ما جز كاركنان باليني نيستيم پس چرا بايد بريم بخشا خون بگيريم؟
اگرم هستيم پس چرا قانون بهره وري واسه بهيارا و بيمار برا هست و برا ما نيست؟
بعد ماي بيچاره سختي كارم نداريم خدااا
نميدونم شغل ما كه با انواع نمونه هاي مجهول سروكار داريم سخت تره يا پرستارا
يه نظام درست حسابي هم نداريم بسكه پاتولوژيستا زدن تو سروكله امون!
اگه نظام پرستاري الان اينقدر قدر شده واسه اينه كه رئيس روساش پرستارن نه متخصصاي بي دردي كه اصن نميدونن ما تو آزمايشگاه چيكار ميكنيم!
يني ظلم تا اين حد؟
واسه همينه كه ميخوام ارشد بدم تا زيربار ظلم نرم
پاتولوژيستام كه پولشونو ميگيرن و ميخورن و يه آبم روش و اصن نميدونن به ما چي ميگذره

e313

New member
سلام
شما کلاس رفته بودی واونایی که استادتون گفت اومده ولی همه که نرفتن . به نظر من سوالا حدود 40% غیر استاندارد بود..راستی هماتوی خوب به نظرتون چند درصده؟

سلام ،میشه بگی چه موسسه ای رفتید یا کدوم موسسه خوبه؟

sara77

New member
ajab donyai darim ma

• oooooooofe baba ye nazar khondam az ye oloom azmayeshgahiiiiiiiiiiiiiiiiiii yejori lamasab az reshtash tarif kard fek kardam madrake pezeshkio gerefte az daneshgahe faranse be khoda asan hang kardam khob bego bandeye khoda bala biyay pain beri to hamin kharab shodeha madrak gerefti hala khodetono sare zistiya migirin hame ham midonim zoreton bishta az ina be kasai dg nemirese sare zistiya shero ver migin ajab donyai shode bashe baba gerye nakon medale talaro midim be azmayeshgahiyaaaaaaaa dg abero reshtato bishtar nabar az bas tarif kardi yeki bekhone mikhande
:wacsmiley::auizz3ffy9vla57584x:black_eyed:

آخرین ویرایش:

sara77

New member
akhe teflaka che zor mizanin begin are baba reshtamun sar tare bebin harchi ke ham zor bezanin fayde nadare akhe to har reshteii ke berin arshad begirin zista ham mitonan beghole khodeton in hame sakhti mikeshin vali ma rahat arshad migirim rahatam har reshti bekhaym mirim arshad in khodesh kheylie ke herse azmayeshgahiya daraddddddddddddddd

sara77

New member
man mikham az alan bekhonam vase 3sale dg mishe komakam koni ke chi bekhonam va chikar konam akhe felan terme 3hastam

jo-boy

New member
akhe teflaka che zor mizanin begin are baba reshtamun sar tare bebin harchi ke ham zor bezanin fayde nadare akhe to har reshteii ke berin arshad begirin zista ham mitonan beghole khodeton in hame sakhti mikeshin vali ma rahat arshad migirim rahatam har reshti bekhaym mirim arshad in khodesh kheylie ke herse azmayeshgahiya daraddddddddddddddd

اینجا تاپیک کنکوری های خون 91 هست دوست عزیز
طرفداری از رشته زیست و کوبیدن بقیه باید جای دیگه مطرح بشه

sara77

New member
manam midonam tapike khon hast vase hamin vaghti inja umadam ba chanta masalan daneshjo ke harfashon faghat khande dar bod barkhord kardam khastam bedonan reshteye harki ba tavajo be salighas psa khodeshono kheyli tahvil nagiran ma har chi ham ke bashim baz hamun chiziyo emtehan midim ke azmayeshgaya emtehan midan mese khon shenasi pa dg in hame edaaaye aalaki be darde khodeshun mikhore vaghean narahat shodam vaghti khondam khastam mese khodeshun harf bezanam ke befahan az ye raeshte bad nagan:eek:t0837h0nn8zfqu8ultdarzemn khonshenasi male zistiya ham hast vase hamin umadam inja nazar dadam ke to aynde befahmm to che tapikaye b a shakhsiyati vared sham

آخرین ویرایش:

saiedb55

New member
manam midonam tapike khon hast vase hamin vaghti inja umadam ba chanta masalan daneshjo ke harfashon faghat khande dar bod barkhord kardam khastam bedonan reshteye harki ba tavajo be salighas psa khodeshono kheyli tahvil nagiran ma har chi ham ke bashim baz hamun chiziyo emtehan midim ke azmayeshgaya emtehan midan mese khon shenasi pa dg in hame edaaaye aalaki be darde khodeshun mikhore vaghean narahat shodam vaghti khondam khastam mese khodeshun harf bezanam ke befahan az ye raeshte bad nagan:eek:t0837h0nn8zfqu8ultdarzemn khonshenasi male zistiya ham hast vase hamin umadam inja nazar dadam ke to aynde befahmm to che tapikaye b a shakhsiyati vared sham

قبل از هر چيز ميخواستم از اين دوستمون تشکر کنم چون کلي مارو خندوندن خدا خيرشون بده
اولا که چرا گرايشتو ننوشتي نکنه زيست گرايش سوسک شناسي يا جانور شناسي يا گياهي يا...(جديدا شنيدم زيست گرايش جغرافيا و تاريخ تمدن و زيست گرايش بينش اسلامي هم اومده) هستي ببخشيدا من هنوز رابطه بين سوسک و گوزن و فيل با خونشناسي آزمايشگاهي (توجه کن خون شناسي آزمايشگاهي--- آزمايشگاهي)رو نفهميدم اگه ميدوني برام توضيح بده لطفا مثلا سرطان خون و روده 4 قسمتي گاو يا کم خوني با گرده افشاني گياهان!
در ثاني ما رشتمون بد اقا اصلا کثافت کاري از اين بيشتر که نيست تو زيست شناس چرا تقلا داري بياي جاي من توي آزمايشگاه کار کني مگه من اومدم دنبالت که تورو خدا بيا تو آزمايشگاه کار کني به قول خودت اگه خيلي پزوهشي و علمي هستي برو تو مرکز علمي کار کن ببينم راه ميدنت تازه راه هم بدن ببينم نصف حقوق يه آزمايشگاهي رو بهت ميدن يا نه(واست تره هم خورد نميکنن)
ثالثا به قول دوستمون يه رشته چقدر ميتونه زيبا باشه که هر کسي ميخواد خودشو وارد اون کنه از جمله دوستان زيست
رابعا از قبولي هاي پارسال دانشگاه تهران در رشته هماتولوزي 11 نفز علوم و يه نفر زيست بوده که اونم مطمئنم سهميه داشته
والسلام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا