نظرات شرکت کنندگان درباره درس زبان انگلیسی کنکور ارشد وزارت بهداشت خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biotechnologist

New member
کـلاس؟چه کــلاسی؟اگه الانم ثبت نام کنم فکر میکنم که ازbasic1 تعیین سطح بشم.تا کنکورم میشم تازه ترم 2.کافیه؟
راستی سایتی هست که آنلاین تعیین سطحمون منه وبگه زبانمون در چه سطحیه واز کجا شروع کنیم؟
نمونه جــزوه رضازاده رو از سایتش دیدم.کتابش هم همین جوریه؟

class زبان دیگه.
تو این آدرس میتونی آزمون آنلاین بدید: AZMOON ONLINE RMEG
نه کتابش متن های دولوپینگ و اکسپندینگ و واژگان داره با ازمونهاشون.

21Tir

New member
بچه ها لطفا فرمولي كه باهاش درصد ميگيريد رو بذاريد.ممنون

تعداد سؤالای درست ضرب در3 منهای تعداد سؤالای غلط ضرب در 100 تقسیم به تعداد کل سؤالا ضرب در3 (که برا زبان مخرج همون 120 میشه)

aohm

New member
من بدون احتساب غلط هام(چون هنوز كليد نيمده) 67 زدم (صبح پنجشنبه)
جدا متاسفم كه زبان اينقدر راحت بوده كه همه در همين حدود زدن.چون ارزش اونهمه وقتي كه براش سپري شد و از وقت اختصاصيا براش زدم رو ديگه نداره

yeshim

New member
صبح پنجشنبه آسون بود مخصوصا امسال که لغتاش 20تایی بود,خیلی بهتر بود

mohsen_1368_m

New member
من زبان صبح جمعه رو دادم
خوب بود به این نتیجه رسیدم!
اگر سی دی های لزگی رو تهیه کنید وباکتابش جلو برید واقعا به چیز دیگری نیاز ندارید!

bio 2014

New member
صبح پنجشنبه تا حدودی راحت بود واقعا کتاب برای کنکور خیلی خوب بود

aasaal

New member
منم با کمال تاسف 60% زدم.(صبح جمعه بودم) متاسفانه حداقل روی 75 حساب کرده بودم :14:

fateme.f

New member
بجه ها شما كه كليد زبانو ندارين طبق جي درصد كرفتين
من خودم صبح جمعه بودم 45زدم

aasaal

New member
عزیزم دوستان محبت کردن جوابا رو تو صفحات قبل همین تاپیک زدن. من از روی همون جوابها چک کردم و درصد گرفتم

biotechnologist

New member
سلامbiotechnologist عالی بود میشه منو راهنمایی کنی چطور میشه 80 یا 90 زد؟آیا رفتی؟یا مدرک تافل داشتی؟چه منبعی مطالعه کردی؟ببخشید زیادی پرسیدم:tonguesmiley:
من class رفتم.واسه لغات جدید جمله از تو دیکشنری پیدا میکردم و با لایتنر مرور میکردم.لغت خیلی بلدم و درک مطلبم هم عالیه.فقط بخاطر خطای دید و درست نخوندن چند تا جمله(بعضی کلمات رو اصلا ندیده بودم:1dco2x0p1lilzhfpg1t )غلط زدم وگرنه چیزی نبود که بلد نباشم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا