نظرات شرکت کنندگان درباره درس زبان انگلیسی کنکور ارشد وزارت بهداشت خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sepehr jk

New member
سپهر جان ميشه كليد صبح پنج شنبه رو بهو بدي؟؟؟؟ اين لينك باز نميشه

نمیدونم چرا دیگه باز نمیشه؟
متاسفانه کپی نمیشه و من هم وقت نوشتنش رو ندارم.
15 گیگ کتاب دانلود کردم که باید بخونم این تابستون!

آخرین ویرایش:

sepehr jk

New member
سلام با آرزوی موفقیت.میشه بگید زبان رو چه جوری خوندید که کمکتون کرد انقدر درصدتون بالا باشه؟

مرسی.
زبان رو یه ساله خوب نمیشه یاد گرفت و مهمترین عامل در موفقیت در اون پشتکار و رشد تدریجی هست.و البته راهکار درست.(اگه وقت کردم سعی میکنم خلاصه از کتابی در این زمینه بنویسم)
من که دیپلم زبانم رو 3 سال پیش گرفتم اما بعد از اون هم همواره فیلم ها و انیمیشن های انگلیسی گوش دادم و مقالات انگلیسی خوندم و باید بگم هم مقالاتشون و هم فیلم هاشون واقعا جالب تر از مال مان و همین انگیزه ای بود برای بهتر یاد گرفتن و همواره هم به یادگیریم ادامه میدم.
به نظر من اگه بالاتر از سطح intermediate هستید میتونید برید سراغ لغت و قبلش اصلا!
من با کلاس موافقم.پیوسته خوندن در زبان خیلی مهمه و کلاس این کار رو میکنه!
فک میکنم بهتره همه تا سطح intermediate کلاس برن و اگه خواستن بعد اون خودشون بخونن.من دوستایی داشتم که میگفتن خودمون میخونیم اما هیچ کدوم نهایتا اون قدر که باید قوی نشدن! پس شاید نمیشه واقعا!

آخرین ویرایش:

negar91

New member
سوالات زبان عصر جمعه نسبت به سالای قبل راحتتر بود مخصوصا تستای لغات ، از بین متن ها هم سوالات متن اول یه خورده پیچیدگی داشت ولی در کمال نامردی اونقده سوالای تخصصی ما روسخت داده بودن که عمرا واسه زبان روحیه میموند حتی خیلی از دوستای من برای زبان وقت کم آوردن
هنوز درصد نگرفتم هر وقت کلید نهایی بیاد درصد میگیرم و درصدمو میگم
در کل به نظرم اگه کسی امسال زبان رو زیر 40 زده باشه رتبش یه سقوط ازاد میکنه چون واقعا نسبت به سوالات سال قبل راحتتر بود اقا من ترجیح میدم زبان رو مثل همون سابق سخت بدن اما به جاش درسای تخصصمیونو در حد المپیاد نیارن

آخرین ویرایش:

vida68

New member
نمیدونم چرا دیگه باز نمیشه؟
متاسفانه کپی نمیشه و من هم وقت نوشتنش رو ندارم.
15 گیگ کتاب دانلود کردم که باید بخونم این تابستون!

میشه بگید کتاب چی دانلود کردید؟ کتاب برای گوشی؟ از چه سایت هایی؟ ممنون

eli m

New member
سلام من هر چی میرم سایت دکتر خلیلی باز نمیشه....
دارم دیوونه میشم یکی بگه از کجا کلید جواب پیدا کنم....
" تازه واردم " کمکم کنید....!!!!!!!!!!!!!!:smiliess (9):

designer

New member
سوالات زبان عصر جمعه نسبت به سالای قبل راحتتر بود مخصوصا تستای لغات ، از بین متن ها هم سوالات متن اول یه خورده پیچیدگی داشت ولی در کمال نامردی اونقده سوالای تخصصی ما روسخت داده بودن که عمرا واسه زبان روحیه میموند حتی خیلی از دوستای من برای زبان وقت کم آوردن
هنوز درصد نگرفتم هر وقت کلید نهایی بیاد درصد میگیرم و درصدمو میگم
در کل به نظرم اگه کسی امسال زبان رو زیر 40 زده باشه رتبش یه سقوط ازاد میکنه چون واقعا نسبت به سوالات سال قبل راحتتر بود اقا من ترجیح میدم زبان رو مثل همون سابق سخت بدن اما به جاش درسای تخصصمیونو در حد المپیاد نیارن
عصر جمعه پارسال هم سخت نبود آنچنان مخصوصا لغاتش که فکر کنم در سطح امسال بود، به نظرم همون درصدای پارسال رو میتونید ملاک قرار بدید. چون شرایط واسه همه بوده نگرانی نداره:smiliess (3):

designer

New member
سلام من هر چی میرم سایت دکتر خلیلی باز نمیشه....
دارم دیوونه میشم یکی بگه از کجا کلید جواب پیدا کنم....
" تازه واردم " کمکم کنید....!!!!!!!!!!!!!!:smiliess (9):

تو سایت آقای رضازاده هم هست کلیدای زبان

eli m

New member
ضریب زبان چنده؟؟؟
استادمون میگفت پارسال ضریبش 0.5بوده درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من همه درصام 50 تا 60 بود اما زبان 10% زدم،،،،،بنظرتون قبول میشم ؟؟؟؟
:33:

asgar2004

New member
سلام بچه ها
من سه سال پیش یعنی سال 88 کاشان قبول شدم نرفتم بعدش سال89 تبریز قبول شدم یه ترم خوندم به خاطر بعضی مشکلات شخصی ترک تحصیل کردم امسال که همینطوری شرکت کرده بودم سوالا خیلی فرق کرده بود یعنی به نظرم خیلی آسونتر شده بود ولی بد هم نزدم کلید بیاد درصدهامو میگم واستون.... شاید هم قبول شدم البته خودتون میدونید که قبولی به سطح سوالات و خصوصا سطح رقابت بستگی داره مثلا من کاشان درصدهام بالای 80 و 90 بود رتبم هم 41 بود ولی تبریز درصدهام پایین تر مثل 60 و 70 بودن و رتبم هم 32 بود فکر کنم تا اومدن نتایج نهایی اصلا نمیشه اظهار نظر کرد .... :smilies-azardl (113

midwif.mah

New member
لغات تافل رو همراه با کتاب زبان عمومی رضازاده بخونید.البته بهتره اگه سطح زبانتون پایینه از فرصت تابستان استفاده کنید و کلاس برید.اینجوری میونبر میزنید.لغات رو حتما با لایتنر یا سایر متد،مرور کنید.:28:

کلاس؟چه کلاسی؟اگه الانم ثبت نام کنم فکر میکنم که ازbasic1 تعیین سطح بشم.تا کنکورم میشم تازه ترم 2.کافیه؟
راستی سایتی هست که آنلاین تعیین سطحمون منه وبگه زبانمون در چه سطحیه واز کجا شروع کنیم؟
نمونه جزوه رضازاده رو از سایتش دیدم.کتابش هم همین جوریه؟

12500

Member
سوالات عصر جمعه در حد متوسط به بالا بود لغات هم سخت بود:21:

zohreh22

New member
سلام

عصر 5شنبه

لغت ها سخت و متن ها متوسط بود .
خداکنه فقط قبول شم.
ای خدا...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا