نظرات شرکت کنندگان ارشد 94 بیوتکنولوژی پزشکی

The Guy

Well-known member
خیلی ظرفیتاشون بالاس اونم کردن 80 به 20 .
بقیشم که مال استعداد درخشاناس

بچه ها قضیه ی این 20درصد سهمیه که مال خانواده شهیداس چیه ؟
حالا سهمیه رزمندگان که داستانش طولانیه. ولی سهمیه استعداد درخشان جزو اون 80درصد نیست. مازاد ظرفیت کل حساب میشه.

226

New member
miss کلا به معنی از دست دادن و خطا کردنه و اینجا میشه خطا در تشخیص و یا از دست رفتن اون چیزی که تشخیص داده شده یعنی به نوعی فراموش شدن

biotechnologist

New member
من بیشتر از social با کلمه forgotten مشکل دارم. نظرم اینه که missed diagnosis اصلا نمیتونه معنی فراموش شده رو بده.
درسته یا اشتباه میگم؟؟

حق باشماست معنی فراموش شده رو نمیده، در واقع متن خواسته بگه تشخیص 50 % بیماریهای روانشناختی مورد غفلت و خطا واقع میشه. یا بعبارت دیگه 50% مشکلات روانی تشخیص داده نمیشن.

biotechnologist

New member
یه احتمال هم اینه که وقتی 50 درصد مخالفند 50 درصد هم موافقند
آفرین! تفسیر جالبی بود ولی وقتی در مورد 50% از چیزی صحبت می کنیم همیشه معنیش این نیست که 50% بقیه خلاف این قضیه هستنند. مثلا شاید ادامه این جمله این بود که 30 درصد از موارد تا حدودی روی مشکل اصلی توافق دارندو 20 درصد کاملا توافق دارند.

226

New member
حالا سهمیه رزمندگان که داستانش طولانیه. ولی سهمیه استعداد درخشان جزو اون 80درصد نیست. مازاد ظرفیت کل حساب میشه.

خوش بحال اون استعداد درخشانیا ...خدایا ی نبوغی هم به ما بده .امین:sad:

ramtin20

New member
سلام
یعنی رتبه ها رشته‌ای اعلام میشه یا جدا ؟؟ مث وزارت علوم؟

226

New member
رتبه و نمره هر شخص در هر کدوم از 3 رشته مجموعه علوم ازمایشگاهی 1 اعلام میشه و با توجه به رتبه میشه از هر 3 رشته ژنتیک و بیوتک و بیوشیمی در صورت کسب حد نصاب نمره انتخاب محل تحصیل کرد . در واقع امسال بچه های این 3 رشته با هم رقابت می کنند سر قبولی

genetik

New member
سلام.خواهشن بگید بهترین ترجمه لودیش کدومه؟ لودیش انتشارات اندیشه رفیع 2013 خوبه؟

226

New member
سلام.خواهشن بگید بهترین ترجمه لودیش کدومه؟ لودیش انتشارات اندیشه رفیع 2013 خوبه؟

بله دوست گرامی. یکی از بهترین شایدم بهترین ترجمه لودیش توسط استاد توانا دکتر محمد نزاد است و اشتباه و غلط توش خیلی کمه و رنگی هم هست تمام صفحاتش .من خودم راضی هستم از چاپ اندیشه رفیع.موفق باشی

ramtin20

New member
سلام من کتاب خلاصه لودیش رو دارم از همین انتشارات دارم تحت نظارت دکتر کرامتی
عالیه
پوشش خوبی داره ولی یه عیب بزرگ داره که پر از اشتباهات تایپی هستش دل منو خون کرد که ایمیل اعتراضی زدم مدیریت اندیشه رفیع
ولی انصافاً خوبه

genetik

New member
بله دوست گرامی. یکی از بهترین شایدم بهترین ترجمه لودیش توسط استاد توانا دکتر محمد نزاد است و اشتباه و غلط توش خیلی کمه و رنگی هم هست تمام صفحاتش .من خودم راضی هستم از چاپ اندیشه رفیع.موفق باشی
خیلی خیلی ممنون.

hamoon

New member
دوستان به نظرتون کدوم تخمین رتبه بهتره؟
دکترخ یا سنا؟

baran-

New member
من به نظرم امسال صبر کنیم تا نتایج از سنجش پزشکی اعلام بشه بهتره

چون ممکنه یا امیدواری کاذب یا نا امیدی بی مورد ایجاد کنه

من که در هر حال صبر میکنم.

A2biotech

New member
این وزارت بهداشتم که همش چند روز از برنامه ای که خودش داده عقبه... تو برنامش گفته دهم کلید اولیه رو میده...ولی هنو خبری نیس...
پس کی میات؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 226

226

New member
این وزارت بهداشتم که همش چند روز از برنامه ای که خودش داده عقبه... تو برنامش گفته دهم کلید اولیه رو میده...ولی هنو خبری نیس...
پس کی میات؟

ی تایپک باز کردیم واسه اعتراض به سوالات اونجا هم ی سری بزنید

بالا