نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی اردیبهشت 94

narges1125

New member
ناراحتم نرگس جان...این بحثو تموم میکنمو دیگه هیچی نمیگم..چون بلد نیستمو نمیخام بد حرف بزنم..یا کسی رو ناراحت کنم..:smiliess (7):

ادم که بخاطر هر یز و هر کسی خودشو ناراحت نمیکنه اخه ..........
این پاستور نابیناس فک کنم شکل کتابو ندیده بعد میگه من مسلطم
ولش کن جای بحث نداره واقعا

narges1125

New member
دوستان کسی تا حالا این تخمین رتبه براش باز شده
نکنه تا بعد از کلید نهایی باز نشه
اون موقع که ی هفته بعدش نتایج میاد دیگه

atrinn

New member
Salam,bacheha man to takhmin rotbe k miram mizanm oloom aze1,baad vasam mizane gerayeshe bioshini!!!baadam mige byad etebar bqirri!chera?maqe systemesh moshkl dre?!#

sepide.s

New member
Salam,bacheha man to takhmin rotbe k miram mizanm oloom aze1,baad vasam mizane gerayeshe bioshini!!!baadam mige byad etebar bqirri!chera?maqe systemesh moshkl dre?!#

سلام.واسه منم میزنه گرایش بیوشیمی.اشکالی نداره.بعد که صفحه ی تخمین رتبه باز میشه رتبه ی شمارو تو هرسه تا گرایش میزنه.

sepide.s

New member
حالا به سلامتی چند شد تخمین رتبت؟

من خیلی ناراحتم...از بین 51 نفر تو ژنتیک شدم 12،اینجور پیش بره پس حتما بین تعداد واقعی دیگه قبول نمیشم.خیلی اعصابم خورده.فک میکنین بااین وضعیت قبول میشم؟:14: الان داوطلبای بیشتری هم اضافه میشه..

آخرین ویرایش:

bahareh. k

New member
سلام امیدوارم همتون موفق باشید. نگران این قضیه سوال ها با جوابای اشتباهش نباشید چون این هر سال یه چیز کاملا طبیعیه و همیشه یه تعداد از سوالهای واضح جواباشو اشتباه میزنن.ما دیگه عادت کردیم به این مدل. فقط اگه امکانش هست یکیتون یه.زحمتی بکشه و با گوشیش از سوالهای قسمت ژنتیک آزمون عکس بندازه و اینجا بزاره تا ما هم ببینیم چی به چی بوده.مرسی

ali2991

New member
دوستان تخمین رتبه با کد رهگیری فعال شده. لطفا عزیزایی که ثبت نام نکردن هم در این تخمین رتبه شرکت کنند تا جامعه ی آماری بالا بره. الان بین 53 نفر رتبه رو نشون میده.

با تشکر ، پیروز باشید

ali2991

New member
سلام امیدوارم همتون موفق باشید. نگران این قضیه سوال ها با جوابای اشتباهش نباشید چون این هر سال یه چیز کاملا طبیعیه و همیشه یه تعداد از سوالهای واضح جواباشو اشتباه میزنن.ما دیگه عادت کردیم به این مدل. فقط اگه امکانش هست یکیتون یه.زحمتی بکشه و با گوشیش از سوالهای قسمت ژنتیک آزمون عکس بندازه و اینجا بزاره تا ما هم ببینیم چی به چی بوده.مرسی

من اگر بتونم فردا تا شب یا عکس میگیرم ازش یا دفترچه رو اسکن میکنم.

ali2991

New member
من خیلی ناراحتم...از بین 51 نفر تو ژنتیک شدم 12،اینجور پیش بره پس حتما بین تعداد واقعی دیگه قبول نمیشم.خیلی اعصابم خورده.فک میکنین بااین وضعیت قبول میشم؟:14: الان داوطلبای بیشتری هم اضافه میشه..

بابا شما دیگه خیلی نگرانی. البته که قبول می شید. امید ب خدا

ali2991

New member
من اگر بتونم فردا تا شب یا عکس میگیرم ازش یا دفترچه رو اسکن میکنم.

شرمنده. من از ژنتیکاش عکس گرفتم. ولی نمی تونم اینجا آپلود کنم. اگر خواستید یه آدرس ایمیل بدین براتون بفرستم. و بعد اگه خودتون تونستین اینجا آپ کنین.

bahareh. k

New member
مرسی دستتون درد نکنه. من آدرس ایمیلمو تو خصوصی براتون فرستادم لطف کنید سوالارو به همون آدرس بفرستید.بازمممنونم

narges1125

New member
دوستان تخمین رتبه با کد رهگیری فعال شده. لطفا عزیزایی که ثبت نام نکردن هم در این تخمین رتبه شرکت کنند تا جامعه ی آماری بالا بره. الان بین 53 نفر رتبه رو نشون میده.

با تشکر ، پیروز باشید
میگن ممکنه از این اطلاعات شخصی ما سو استفاده بشه مثلا انتخاب شهر هارو دستکاری میکنن صحت داره؟

narges1125

New member
البته سایت علوم پزشکی سنا معتبره
ولی به سایتای دیگه ندین کداتون رو

gene 93

New member
ویرایش 13 امری و هزاره ذکر شده که dhplc باعث شناسایی هترودوپلکس میشه

بالا