نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی اردیبهشت 94

Badboy72

New member
اقا من يه سوال دارم چرا اين سازمان سنجش پزشكي نه تلفنهارو جواب ميدند نه ايميل اخه چرا اينا اينقدر بي مسيوليتند اخه كه اينا رو مسيول كرده خداوكيلي صد رحمت سازمان سنجش علوم لاقل جوابمونو ميداد يا تاخيري داشت اعلام ميكرد

narges1125

New member
سلام.دروغ گو نیستن نرگس جان.همین امروز تو یه سایت خوندم که از 10 تا 13 خرداد کلیدها "به تدریج" روی سایت قرار میگیره و بعد میشه اعتراض داد.تا آخر خرداد به اعتراضات رسیدگی میشه و نتایج کلی هفته اول تیر اعلام میشه.
شاید هنوز نوبت اعلام رشته ژنتیک نرسیده.البته چون هنوز اصلا کلید نذاشتن شاید میخوان یه دفه همه رشته ها رو بذارن.باید صبر کنیم.موفق باشید ان شاء ا

اون موقع که کارت ورود به جلسه گرفتیم زده بودن 10 ام ......

آخرین ویرایش:

پروانه

New member
به نظر شما سوال 53 ژنتیک گزینه 3 درسته یا 4؟ سوال 57 هم باید اعتراض بدیم.

narges1125

New member
ملنیک نیدل وشارکوت 2 تا به نظر من
دیگه چ گزینه ای رو اکسه ؟

sepide.s

New member
یه چیزی که خیلی مسخره ست اینه که سوال 130 زبان دفترچه الف تو پاسخنامه علوم آزمایشگاهی که زبان هم داخلشه جواب این سوالو زده گزینه ب ، بعد تو پاسخنامه زبان پنجشنبه صبح پاسخ این سوالو زده گزینه الف که به نظرم همین الف درسته.مگه نه? آخرش پاسخش چی میشه? الف یا ب ؟

آخرین ویرایش:

sepide.s

New member
منم میگم سوال 53 دوتا گزینه ی صحیح داره. 3و 4 . بیاین رو این اعتراض بزنیم.

sepide.s

New member
دوستان ایا سوال 63 به جز اسمیت مگنیس، رتینو بلاستوما هم پاسخ صحیح نمیشه? بخدا اینم باید اعتراض بزنیم.دوتا جواب صحیح داره.اسمیت مگنس و رتینوبلاستوما.سوال 57 هم که کلا باید حذف بشه

آخرین ویرایش:

sepide.s

New member
این تخمین رتبه ی علوم پزشکی هم که کلا از همه جالب تر !!!! زده تخمین پس از اعلام کلید.اما لینکش هنوز فعال نیس:whistle: اگه فعال شد خبر بدین بچه ها.مرسی

آخرین ویرایش:

The Guy

Well-known member
یه چیزی که خیلی مسخره ست اینه که سوال 130 زبان دفترچه الف تو پاسخنامه علوم آزمایشگاهی که زبان هم داخلشه جواب این سوالو زده گزینه ب ، بعد تو پاسخنامه زبان پنجشنبه صبح پاسخ این سوالو زده گزینه الف که به نظرم همین الف درسته.مگه نه? آخرش پاسخش چی میشه? الف یا ب ؟
دقیقا همینطوره.
130 کلید کلی یا همون 125 کلید زبان پاسخ صحیح گزینه الف هست.
ک 130 اشتباها زده ب

irani

New member
سلام بچه ها تورو خدا بیایید رو 53,57 اعتراض بزنیم هرچند 60 هم جای اعتراض داره و 63....

Dr.passtor

New member
[FONT=&quot]دوستان عزیز. خواهش میکنم جدی باشین. یعنی طوری که تو عمرتون اینقد جدی نبودین. خدا شاهده هر کدومتون همکاری نکنین یعنی دارین به ظالمان کمک میکنین که حق مظلومین رو بخورن!!! ما تو 5 تا سوال اشکال داریم. بله 5 تا!!!! قبل از اعلام کلید بررسیش کرده بودم. شاید فک کنین همش به ضرر من بوده. باور کنبن همش به ضررم تموم نشده. حتی برخیش به نفعمه. ولی باز [/FONT][FONT=&quot]اعتراض میکنم. چون یه بی سوادی واسم سوال طرح میکنه که فرق بین هتروژن و پلییژنی رو نمیدونه!!! [/FONT][FONT=&quot]من حتی لازم باشه حضوری با قمه برم وزارتخونه این کارو میکنم. چون زحمت کشیدم[/FONT]. [FONT=&quot]شاید بی ادبانه باشه ولی اگه زحمت کشیدین و شرف دارین باهم اعتراض کنیم[/FONT]. [FONT=&quot]من تنها هم باشم کوتاه نمیام. لطفاً با لایک زدن بهم فش ندین. فقط قدم بردارین. سوالاتی که باید اعتراض کرد اینا هستن: فقط حوصله ندارم. زیاده[/FONT]. [FONT=&quot]فردا واسه یکیش مدرک میارم که چرا سوالات باید حذف بشن. فقط کدوم سوالاته الان میگم[/FONT]:
[FONT=&quot]سوال 53 دفترچه الف یا همون سوال 103 دفترچه ب[/FONT].
[FONT=&quot]سوال 57 دفترچه الف یا همون سوال 107 دفترچه ب[/FONT].
[FONT=&quot]سوال 63 دفترچه الف یا همون سوال 113 دفترچه ب[/FONT].
[FONT=&quot]سوال 70 دفترچه الف یا همون سوال 120 دفترچه ب[/FONT].
[FONT=&quot]سوال 72 دفترچه الف یا همون سوال 122 دفترچه ب[/FONT].
[FONT=&quot]اینم بگم همه بررسی ها و دلایل قبول یا رد کلید باید بر اساس حرف به حرف و جمله به جمله رفرنس یا خارج از رفرنس باشه. خواهشاً نگین ابن درسته یا غلطه[/FONT]. [FONT=&quot]مدرک و دلیل بیارن. بر اساس رفرنس یا تکست[/FONT].
[FONT=&quot]فردا تا عصر سعی میکنم. بیام مدارکو اینجا اعلام کنم. کوتاهی کنین[/FONT] ....​

پروانه

New member
[FONT=&quot]دوستان عزیز. خواهش میکنم جدی باشین. یعنی طوری که تو عمرتون اینقد جدی نبودین. خدا شاهده هر کدومتون همکاری نکنین یعنی دارین به ظالمان کمک میکنین که حق مظلومین رو بخورن!!! ما تو 5 تا سوال اشکال داریم. بله 5 تا!!!! قبل از اعلام کلید بررسیش کرده بودم. شاید فک کنین همش به ضرر من بوده. باور کنبن همش به ضررم تموم نشده. حتی برخیش به نفعمه. ولی باز [/FONT][FONT=&quot]اعتراض میکنم. چون یه بی سوادی واسم سوال طرح میکنه که فرق بین هتروژن و پلییژنی رو نمیدونه!!! [/FONT][FONT=&quot]من حتی لازم باشه حضوری با قمه برم وزارتخونه این کارو میکنم. چون زحمت کشیدم[/FONT]. [FONT=&quot]شاید بی ادبانه باشه ولی اگه زحمت کشیدین و شرف دارین باهم اعتراض کنیم[/FONT]. [FONT=&quot]من تنها هم باشم کوتاه نمیام. لطفاً با لایک زدن بهم فش ندین. فقط قدم بردارین. سوالاتی که باید اعتراض کرد اینا هستن: فقط حوصله ندارم. زیاده[/FONT]. [FONT=&quot]فردا واسه یکیش مدرک میارم که چرا سوالات باید حذف بشن. فقط کدوم سوالاته الان میگم[/FONT]:
[FONT=&quot]سوال 53 دفترچه الف یا همون سوال 103 دفترچه ب[/FONT].
[FONT=&quot]سوال 57 دفترچه الف یا همون سوال 107 دفترچه ب[/FONT].
[FONT=&quot]سوال 63 دفترچه الف یا همون سوال 113 دفترچه ب[/FONT].
[FONT=&quot]سوال 70 دفترچه الف یا همون سوال 120 دفترچه ب[/FONT].
[FONT=&quot]سوال 72 دفترچه الف یا همون سوال 122 دفترچه ب[/FONT].
[FONT=&quot]اینم بگم همه بررسی ها و دلایل قبول یا رد کلید باید بر اساس حرف به حرف و جمله به جمله رفرنس یا خارج از رفرنس باشه. خواهشاً نگین ابن درسته یا غلطه[/FONT]. [FONT=&quot]مدرک و دلیل بیارن. بر اساس رفرنس یا تکست[/FONT].
[FONT=&quot]فردا تا عصر سعی میکنم. بیام مدارکو اینجا اعلام کنم. کوتاهی کنین[/FONT] ....​
سلام.من تقریبا دلایل غلط بودن این سوالات رو میدونم اما سوال 70 رو نه.لطفا اگه امکانش هست دلیل سوالات رو بذارید تو تاپیک تا دقیق اعتراض کنیم.

بالا