نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی اردیبهشت 94

mansouryaghoubi

New member
هههه...الان دفترچه رو نیگا کردم تا ساعت 16امروز وقت اعتراض بود خخخخ....نمیخاد اعتراض کنین خخخ...ببخشین...به امید قبولی همه شما دوستان ...ولی کسی که جاوتز 2013رو داره یک نیگا بندازه بگه انتی بیوتیک بود یا نبود؟

کدوم کارشون سر حساب کتاب بوده که این مهلت اعتراض سر حساب کتاب باشه با این همه اعتراض که زدیم فقط Atp مصرف کردیم سر سوزن هم ارزش قائل نمیشن یه عده گاو چرون رو گذاشتن سوال طرح کنن یه ...بو هم کلید طرح کردن

- - - Updated - - -

هههه...الان دفترچه رو نیگا کردم تا ساعت 16امروز وقت اعتراض بود خخخخ....نمیخاد اعتراض کنین خخخ...ببخشین...به امید قبولی همه شما دوستان ...ولی کسی که جاوتز 2013رو داره یک نیگا بندازه بگه انتی بیوتیک بود یا نبود؟

کدوم کارشون سر حساب کتاب بوده که این مهلت اعتراض سر حساب کتاب باشه با این همه اعتراض که زدیم فقط Atp مصرف کردیم سر سوزن هم ارزش قائل نمیشن یه عده گاو چرون رو گذاشتن سوال طرح کنن یه ...بو هم کلید طرح کردن

هانیه

Well-known member
پس مریم من سکوت پیشه کنم خیلی سنگین ترم خخخ...شماها درست زدین؟

maryam92

New member
سوال 95 انگل درسته توکسوپلاسما گوندیی ایجاد مننگو انسفالیت میکنه ولی تو کتابهای دیگه به وضوح به آنسفالیت ایجاد شده توسط نگلریا اشاره شده آدم اعصابش بهم میریزه موقعی که میدونه هر دو تا گزینه درسته آخر سر هم میگن فقط منابع خودمون مورد قبول هستش

گزینه اول نگلریا گروبری هست نه نگلریا فاولری.شاید همین نکته انحرافیش باشه

mansouryaghoubi

New member
هانیه جان،بله تو جاوتز 2013 بهش اشاره شده.گلیکو پپتید های جدید از جمله :دالباوانسین،اوریتاوانسین،تلوانسین

2010 جاوتز که نبود ولی 2013 رو نمیدونم ولی خیلی نامردی فک کنم درست زدی بخاطر همین سریع توضیح دادی باشه بابا مبارکت باشه انشالله موفق باشی

هانیه

Well-known member
اون سوال فریم شیقت رفته رومخم مریم اونم درسته عایا؟ج نول هست من کلن برم از این انجمن؟خخخخ:25r30wi:

maryam92

New member
پس مریم من سکوت پیشه کنم خیلی سنگین ترم خخخ...شماها درست زدین؟

نه من این سوالو نزدم با این که فصل انتی بیوتیک ها رو خوب خونده بودم.بقول دوستم فک کنم این دارو دو سه ماهه کشف شده .اینا ورداشتن به ما سوال دادن

هانیه

Well-known member
اشکال نداره مریم جان منم خیلی خوب خونده بودم اون فصل رو هرچند الان چیزی یادم نمیاد ولی نتونستم ج بدم ..میگم کاش رو ویروس وقتمو میگذاشتم عوض این همه فصلی که خوندمو دریغ از یک سوال.....:(50):

هانیه

Well-known member
من اصن حوصله بررسی سوالا رو نداشتم ولی

مریم جان یک چیز بگم نمی زنی...خجالت میکشم به خدا...

خیلی سختمم میاد این همه استاف بخونم سوال استاف رو اشتب ج دادم ایا اونم تو 2013موجود بود چون تو 7استاد هم ندیدم مرسی خواهری اینم ج بدی ...ببخشید دیگه ...

mansouryaghoubi

New member
سوال 7 ویروس امسال حال کنید سوال سال 91 دکتری ویروس بوده طبق تصویر گزینه درست الف DSC0000079.jpg

mansouryaghoubi

New member

mansouryaghoubi

New member
سوال 67 باکتری امسال تغییر یافته سال 90 میکروب بود دقت کنید که در جاوتز 2013 اشاره شده DSC0000080.jpg

maryam92

New member
من اصن حوصله بررسی سوالا رو نداشتم ولی

مریم جان یک چیز بگم نمی زنی...خجالت میکشم به خدا...

خیلی سختمم میاد این همه استاف بخونم سوال استاف رو اشتب ج دادم ایا اونم تو 2013موجود بود چون تو 7استاد هم ندیدم مرسی خواهری اینم ج بدی ...ببخشید دیگه ...
پس کلللللا همه وضعیتمون عین همه....بله هانیه جان اینم دقیقا تو جاوتز 2013 بهش اشاره شده همچنین مورای

maryam92

New member
بچه ها بیماری کرون مربوط به مایکوباکتریوم آویوم کمپلکس زیرگونه پاراتوبرکلوزیس هست .جاوتز و مورای 2013(تو مورای دقیقا بهش اشاره شده ولی جاوتز گفته بیماری های روده ای)

maryam92

New member
بچه ها یعنی ممکنه بااین درصدای پایین قبول بشیم :wacsmiley:

بالا