نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

مسعود21

New member
سلام عسلی.:ad54ad:
دانشگاه مشهد واسه ثبت نام تو سایتش اطلاعیه زده.
زمان ثبت نام اینترنتی 19ام تا22ام.
و زمان ثبت نام حضوری از21 ام تا 26 ام بسته به گرایش.
مال داخلی جراحی 26 امه و مال کودکان 23 امه

عسلی

New member
سلام عسلی.:ad54ad:
دانشگاه مشهد واسه ثبت نام تو سایتش اطلاعیه زده.
زمان ثبت نام اینترنتی 19ام تا22ام.
و زمان ثبت نام حضوری از21 ام تا 26 ام بسته به گرایش.
مال داخلی جراحی 26 امه و مال کودکان 23 امه

ممنون. موفق باشید:riz304:

عسلی

New member
سلام خوبی؟
زنگ زدم تحصیلات تکمیلی.گفت برنامه داخلی جراحی رو شنبه یکشنبه دوشنبه و پنجشنبه ریختن:smiliess (2):

سلام، یکی از همکارای من هم کودکان مشهد خونده تموم کرده می گفت ترم اول یه مقدار برنامه کلاسا سخته ولی از ترم دوم چون بعضی از واحدا مشترک میشه بهتر میشه ، توکل به خدا فعلا ثبت نام انجام بشه تموم بشه بعدشو خدا کمک میکنه ، اگه موافقت تحصیلی داشته باشید که فقط در حد موظفی شیفت برید کافیه ، امیدوارم موفق باشید .:rolleyessmileyanim:

مسعود21

New member
سلام، یکی از همکارای من هم کودکان مشهد خونده تموم کرده می گفت ترم اول یه مقدار برنامه کلاسا سخته ولی از ترم دوم چون بعضی از واحدا مشترک میشه بهتر میشه ، توکل به خدا فعلا ثبت نام انجام بشه تموم بشه بعدشو خدا کمک میکنه ، اگه موافقت تحصیلی داشته باشید که فقط در حد موظفی شیفت برید کافیه ، امیدوارم موفق باشید .:rolleyessmileyanim:
ممنون.
شما برنامه کلاسیتو بپرسیدی؟؟؟
من ثبت نام اینترنتی رو انجام دادم.
فقط موندم فرم تعهد شماره 1 و2 ک تو سایت نوشته بود موقع ثبت نام حضوری بیارین دیگه کدومه:wacsmiley:

عسلی

New member
ممنون.
شما برنامه کلاسیتو بپرسیدی؟؟؟
من ثبت نام اینترنتی رو انجام دادم.
فقط موندم فرم تعهد شماره 1 و2 ک تو سایت نوشته بود موقع ثبت نام حضوری بیارین دیگه کدومه:wacsmiley:

سلام، تو سایت نوشته بودن از فردا شروع میشه من هم چند تا فرم پر کردم ولی بعضی هاش خوب پر نشد مثل حقوق پدر و سال فارغ التحصیلی به خاطر همین عذاب وجدان گرفتم چرا سر موقعی که گفتن انجام ندادم:smiliess (7): برای شیفتاتون چون من حدود 8 سال سابقه کار دارم به نظر من به سرپرستارتون بگین این ماه با شما همکاری کنه تا برید دانشگاه وبتونین بعدا برنامتونو بهتر بچینید مثلا به نظر من M/N حدود هشتا بردارید میتونید این ماه با خیال راحت رفت وآمد کنید ، باز هم خودتون بهتر صلاح خودتونو میدونید:rolleyessmileyanim:

مسعود21

New member
سلام، تو سایت نوشته بودن از فردا شروع میشه من هم چند تا فرم پر کردم ولی بعضی هاش خوب پر نشد مثل حقوق پدر و سال فارغ التحصیلی به خاطر همین عذاب وجدان گرفتم چرا سر موقعی که گفتن انجام ندادم:smiliess (7): برای شیفتاتون چون من حدود 8 سال سابقه کار دارم به نظر من به سرپرستارتون بگین این ماه با شما همکاری کنه تا برید دانشگاه وبتونین بعدا برنامتونو بهتر بچینید مثلا به نظر من M/N حدود هشتا بردارید میتونید این ماه با خیال راحت رفت وآمد کنید ، باز هم خودتون بهتر صلاح خودتونو میدونید:rolleyessmileyanim:
بیخیال بابا.ثبت نام اینترنتیش فرمالیته س.
مال منم اشتباه ثبت شد.
چه میدونم والا.
خدا کنه درست شه.
شما رتبه کودکانتون چند شد؟

بالا