نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

مسعود21

New member
پس اگه اینطور باشه باید رتبه 100 امسال ارزشش از 100 پارسال بیشتر باشه دیگه درسته؟؟؟
آره درسته.پارسال رتبه 100اگه میاوردی فقط تو گرایش داخلی بود ولی امسال اگه 100باشی توکل گرایشاس

- - - Updated - - -

من روانم147، سالمندی230، داخلی233 ، حالا موندم چه جور انتخاب رشته کنم، هر کی اطلاع داره کمکم کنه
دوستان من فک میکنم ملاک قبولی اینه که کدوم شهرا رو بخوای بزنین.
اینکه فقط یه شهر بزنی با اینکه چند شهر بزنی خیلی فرق میکنه.

مسعود21

New member
خب ظرفیت روان 86 داخلی 219 سالمندی هم107
اخه اینجوری نمیشه گف فک کن اون 146نفری که تو روان.جلوی منن که همه روان نمیزنن

- - - Updated - - -

هیچ کی نمیدونه چن تا انتخاب میتونیم بزنیم؟!
تو دفترچه ک چیزی در مورد تعداد ننوشته بود.حتما هرچی دوست داریم میتونیم

مسعود21

New member
مرسی خوشحالم کردین چون پارسال با 110 ایران قبول شدن پس امسال "احتمالا" با رتبه بالاتر بشه باز قبول شد.:rose::bunnyearsmiley:
نه بابا!
با110دانشگاه ایران؟؟؟؟!!!!
مگه میشه؟؟؟؟
بابا حتما سهمیه داشته و گرنه غیر ممکنه داداش

مسعود21

New member
بچه ها تو رو خدا راهنماییم کنین.
من همه رتبه هام بین20-30هست.
به نظرتون داخلی اول بزنم یا کودکان؟؟؟؟

ireiszadeh

New member
مسعود تو باید ببینی علاقت چیه البته بازار کار داخلی خیلی بهتره از کودکان

فاطمه...

New member
خب درسته که داخلی بهتر از کودکان ولی خب داخلی اشباع شده یعنی عملا با ارشد داخلی هییت علمی محاله ولی کودکان میسه با ارشدش هییت علمی شد یکی از مربی های کودکان همدان طرحش هییت علمی بود امسال یکی از شهرستانای همدان پرستاری اورده جذب هییت علمی اونجا شده

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی آدرس arshad94@sanjeshp.ir ارسال کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات
با تشکر

- - - Updated - - -

سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی آدرس arshad94@sanjeshp.ir ارسال کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
با آرزوی قبولی طاعات
با تشکر

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ارسال کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 94/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

با آرزوی قبولی طاعات
با تشکر

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی رتبه بر اساس تراز روبه آدرس arshad94@sanjeshp.ir ارسال کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر مورخ 93/10/22در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

با آرزوی قبولی طاعات
با تشکر

آخرین ویرایش:

farzin.nurse

New member
نه بابا!
با110دانشگاه ایران؟؟؟؟!!!!
مگه میشه؟؟؟؟
بابا حتما سهمیه داشته و گرنه غیر ممکنه داداش
نه ترم بالایی خودم بود کارنامشم از نزدیک دیدم....
در ضمن یه نگاهی به لینک زیر رتبه 250 بنداز و شهرشو ببین شاید من اشتباه میکنم ولی اون ترم بالاییمو یقین دارم شک نکن.نمونه کارنامه های قبول شدگان آزمون ارشد پرستاری داخلی جراحی 92

farzin.nurse

New member
در ضمن میشه مثلا تو انتخاب رشته از هر گرایش انتخاب کرد مثلا 1-داخلی اصفهان 2-روان شهر دیگه 3کودکان شهر دیگه.....یا فقط باید یکی از گرایشارو انتخاب کرد....مثلا 1-داخلی اصفهان 2-داخلی شیراز3داخلی یزد.....من نمیدونم دقیقا.....اگه اطلاع دارید کمک کنید....

maryam92

New member
سلام دوستان منم تو همه گرایشها رتبه زیر صد شده از 40 رتبه دارم تا 70
داخلی جراحی شدم77

maryam92

New member
بچه های شاغل.به نظرتون قانون مرخصی آموزشی یا تحصیلی هنوز هستش.

شمس62

New member
سلام به همه دوستان-من که مثه همیشه نخونده بودم-بازم مجاز نشدم افسرده شدم از بلاتکلیفی:sadsmiley:

re.re

New member
سلام به همه دوستان.
من رتبم 170 شده تو داخلی و ویژهو بقیه هم همین حدود. بنظرتون مشهد میارم؟؟؟

مهتابی

New member
سلام اگه مشهد نیاری سبزوار قبولی امیدت به خدا باشه

سلام اگه مشهد نیاری سبزوار قبولی

بالا