نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

Eminem

New member
بچه ها من همه رشته ها رو مجاز شدم، رتبم همه شونم بین 100-110 شده
چطوریاس؟؟ بنطرتون دانشگاههای معتبر مثل تهران و ایران و ... واسم میگیره؟؟

فاطمه...

New member
بچه بیاید یه کاری کنیم یه گروه تو تلگرام تشکیل بدیم یکی اعلام کنه که بشه مدیر شمارهامونو براش بفرستیم اخه تو انجمن خیلی سرعت پایینه

فاطمه...

New member
من روانم147، سالمندی230، داخلی233 ، حالا موندم چه جور انتخاب رشته کنم، هر کی اطلاع داره کمکم کنه

farzin.nurse

New member
قبول میشی بابا.
من دوستم 150 بود بیرجند قبول شد.

من نمیدونم من متوجه قضیه نیستم یا کلا قضیه چیه ؟؟چطور رتبه های امسال را با سالها قبل مقایسه میکنید ...به طور مثال ایا کسی که پارسال از بین 5000 نفر شرکت کننده داخلی جراحی 200 شده ...با کسی که امسال از بین 15000 نفر 200 شده یکیه ....درسته گرایشا رو جدا جدا زده ولی به نظرم این رتبه از بین 15000 نفره ها ...یکی از مربیامون میگفت رتبه 150 امسال معادل 50 سال قبله ....یکه منو روشن کنه....:33::wacsmiley::wacsmiley:

Eminem

New member
من نمیدونم من متوجه قضیه نیستم یا کلا قضیه چیه ؟؟چطور رتبه های امسال را با سالها قبل مقایسه میکنید ...به طور مثال ایا کسی که پارسال از بین 5000 نفر شرکت کننده داخلی جراحی 200 شده ...با کسی که امسال از بین 15000 نفر 200 شده یکیه ....درسته گرایشا رو جدا جدا زده ولی به نظرم این رتبه از بین 15000 نفره ها ...یکی از مربیامون میگفت رتبه 150 امسال معادل 50 سال قبله ....یکه منو روشن کنه....:33::wacsmiley::wacsmiley:

هر رتبه ای که واسه هر گرایش زده رتبه داوطلب بین تمام داوطلبین پرستاری هست! یعنی مثلا کسی تو داخلی جراحی 100 شده بین 15000 نفر حساب شده و اگه کودکان 90 شده بازم بین 15000 نفره!

farzin.nurse

New member
هر رتبه ای که واسه هر گرایش زده رتبه داوطلب بین تمام داوطلبین پرستاری هست! یعنی مثلا کسی تو داخلی جراحی 100 شده بین 15000 نفر حساب شده و اگه کودکان 90 شده بازم بین 15000 نفره!

پس اگه اینطور باشه باید رتبه 100 امسال ارزشش از 100 پارسال بیشتر باشه دیگه درسته؟؟؟

Eminem

New member
من روانم147، سالمندی230، داخلی233 ، حالا موندم چه جور انتخاب رشته کنم، هر کی اطلاع داره کمکم کنه

شما یه کاری کن، ظرفیت های کل رشته هارو حساب کن، بعد با رتبه خودت مقایسه کن، ببین تو اون محدوده یا نزدیکش درمیاد یا نه، تقزیبا میتونی حدس بزنی واست میگیره یا نه.

فاطمه...

New member
خب ظرفیت روان 86 داخلی 219 سالمندی هم107
اخه اینجوری نمیشه گف فک کن اون 146نفری که تو روان.جلوی منن که همه روان نمیزنن

- - - Updated - - -

هیچ کی نمیدونه چن تا انتخاب میتونیم بزنیم؟!

مسعود21

New member
من فک نمیکنم ربطی به تعداد شرکت کننده ها داشته باشه
فک کنم ملاک تعداد ظرفیتای امسال هست ک بیشتر شده

مسعود21

New member
دوستان من فک میکنم ملاک قبولی اینه که کدوم شهرا رو بخوای بزنین.
اینکه فقط یه شهر بزنی با اینکه چند شهر بزنی خیلی فرق میکنه.

بالا