نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

ssoo

New member
اقا جان گرایش برای اصلا مهم نیست فقط قبول شیم انم ارومیه

مسعود21

New member
خیییییلی مهمه شما توچه استانی باشین مثلا ارومیه کلا داخلی اشباع هست ولی واسه کودکان خییییییییییلی خوبه دیگه
ا روییییییییییا!:p7977cujr38iyymsu8:
مگه دستم بهت نرسه.
مگه نگفتی داخلی بهتره.جایما داخلی بازارش بیشتره
من چیکار کنم بالاخره:sad:

nurse 82

New member
ولی کلن رشته های جدید تر مثل توانبخشی یا سالمندی چون جدیدن اشباع که نیست هیچ سریع هم جذب میکنن

ssoo

New member
رویا جان مگه ارومیه کودکان داره وای خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخدا

زهرا 1363

New member
امسال که هر کی دانشگاه ایران قبول شده بود ثبت نام کرد شهریه دو ترم رو یه جا گرفتن که برای بهداشت و ویژه نوزادان تقریبا نه میلیون و ششصد شد.

واقعا؟؟ یعنی انقد راحت میشه قبول شد خوبه باز من شرایط درس خوندن و پشت کنکور ارشد موندن رو ندارم اگه بشه با این درصدای متوسط بپذیرند میرم فقط یه سوال شما که اطلاع دقیق دارین محل تشکیل کلاسای بین الملل هم تهرانه؟

farshid88

New member
بابا مسعود 21 قبولی....هم مشهد هم تهران..همه رشته ها.....برو یکم بخاب....اینقدم استرس نده

nurse 82

New member
واقعا؟؟ یعنی انقد راحت میشه قبول شد خوبه باز من شرایط درس خوندن و پشت کنکور ارشد موندن رو ندارم اگه بشه با این درصدای متوسط بپذیرند میرم فقط یه سوال شما که اطلاع دقیق دارین محل تشکیل کلاسای بین الملل هم تهرانه؟

منظورم این بود که هر کسی که اسمش بین الملل در اومده بود انصراف نداد و ثبت نام کرد
دانشگاه ایران که بین المللی ها با بقیه قبول شده ها کلاساشون با همه همه کارآموزیا یا هر چی که فکرشو بکنی هیچ فرقی ندارن فقط شهریه دادن و توی مدرکشون قید میشه

بالا